Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 54-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 05 мамырда N 2-14-108 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.02.2015 № 40-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 387-бабына сәйкес, Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданының аймақтық әкімшілік жерлеріндегі, жеке тұлғаларға қора-қопсы салынған жерді қоса алғанда, өзіндік (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшін, елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда), елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне, автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, салықтың базалық ставкаларының мөлшері 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Ауылшаруашылық мақсатындағы елді мекендер, жеке тұлғаларға қора-қопсы салынған жерді қоса алғанда, өзіндік (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшін, ауыл округтерінің жерлеріне жататын және Көксу ауданының аймақтық әкімшілік жерлерінен басқа ауылдарының автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, салықтың базалық ставкаларының мөлшері 50 пайызға жоғарылатылсын.
3. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы "Көксу ауданы бойынша жер салығының 2010 жылға арналған базалық ставкасын бекіту туралы" N 36-9 (Көксу аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 наурыздағы 2-14-91 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 02 сәуірде Көксу аудандық "Нұрлы-Көксу" газетінің 14(15) нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан мәслихатының ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауылшаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Рахымбеков Аманбек) жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы                 Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы                                    Нұрғалиев Қанабек Досжанұлы

О повышении базовых ставок налога на землю
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 28 марта 2011 года N 54-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 05 мая 2011 года N 2-14-108. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2015 № 40-3
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.02.2015 № 40-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На земли населенных пунктов административно-территориального подчинения Коксуского района, учитывая земли предоставленные физическим лицам для хозяйственных построек, для ведения личного (подсобного) домашнего хозяйства, для огородничества и построения дачи (за исключением земель, занятых жилищным фондом), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станций и земли промышленности, расположенные вне черты населенных пунктов, базовые ставки налога увеличить на 50 процентов.
2. На земли сельскохозяйственного назначения населенных пунктов сельских округов, учитывая земли предоставленные физическим лицам для хозяйственных построек, для ведения личного (подсобного) домашнего хозяйства, для огородничества и построения дачи (за исключением земель, занятых жилищным фондом), за исключением земель других населенных пунктов административно-территориального подчинения Коксуского района, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станций, базовые ставки налога увеличить на 50 процентов.
3. Решение Коксуского районного маслихата от 23 февраля 2010 года "Об утверждении базовых ставок земельного налога на 2010 год по Коксускому району" N 36-9 (зарегистрировано Коксуским районным управлением Юстиции в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2-14-91 от 10 марта 2010 года, опубликовано в номере 14(15) районной газеты "Нұрлы Көксу" от 2 апреля 2010 году) признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию района, местному бюджету, защите природы и вопросам сельского хозяйства (председатель Рахымбеков Аманбек).
5. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель сессии                        Б. Кисметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового
управления по Коксускому району            Нургалиев Канабек Досжанович

18 наурыз 2011 жыл

18 марта 2011 года