Енбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы "Тихий" көшесіне "Ақан Аманбаевтың" есімін беру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 48-6 шешімі және Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 226 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 сәуірде N 2-8-179 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8-желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 5-1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 4-тармақшасына сәйкес, Есік қаласы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2011 жылғы 20-қаңтардағы N 09-01/106 хатының және аудан әкімдігі жанындағы қоғамдық ономастикалық кеңесінің 2011 жылғы 12-қаңтардағы N 4 келісімі негізінде Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы "Тихий" көшесіне "Ақан Аманбаевтың" есімі берілсін.
2. Осы бірлескен шешімнің орындалуын Есік қаласы әкімі Асхат Әділханұлы Алмабеков жүзеге асырсын.
3. Осы бірлескен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бекет Төлегенұлы Ахметовке және аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы бірлескен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
8-сессиясының төрайымы                     Қ. Дюсембаева
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Талқамбаев
Аудан әкімі                                Ә. Тойбаев

Об переименовании переулка "Тихого" именем "Акана Аманбаева" города Есик Енбекшиказахского района
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 48-6 и постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 226. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2011 года N 2-8-179
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, подпункта 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" N 148 от 23 января 2001 года, учитывая мнение жителей города Есик, согласно письма акима Енбекшиказахского района N 09-01/106 от 20 января 2011 года и согласования ономастического совета при акимате района N 4 от 12 января 2011 года, Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ и районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать переулок "Тихий" города Есик Енбекшиказахского района именем "Акана Аманбаева".
2. Исполнение настоящего совместного решения возложить на акима города Есик Алмабекова Асхата Адильхановича.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения возложить на заместителя акима района Ахметова Бекета Толегеновича и постоянную комиссию районного маслихата по соблюдению законодательства.
4. Настоящее совместное решение вступает в силу по истечении десяти дней после официального опубликования.
Председатель 48-сессии
районного маслихата                        К. Дюсембаева
Секретарь районного
маслихата                                  А. Талкамбаев
Аким Енбекшиказахского
района                                     А. Тойбаев