Ойын бизнесіндегі бекітілген бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2011-2013 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 48-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 сәуірде N 2-8-176 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 50-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011.05.12 N 50-1 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 1-қаңтардағы N 9187 "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15-тармақшасына сәйкес, аудан әкімінің 2011 жылғы 17-наурыздағы N 09-01/571 хатының негізінде Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Салық салудың айқындылығы және әділдігі принциптерін, барлық салық төлеушілер үшін базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу жұмыстарын іске асыру мақсатында Еңбекшіқазақ ауданы бойынша ойын бизнесіндегі бекітілген бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2011-2013 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14-сәуірдегі "Белгіленген бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 38-5 шешімінің күші жойылсын. (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2-8-147, 27.05.2010 ж., жарияланды "Еңбекшіқазақ" газетінде N 23, 04.06.2010 ж).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қадырбек Мұрат Болатұлына және аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
48-сессиясының төрайымы                    Қ. Дюсембаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімінің
орынбасары                                 Қадырбек Мұрат Болатұлы
15 наурыз 2011 жыл
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ашуов Қайрат Зикенұлы
15 наурыз 2011 жыл
Аудандық мәслихат
аппаратының басшысы                        Жаңабаев Қуанышбек Нұрғалиұлы
14 наурыз 2011 жыл
Мәслихат аппаратының
бас маман-заңгер                           Желдікбаева Әйгерім Алшынқызы
14 наурыз 2011 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихаттың 2011 жылғы
18-наурыздағы N 48-2
"Ойын бизнесіндегі бекітілген
бірыңғай тіркелген салық
ставкаларын белгілеу
туралы" шешіміне
қосымша

Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2011-2013 годы в игорном бизнесе
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 48-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2011 года N 2-8-176. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 12 мая 2011 года N 50-1
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 12.05.2011 N 50-1
На основании пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан  N 9187 от 1 января 2009 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпункта 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан N 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", письма акима Енбекшиказахского района за N 09-01/571 от 17 марта 2011 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Для реализации принципов уточнения и справедливости налогооблажения, ведения работы по установлению единых ставок фиксированного налога, установить единые ставки фиксированного налога по Енбекшиказахскому району на 2011-2013 годы в игорном бизнесе согласно приложения.
2. Считать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата N 38-5 от 14 апреля 2010 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (номер государственной регистрации 2-8-147 от 27.05.2010 г., опубликовано в газете "Енбекшиказах" в номере 23 от 04.06.2010 г.).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кадырбек Мурата Болатовича и постоянную комиссию районного маслихата по соблюдению законодательства.
4. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти дней после официального опубликования.
Председатель 48-сессии
районного маслихата                        К. Дюсембаева
Секретарь районного
маслихата                                  А. Талкамбаев
Приложение
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата "Об
установлении единых ставок
фиксированного налога на