Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 39-292 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 02 наурызда N 2-13-134 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 48-360 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011.12.20 N 48-360 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 31.12.2010 жылғы тіркелген нөмірі 2-13-131, "Кербұлақ жұлдызы" газетінің 2010 жылғы 07 қаңтарындағы нөмірі N 1 (3542)) жарияланған шешімінің 1,2,3 қосымшаларына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Кірістер – "3851072" саны "3867351" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
1) "Кірістер" деген жолы бойынша "3811785" саны "3827287" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Трансферттерден түсетін түсімдер" деген жолы бойынша "3717713 " саны "3733215" санына ауыстырылсын;
Ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолы бойынша "222110  "саны "237612" санына ауыстырылсын;
Шығындар – "3851072" саны "3888354" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
2) "Шығындар" деген жолы бойынша "3811785" саны "3848290" санына ауыстырылсын;
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" деген жолы бойынша "38278" саны "39055" санына ауыстырылсын;
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолы бойынша "-38278" саны "-60058" санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолы бойынша "38278" саны "60058" санына ауыстырылсын.
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетуге" деген жолы бойынша "195067" саны "214717" санына ауыстырылсын;
"Қорғанысқа" деген жолы бойынша "15958" саны "16158" санына ауыстырылсын;
"Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген жолы бойынша "5662" саны "0" санына ауыстырылсын;
"Бiлiм беру" деген жолы бойынша "2515238" саны "2516129" санына ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата N 36-276 от 24 декабря 2010 года "О бюджете Кербулакского района на 2011 год"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 17 февраля 2011 года N 39-292. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 02 марта 2011 года N 2-13-134. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 48-360
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20.12.2011 N 48-360
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в приложения решения Кербулакского районного маслихата принятое 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011 год", прошедшее регистрацию в органах юстиции 31.12.2010 года N 2-13-131 и опубликованное в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" N 1 (3542)) от 07.01.2011 года:
Пункт 1:
Доходы сумму "3851072" изменить на "3867351" сумму, в том числе:
1) В строке "Доходы" сумму "3811785" изменить на сумму "3827287", в том числе: В строке "Поступление трансфертов" сумму "3717713 " изменить на сумму "3733215";
В строке "Целевые текущие трансферты" сумму "222110 " изменить на сумму "237612";
Расходы сумму "3851072" изменить на "3888354" сумму, в том числе:
2) В строке "Расходы" сумму "3811785" изменить на сумму "3848290";
3) В строке "Чистое бюджетное кредитование" сумму " 38278" изменить на сумму "39055";
5) В строке "Дефицит (профицит)" сумму "-38278" изменить на сумму "-60058";
6) В строке "Финансирование дефицита бюджета" сумму "38278" изменить на сумму "60058";
В строке "Государственные услуги общего характера" сумму "195067" изменить на сумму "214717";
В строке "Оборона" сумму "15958" изменить на сумму "16158";
В строке "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная,уголовно-исполнительная деятельность" сумму "5662" изменить на сумму "0";
В строке "Образование" сумму "2515238" изменить на сумму "2516129";

"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы" деген жолы бойынша "625130" саны "624092" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" деген жолы бойынша "77877" саны "81777" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жолы бойынша "120040" саны "117991" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" функционалдық тобы бойынша "27047" саны "44506" санына ауыстырылсын;
"Трансферттер" деген жолы бойынша "0" саны "3154" санына ауыстырылсын.
2. 2011 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда орындалуға қабылдансын.
3. 2011 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда орындалуға қабылдансын.
4. 2011 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда орындалуға қабылдансын.
5. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Темірболат Солтабайұлы Солтабаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
17 ақпан 2011 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2011
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 36-276
шешіміне өзгерістер еңгізу
туралы 2011 жылғы 17 ақпандағы
N 39-292 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 36-276 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
1
2
3
4
5
6

В строке "Жилищно-коммунальное хозяйство" сумму "625130" изменить на сумму "624092";
В строке "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" сумму "77877" изменить на сумму "81777";
В строке "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" сумму "120040" изменить на сумму "117991";
В строке "Прочие" сумму "27047" изменить на сумму "44506";
В строке "Трансферты" сумму "0" изменить на сумму "3154".
2. Утвердить новую редакцию в приложении 1 "Бюджета Кербулакского района на 2011 года".
3. Утвердить новую редакцию в приложении 2 "Бюджета Кербулакского района на 2011 года".
4. Утвердить новую редакцию в приложении 3 "Бюджета Кербулакского района на 2011 года".
5. Решение вступает в силу с 01 января 2011 года.
Председатель сессии                        Солтабаев Темирболат Солтабаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
Согласовано:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Тулегенов Шалхибай Молдахметович
17 февраля 2011 года
Внесение изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2011 год " N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Утвержден решением маслихата
N 39-292 от 17 февраля 2011 года
Приложение N 1
"Бюджет Кербулакского района
на 2011 год" утвержден решением
маслихата N 36-276 от
24 декабря 2010 года
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1823
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
40
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
18
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
1000
10
Жеке және заңды тұлғалар азаматтық, қызметтік қарудың "аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
70
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
155
2
Салықтық емес түсiмдер
2468
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
430
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
430
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
430
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1052
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1052
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
1052
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
986
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
986
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
986
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
1341
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
1341
1
Жерді сату
1341
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1341
4
Трансферттердің түсімдері
3733215
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3733215
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3733215
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов
1823
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц и
40
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам
18
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан
18
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1000
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением
70
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики
155
2
Неналоговые поступления
2468
01
Доходы от государственной собственности
430
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
430
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
430
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемымые из местного бюджета
1052
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемымие из местного бюджета
1052
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1052
06
Прочие неналоговые поступления
986
Прочие неналоговые поступления
986
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
986
3
Поступления от продажи основного капитала
1341
03
Продажа земли и нематериальных активов
1341
1
Продажа земли
1341
01
Поступления от продажи земельных участков
1341
4
Поступления трансфертов
3733215
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3733215
2
Трансферты из областного бюджета
3733215
01
Целевые текущие трансферты