2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 1799 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына және "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 511 499 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 316 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 578 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 112 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 133 504 557 мың теңге;
2) шығындар 148 084 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 891 108 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –1 849 988 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 958 880 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 898 277 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 462 500 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 361 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 361 991 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2012.02.23 № 2-2; 2012.04.03 № 4-2; 2012.07.19 № 6-2; 2012.08.24 № 7-5; 2012.11.26 № 9-2; 2012.12.07 № 10-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мөлшері 41 661 429 мың теңге сомасында белгіленсін:
Байзақ ауданына – 3 735 014 мың теңге;
Жамбыл ауданына – 3 614 115 мың теңге;
Жуалы ауданына – 3 361 953 мың теңге;
Қордай ауданына – 4 491 442 мың теңге;
Меркі ауданына – 3 521 828 мың теңге;
Мойынқұм ауданына – 1 934 017 мың теңге;
Сарысу ауданына – 2 851 093 мың теңге;
Талас ауданына – 2 685 590 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына – 2 842 131 мың теңге;
Шу ауданына – 3 986 494 мың теңге;
Тараз қаласына – 8 637 752 мың теңге.
3. “Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2012-2014 жылдары облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

Об областном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 12 декабря 2011 года № 1799
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" от 24 ноября 2011 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 511 499 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 316 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 578 022 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 112 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 504 557 тысяч тенге;
2) затраты – 148 084 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 891 108 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 849 988 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 958 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 898 277 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 462 500 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 2 361 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 361 991 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 23.02.2012 № 2-2; 03.04.2012 № 4-2; 19.07.2012 № 6-2; 24.08.2012 № 7-5; 26.11.2012 № 9-2; 07.12.2012 № 10-4 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской и районные бюджеты в сумме 41 661 429 тысяч тенге:
Байзакскому району – 3 735 014 тысячи тенге;
Жамбылскому району – 3 614 115 тысяч тенге;
Жуалынскому району – 3 361 953 тысячи тенге;
Кордайскому району – 4 491 442 тысячи тенге;
Меркенскому району – 3 521 828 тысяч тенге;
Мойынкумскому району – 1 934 017 тысяч тенге;
Сарысускому району – 2 851 093 тысячи тенге;
Таласскому району – 2 685 590 тысяч тенге;
району Т.Рыскулова – 2 842 131 тысяча тенге;
Шускому району – 3 986 494 тысячи тенге;
городу Тараз – 8 637 752 тысячи тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2012-2014 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекетік бағдарламасын іске асыруға;
5) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге;
6) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
7) "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
8) "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
9) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру, сондай-ақ жергілікті өзін-өзін басқаруды мемлекеттік қолдауға;
10) Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасын іске асыруға;
11) тұрғын үй көмегін көрсетуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
12) моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге;
13) ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге.
Ескерту. 4-тармаққа толықтыру енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2012.04.03 № 4-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
2) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
3) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
4) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
6) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға;
7) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін салуға және реконструкциялауға;
8) "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң инженерлік инфрақұрылымды дамуына.
Ескерту. 5-тармаққа толықтыру енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2012.04.03 № 4-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. В областном бюджете на 2012 год бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
5) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
8) на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020";
9) на реализацию проектов, а также государственную поддержку местного самоуправления в рамках Программы "Развитие регионов";
10) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020;
11) на оказание жилищной помощи.
12) на решение вопросов обустройства моногородов;
13) на организацию и проведению идентификации сельскохозяйственных животных.
Сноска. Пункт 4 с дополнениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 03.04.2012 № 4-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2) на строительство и реконструкцию объектов образования;
3) на развитие коммунального хозяйства;
4) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилого фонда;
5) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020";
7) на строительство и реконструкцию объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
8) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов".
Сноска. Пункт 5 с дополнениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 03.04.2012 № 4-2 (вводится в действие с 01.01.2012).

6. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, кондоминимум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуге, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға, Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде ауыл кәсіптілікті дамытуына жәрдемдесуге аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерін кредиттеуге берілетін сомалар Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.

6. В областном бюджете на 2012 год за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены кредиты на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья, на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума, на реализацию мер социальной поддержки специалистов, на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

7. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2012 жылғы облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 156 736 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2012.11.26 № 9-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. В областном бюджете на 2012 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2012 год в объеме 156 736 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 26.11.2012 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2012).

