Кеген ауылындағы бір көшеге Рабат Мәмбетовтың есімін беру туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы Кеген селолық округі әкімінің 2011 жылғы 31 мамырдағы N 5-53 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 30 маусымда N 2-15-105 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес және Райымбек аудандық ономастикалық кеңесінің келісімі мен Кеген ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Кеген селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Кеген ауылындағы Б. Атыханұлы атындағы көшесімен және Кеген-Тюпь трассасымен қиылысатын көшеге еңбек ардагері Рабат Мәмбетовтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Кеген селолық округі әкімінің орынбасары М. Сопабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеген селолық
округ әкімі                                Н. Алмабеков

О присвоении одной из улиц села Кеген имени Рабата Мамбетова
Решение акима Кегенского сельского округа Райымбекского района Алматинской области от 31 мая 2011 года N 5-53. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 30 июня 2011 N 2-15-105
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также решения общественного совета по ономастике Райымбекского района и с учетом мнения жителей села Кеген аким Кегенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице имя ветерана труда Рабата Мамбетова на пересечении улицы Б. Атыханулы и трассы Кеген-Тюпь в селе Кеген.
2. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на заместителя акима Кегенского сельского округа М. Сопабаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кегенского
сельского округа                           Н. Алмабеков