Қаратал ауданы бойынша 1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскесінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 12-12 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 09 қаңтарда N 2-12-184 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 12-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімінің 19.12.2012 N 12-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 05 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысының негізінде Қаратал ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылғы қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған және бұрын тіркеуге шақыру учаскесінде тіркеуден өтпеген ересек азаматтарды Бастөбе ауылы, С. Юн көшесі 22 ғимаратында орналасқан шақыру учаскесіне "Қаратал ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қала, ауылдық (селолық) округтердің әкімдері және ұйымдардың басшылары белгілеген мерзімде Қаратал ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөліміне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімі берілсін.
3. "Қаратал ауданы әкімінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданы бойынша 1994 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскесінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" № 12-03 (Қаратал ауданының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 қаңтарда тіркелген нөмірі 2-12-167, "Қаратал" газетінің 2011 жылы 28 қаңтарда 5-ші нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Байтаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Дүйсембінов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал аудандық қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Асылбеков Ержан Сансызбайұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку по Каратальскому району
Решение акима Каратальского района Алматинской области от 27 декабря 2011 года N 12-12. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 09 января 2012 года N 2-12-184. Утратило силу решением акима Каратальского района Алматинской области от 19 декабря 2012 года N 12-10
Сноска. Утратило силу решением акима Каратальского района Алматинской области от 19.12.2012 N 12-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" от 08 июля 2005 года, на основании Постановления Правительства Республики Казахстан № 371 от 05 мая 2006 года "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан" аким Каратальского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить явку граждан 1995 года рождения и старших возрастов не прошедших ранее приписку в январе-марте месяце 2012 года на призывной участок, который находится по адресу село Бастобе, улица С. Юна 22 в отдел по делам обороны Каратальского района.
2. Акимам городских, сельских округов, руководителей организации и учебных заведении района в определенный срок предоставить в отдел по делам обороны Каратальского района списки допризывников, подлежащих приписке к призывным участкам.
3. Решение акима Каратальского района от 22 декабря 2010 года № 12-03 "Об организации и обеспечении приписки граждан 1994 года рождения к призывному участку в отделе по делам обороны Каратальского района" (зарегистрированное в Управлении юстиции Каратальского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 января 2011 года за № 2-12-167, опубликованное в газете "Каратал" от 28 января 2011 года № 5) считать как утратившее силу.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Байтаеву К.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Дюсембинов
СОГЛАСОВАНО:
"Начальник государственного
управления отдела по делам
обороны Каратальского района"              Асылбеков Ержан Сансызбаевич

27 желтоқсан 2011 жыл

27 декабря 2011 года