9. 2012 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
А. МАЙЛЫБАЕВ Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облысы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 41-3 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет

9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, согласно приложению 4.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. МАЙЛЫБАЕВ А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение-1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-3 от 7 декабря 2011 года
Областной бюджет на 2012 год

7 228
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
32 212
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
12 224
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
127 686
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
65 511
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 490
04
Бiлiм беру
22 684 982
261
Облыстың білім басқармасы
2 624 644
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 829 666
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
794 978
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 873 417
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 520 858
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
352 559
261
Облыстың білім басқармасы
1 983 140
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 224 910
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
600 443
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 580
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 960
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
247
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
296 482
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
296 482
261
Облыстың білім басқармасы
3 338 323
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 086 401
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау

7 228
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
32 212
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
12 224
015
Организация содержания служебных животных
127 686
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
65 511
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 490
04
Образование
22 684 982
261
Управление образования области
2 624 644
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 829 666
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
794 978
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 873 417
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 520 858
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
352 559
261
Управление образования области
1 983 140
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 224 910
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
600 443
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
140 580
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
16 960
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
247
253
Управление здравоохранения области
296 482
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
296 482
261
Управление образования области
3 338 323
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 086 401
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования

150 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
101 922
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
278 059
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
278 059
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
85 553
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
85 553
261
Облыстың білім басқармасы
696 585
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
696 585
261
Облыстың білім басқармасы
2 568 323
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 048
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 364
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 549
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
151 551
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
153 140
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
29 802
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 209
029
Әдістемелік жұмыс
58 766
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254 064
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 648
067
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
337 178
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 251 004
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 940 456
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
6 387 259
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 885 351
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

150 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
101 922
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
278 059
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
278 059
253
Управление здравоохранения области
85 553
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
85 553
261
Управление образования области
696 585
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
696 585
261
Управление образования области
2 568 323
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
95 048
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
10 364
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 549
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
151 551
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
153 140
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
29 802
013
Капитальные расходы государственного органа
17 209
029
Методическая работа
58 766
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
254 064
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
167 648
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
337 178
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 251 004
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 940 456
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 387 259
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 885 351
011
Строительство и реконструкция объектов образования

667 846
05
Денсаулық сақтау
31 384 091
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
235 781
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
235 781
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
845 219
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
451 776
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
217 611
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
171 845
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
2 957
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 112 494
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 215 575
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
270 892
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
462 855
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
64 553
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
194 353
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
163 057
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
1 280 093
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
51 368
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 409 748
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 699 383
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
9 645 692
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
633 323
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
420 368
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

667 846
05
Здравоохранение
31 384 091
253
Управление здравоохранения области
235 781
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
235 781
253
Управление здравоохранения области
845 219
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
451 776
006
Услуги по охране материнства и детства
217 611
007
Пропаганда здорового образа жизни
171 845
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 957
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 030
253
Управление здравоохранения области
8 112 494
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 215 575
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
270 892
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
462 855
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
64 553
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
194 353
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
163 057
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 280 093
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
51 368
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 409 748
253
Управление здравоохранения области
10 699 383
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
9 645 692
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
633 323
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
420 368
253
Управление здравоохранения области

10 458
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
498 784
067
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
102 562
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 164
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 712
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
8 712
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 778 923
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
129 861
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
129 861
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 487
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
8 487
261
Облыстың білім басқармасы
348 692
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
294 390
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
54 302
262
Облыстың мәдениет басқармасы
240 443
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
240 443
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
40 347
043
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 251
044
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
9 096
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 604 921
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 320 190
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
142 688
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

10 458
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
498 784
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 562
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
69 164
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 712
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 712
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 778 923
253
Управление здравоохранения области
129 861
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
129 861
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 487
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
8 487
261
Управление образования области
348 692
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
294 390
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
54 302
262
Управление культуры области
240 443
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
240 443
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
40 347
043
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
31 251
044
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
9 096
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 604 921
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 320 190
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
142 688
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 770 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
225 833
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
146 210
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 312 179
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 996
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 185
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 125 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
214 285
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
15 507
038
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
1 555 214
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
341 217
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 093 993
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
247 850
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бойынша ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 570 247
069
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 275 896
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 153 943
262
Облыстың мәдениет басқармасы
733 458
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 090
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
89 077
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
167 755
007
Театр және музыка өнерін қолдау
419 578
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
032
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
19 958
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 641 708
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 770 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
225 833
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
146 210
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 312 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 996
005
Капитальные расходы государственного органа
7 185
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 125 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
214 285
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 507
038
Развитие объектов коммунального хозяйства
1 555 214
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
341 217
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 093 993
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
247 850
068
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 570 247
069
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 275 896
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 153 943
262
Управление культуры области
733 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
36 090
003
Поддержка культурно-досуговой работы
89 077
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
167 755
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
419 578
011
Капитальные расходы государственного органа
1 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 958
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 641 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта

