Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы N 50 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 29 наурызда N 2-13-135 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 19.09.2017 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын басшылыққа ала отырып, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Болысбай Тоғысбайұлы Момбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ ауданының әкімі Н. Жантілеуов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімінің орынбасары Б.Т. Момбаев
23 ақпан 2011 жыл
Аудан әкімі аппаратының
құқық мәселелері жөніндегі
бас маманы Е.С. Еркебаев
Кербұлақ аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 23 ақпан N 50
"Үгіт баспа материалдарын
орналастыру үшін орын белгілеу
және оларды жарақтандыру
туралы" қаулысына қосымша
Ауданның елді мекендерінде үгіт баспа материалдарын орналастыру
үшін белгіленген орындар
Сайлау
учаске-
сінің
N
Сайлау учаскесі
орналасқан ауылдың
атауы
Үгіт баспа материалдарын
орналастыру орны

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 23 февраля 2011 года N 50. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 29 марта 2011 года N 2-13-135. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19 сентября 2017 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19.09.2017 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов согласно приложении.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кербулакского района Момбаева Болысбай Тогусбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Кербулакского района Н. Жантылеуов
Согласовано:
Руководитель аппарата акима С. Мустафанов
Гл. специалист по правовым
вопросам аппарата акима Е. Еркебаев
Приложение
к постановлению Кербулакского
районного акимата N 50 от
23 февраля 2011 года "Об определении
мест размещения агитационных
печатных материалов и проведения
встреч, митингов и акций"
Об определении мест размещения агитационных печатных материалов
в населенных пунктах района
N
избира-
тель-
ного
участка
Наименование
населенного пункта,
где находится
избирательный
участок
Места размещения агитационных
печатных материалов