Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 48-230 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 21 сәуірде N 2-12-172 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-32 Шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының  5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-169 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 24 наурыздағы N 46-221 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 6 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-170 нөмірімен тіркелген), шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" деген жол бойынша "2890952" саны "2926714" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "101151" саны "105606" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "2330" саны "3730" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" деген жол бойынша "2786868" саны "2816775" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "197617" саны "229266" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою 31649 мың теңге" деген жолдармен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 13 апреля 2011 года N 48-230. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 21 апреля 2011 года N 2-12-172. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-32
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11.04.2012 N 4-32
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-12-166, опубликовано в газете "Каратал" от 7 января 2011 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 23 февраля 2011 года N 45-418 "О внесении изменении и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-12-169, опубликовано в газете "Каратал" от 11 марта 2011 года N 12), в решение Каратальского районного маслихата от 24 марта 2011 года N 46-221 "О внесении изменении и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 6 апреля 2011 года за N 2-12-170 опубликовано), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2890952" заменить на цифру "2926714";
"налоговые поступления" цифру "101151" заменить на цифру "105606";
"неналоговые поступления" цифру "2330" заменить на цифру "3730";
"поступлениям трансфертов" цифру "2786868" заменить на цифру "2816775", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "197617" заменить на цифру "229266", в том числе:
дополнить строкой следующего содержания:
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района 31649 тысяч тенге".

"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "776337" саны "774595" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" деген жол бойынша "278726" саны "276984" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "2897529" саны "2946967" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша "-37837" саны "-51513" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" деген жол бойынша "278726" саны "276984" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою 31649 мың теңге" деген жолдармен толықтырылсын.
7-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" деген жол бойынша "186662" саны "201453" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "1033" саны "33042" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жол бойынша "1686429" саны "1692832" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" деген жол бойынша "133784" саны "134359" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" деген жол бойынша "590883" саны "589392" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" деген жол бойынша "81419" саны "82919" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жол бойынша "84791" саны "85280" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" деген жол бойынша "7711" саны "7873" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" деген жол бойынша "86927" саны "81927" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының бос қалдықтары 20253 мың теңге" деген жол бойынша "6577" саны "20253" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           Р. Тапенов
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      М. Рақымбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы:             Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
13 сәуір 2011 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 сәуірдегі N 48-230
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
аудандық бюджеті туралы" N 42-206
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті
туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы

"трансферты на развитие" цифру "776337" заменить на цифру "774595", в том числе:
"развитие системы водоснабжения"цифру "278726" заменить на цифру "276984".
2) "Затраты" цифру "2897529" заменить на цифру "2946967".
6) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-37837" заменить на цифру "-51513".
в пункте 5:
"развитие системы водоснабжения" цифру "278726" заменить на цифру "276984".
в пункте 6:
дополнить строкой следующего содержания:
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района 31649 тысяч тенге".
в пункте 7:
по строке "государственные услуги общего характера" цифру "186662" заменить на цифру "201453";
по строке "оборона" цифру "1033" заменить на цифру "33042";
по строке "образование" цифру "1686429" заменить на цифру "1692832";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "133784" заменить на цифру "134359";
по строке "жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "590883" заменить на цифру "589392";
по строке "культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "81419" заменить на цифру "82919";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "84791" заменить на цифру "85280";
по строке "промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "7711" заменить на цифру "7873";
по строке "транспорт и коммуникации" цифру "86927" заменить на цифру "81927";
по строке "свободные остатки бюджетных средств 20253 тысяч тенге" цифру "6577" заменить на цифру "20253".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Каратальского районного
маслихата:                                 Р. Тапенов
Секреталь Каратальского
районного маслихата:                       М. Рахимбаев
СОГЛОСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
13 апреля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 13 апреля
2011 года N 48-230 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "Об районном бюджете
Каратальского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование