Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу үшін 2011 жылы әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 тамыздағы N 56-332 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 02 қыркүйекте 2-9-127 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы № 2-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 17.02.2012 № 2-9 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағының 15)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Ескелді ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу үшін 2011 жылдың бюджет қаражаты есебінен 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік қорғау, білім, денсаулық сақтау, спорт, мәдениет саласы және жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссиясына (Бөгенбаев Мәлік Ауымханұлына) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы,
IV шақырылымындағы
LVІ сессиясының төрағасы                   Тастанбаев Қалабек Тастанбайұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Ескелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Тілеуберген Мұхаметқали Баймұратұлы
09 тамыз 2011 жыл
Ескелді аудандық қаржы
бөлімінің бастығы                          Бейсеқұлова Гүлмира Мұқатайқызы
09 тамыз 2011 жыл

Об оказании социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта на 2011 год
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 09 августа 2011 года N 56-332. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 02 сентября 2011 года N 2-9-127. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 17 февраля 2012 года № 2-9
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 17.02.2012 № 2-9.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Ескельдинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Оказать социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта в размере 5 месячных расчетных показателей, за счет предусмотренных бюджетных средств на 2011 год.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной защите населения, образования, здравоохранения, спорта, культуры и молодежи (Богенбаев Малик Аумханович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель LVI сессии IV созыва,
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев Калабек Тастанбаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Ескельдинского районного
отдела занятости и
социальных программ:                       Тилеуберген Мухаметкали Баймуратович
09 августа 2011 года
Начальник
отдела финансов
Ескельдинского района:                     Бейсекулова Гульмира Мукатаевна
09 августа 2011 года