Салық төлеушілер үшін 2011 жылға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 46-191 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 сәуірде N 2-10-142 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 6-24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012.04.18 N 6-24 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін бір әкімшілік - аумақтық бірліктің аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін 2011 жылға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджет, әлеуметтік экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Карпов Дмитрий Павлович) тапсырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік мерзім өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
Іле ауданы бойынша Салық
басқармасының бастығы:                     Киртаев Бахытжан Mұхамеджанұлы
15 сәуір 2011 жыл
Іле аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 сәуірдегі

Об установлении единых ставок фиксированного налога для налогоплательщиков на 2011 год
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 15 апреля 2011 года N 46-191. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2011 года N 2-10-142. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 18 апреля 2012 года N 6-24
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 18.04.2012 N 6-24.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Единые ставки фиксированного налога на 2011 год для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района установить согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета, социально экономического развития, транспорта, связи, промышленности, сельского хозяйства и предпринимательства (Карпов Дмитрий Павлович).
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Сулейменова
Секретарь районного маслихата              Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового управления
по Илийскому району                        Киртаев Бауыржан Мухамеджанович
15 апреля 2011 года
Приложение
к решению Илийского