2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 4-44-269 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 04 сәуірде N 2-16-133 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 4-55-344 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.12.2011 № 4-55-344 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағы, 2-тармағының 2-тармақшасына, 109-бабының 1-тармағы, "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 412-IV Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-16-126 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-38-234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 4-42-261 шешіміне (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-16-132 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 12 наурыздағы N 12 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) "Кірістер" деген жолы бойынша "5122881" саны "5345217" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолы бойынша "4445219" саны "4688682" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолы бойынша "411375" саны "456908 санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" деген жолы бойынша "510040" саны "707970" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "5221178" саны "6179626" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"білім беруге" деген жолы бойынша "3899329" саны "4058743" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" деген жолы бойынша "248402" саны "249832" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 4-44-269. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 04 апреля 2011 года N 2-16-133. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 4-55-344
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20.12.2011 N 4-55-344.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1, с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" от 28 февраля 2011 года N 412-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за N 2-16-126, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 3 от 15 января 2011 года), решение районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 4-42-261 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 4-38-234 "О районном бюджете Панфиловского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-16-132, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 12 от 12 марта 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5122881" заменить на цифру "5345217"; в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "4445219" заменить на цифру "4688682";
"целевые текущие трансферты" цифру "411375" заменить на цифру "456908";
"целевые трансферты на развитие" цифру "510040" заменить на цифру "707970".
2) "Расходы" цифру "5221178" заменить на цифру "6179626".
в пункте 4 по строкам:
"образование" цифру "3899329" заменить на цифру "4058743";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "248402" заменить на цифру "249832";

"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген жолы бойынша "416639" саны "1227069" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жолы бойынша "137111" саны "124938" санына ауыстырылсын;
"бюджет тапшылығы" деген жол бойынша "-143301" саны "-878290" санына ауыстырылсын;
"бюджет тапшылығын қаржыландыру" деген жол бойынша "143301" саны "878290" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жол бойынша "123297" саны "246439" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Ахметқалиев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Панфилов ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Оспанов
18 наурыз 2011 жыл
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
Панфилов ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы N 4-38-234 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы

"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "416639" заменить на цифру "1227069";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "137111" заменить на цифру "124938";
"бюджетный дефицит" цифру "-143301" заменить на цифру "-878290";
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "143301" заменить на цифру "878290";
"свободные остатки бюджетных средств" цифру "123297" заменить на цифру "246439".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Ахметкалиев
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"                       А. А. Оспанов
18 марта 2011 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата

360
5
Ойын бизнесіне салық
2904
02
Тіркелген салық
2904
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
13557
1
Мемлекеттік баж
13557
2
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады
1887
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
85
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттiк баж
160
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн мемлекеттiк баж
145
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
5200
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
65
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
160
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
215
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж

360
5
Налог на игорный бизнес
2904
02
Фиксированный налог
2904
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
13417
1
Государственная пошлина
13417
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1887
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записи
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
85
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
145
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
20
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
5200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
65
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей
160
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
215
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста