Жастар ауылындағы Учхоз көшесінің атауын өзгерту туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы Алдабергенов ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 мамырдағы N 40 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 07 маусымда N 2-9-124 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық ономастика кеңесінің келісімі мен тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Алдабергенов ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жастар ауылындағы Учхоз көшесінің атауы Бақты Ниязбеков көшесі атауына өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау Алдабергенов ауылдық округі әкімінің орынбасары М.Н.Байшапановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен сон қолданысқа енгізілсін.
Алдабергенов ауылдық
округінің әкімі                            Т. Мусапиров

О переименовании улицы Учхоз в селе Жастар
Решение акима Алдабергеновского сельского округа Ескельдинского района Алматинской области от 12 мая 2011 года N 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 07 июня 2011 года N 2-9-124
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4) статьи 14 закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", по согласованию с Ескельдинским районным советом ономастики и с учетом мнения населения, Аким Алдабергеновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Улицу Учхоз в селе Жастар переименовать на улицу Ниязбекова Бакты.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Байшапанова М.Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Алдабергеновского
сельского округа                           Т. Мусапиров