Өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 154 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 маусымда № 1789 тіркелді.Күші жойылды-Жамбыл облысы әкімдігінің 31 желтоқсанда 2015 жылғы № 334 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 31.12.2015 № 334 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 Қаулысына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О некоторых вопросах субсидирования растениеводства
Постановление акима Жамбылской области от 28 апреля 2011 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 03 июня 2011 года за номером 1789.Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 31 декабря 2015 года № 334
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 31.12.2015 года № 334.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялардың нормалары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Жеміс-жидек дақылдары және жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормалары 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1. Установить перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 1;
2. Утвердить нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению-2;

3. Тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері, сондай-ақ субсидиялардың нормативтері 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы К. Көкрекбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков

3. Установить субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормативы субсидий согласно приложению-3.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
5. Настоящее Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области К. Кокрекбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков

12.05.2011 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы
28 сәуірдегі № 154 қаулысына № 1-қосымша
Жамбыл облысы бойынша басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялардың нормалары
Р/с
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялар нормасы,теңге
1
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отырып өсірілген масақты дәнді дақылдар

12.05.2011 год
Приложение № - 1 к
постановлению
акимата Жамбылской области
№ 154 от 28 апреля 2011 года
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылской области и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других материально-технических ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1
Зерновые возделываемые с соблюдением зональных научно-обоснованных агротехнологий