1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскесінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Іле аудан әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 25 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 09 қаңтарда N 2-10-151 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және денсаулық жағдайын анықтау, жалпы білім деңгейін және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Өтеген батыр кенті, Титова көшесі, 30 мекен-жайында орналасқан "Іле аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Кенттік және ауылдық округ әкімдері (Көпбаева Тілеукен Отыншықызы, Советханов Алмас Советханұлы, Сәлімбаев Мұрат Орынбайұлы, Мұсабеков Бейбіт Қанапияұлы, Жақашев Еркін Әбілханұлы, Базарбаев Қуат Әбдреұлы Поротиков Виктор Николаевич, Кәрібаев Мұхит Бахытұлы, Берекетов Бекболат Саламатұлы, Қонырбаев Данияр Төлеуханұлы, Өгізбаев Даниял Рахымбайұлы) және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Іле аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Тұрымбетов Ерболат Сапарұлына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Логутов
КЕЛІСІЛДІ:
Іле аудандық қорғаныс
істері жөніндегі
бөлімінің бастығы                          Аширбаев Нұрғанат Өксіханұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку
Решение акима Илийского района Алматинской области от 15 декабря 2011 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 09 января 2012 года N 2-10-151
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военно-учебные заведения аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Илийского района", расположенному по адресу поселок Отеген батыр, улица Титова, 30 в январе-марте 2012 года.
2. Акимам поселковых, сельских округов (Копбаева Тлеукен Отыншиевна, Советханов Алмас Советханович, Салимбаев Мурат Орынбаевич, Мусабеков Бейбут Қанапиянович, Джакашев Еркин Абилханович, Базарбаев Куат Абдреевич, Поротиков Виктор Николаевич, Карибаев Мухит Бахытович, Берекетов Бекболат Саламатович, Конурбаев Данияр Толеуханович, Огизбаев Даниял Рахимбаевич) и руководителям организации в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Илийского района" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Турымбетова Ерболата Сапаровича.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Логутов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела по делам обороны                    Аширбаев Нурканат Оксиханович

15 желтоқсан 2011 жыл

15 декабря 2011 года