789 897
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
398 492
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
92 915
018
Пестицидтерді улы химикаттарды залалсыздансыру
839
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
703 902
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 238
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 750
031
Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
277 093
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 706
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
75 648
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
75 648
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
491 993
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26 695
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
465 298
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 500 000
059
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер есебінен Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
1 500 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
516 214
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
512 688
006
Жануарлар дүниесін қорғау
3 526
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
324 049
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 754
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
160 003
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
6 325
032
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары

789 897
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
398 492
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
92 915
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
839
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
703 902
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 238
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 750
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
277 093
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
50 706
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
75 648
033
Развитие объектов сельского хозяйства
75 648
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
491 993
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
26 695
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
465 298
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 500 000
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан за счет целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета
1 500 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
516 214
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
512 688
006
Охрана животного мира
3 526
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
324 049
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
70 754
008
Мероприятия по охране окружающей среды
160 003
013
Капитальные расходы государственного органа
6 325
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

176 141
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
90 980
020
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 161
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
614 184
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
481 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
31 184
016
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
102 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 393 437
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы
190 346
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 203 091
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 776 072
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 457
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 364
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 587 381
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 870
14
Борышқа қызмет көрсету
1 084
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 084
016
Жергілікті атқарушы органдардың бюджеттен қарыздар бойынша сый-ақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 084
15
Трансферттер
42 947 888
257
Облыстың қаржы басқармасы
42 947 888
007
Субвенциялар
41 661 429
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған)
536 333
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттер
1 389
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
648 737
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қатер төндіретін табиғи және тезногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүпргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

176 141
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
90 980
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
85 161
265
Управление предпринимательства и промышленности области
614 184
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
481 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
31 184
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 393 437
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
190 346
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 203 091
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 776 072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
111 457
003
Капитальные расходы государственного органа
12 364
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 587 381
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
64 870
14
Обслуживание долга
1 084
257
Управление финансов области
1 084
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 084
15
Трансферты
42 947 888
257
Управление финансов области
42 947 888
007
Субвенции
41 661 429
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
536 333
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 389
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
648 737
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения

84 322
02
Қорғаныс
218 589
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
39 041
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
32 467
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
6 574
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
179 548
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 042
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
12 519
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
15 063
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
115 924
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 186 639
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4 186 639
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 829 976
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
805
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
32 959
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
12 533
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
142 764
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
164 133
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 469
04
Бiлiм беру
17 875 603
261
Облыстың білім басқармасы
2 457 581
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 629 666
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
827 915
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 865 464
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 520 699
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
344 765
261
Облыстың білім басқармасы

84 322
02
Оборона
218 589
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
39 041
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
32 467
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
6 574
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
179 548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
36 042
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
12 519
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
15 063
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
115 924
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 186 639
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4 186 639
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 829 976
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
805
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
32 959
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
12 533
015
Организация содержания служебных животных
142 764
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
164 133
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 469
04
Образование
17 875 603
261
Управление образования области
2 457 581
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 629 666
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
827 915
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 865 464
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 520 699
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
344 765
261
Управление образования области

171 408
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
1 513 856
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
102 310
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
892 280
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 411 119
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
10 320 254
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
677 657
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
413 208
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 555 534
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 518 789
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 745
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 101 676
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 572
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 394
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 031
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
52 714
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 069
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
844 396
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 500
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 972 030
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 972 030
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 607 821
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 214 969
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
508 453
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
387 341
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
112 480
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

171 408
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 513 856
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
102 310
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
892 280
253
Управление здравоохранения области
11 411 119
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10 320 254
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
677 657
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
413 208
253
Управление здравоохранения области
1 555 534
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 518 789
029
Областные базы спецмедснабжения
36 745
253
Управление здравоохранения области
1 101 676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 572
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
43 394
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 031
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
52 714
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 069
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
844 396
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
23 500
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 972 030
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 972 030
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 607 821
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 214 969
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
508 453
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
387 341
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
112 480
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

206 695
261
Облыстың білім басқармасы
629 965
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
599 194
037
Әлеуметтік сауықтандыру
30 771
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202 170
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
202 170
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
557 384
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 335
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 787
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 814
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 190
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
446 258
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 333
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
3 333
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 060 963
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
33 937
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
33 937
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 040 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
65 111
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 250 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
138 889

206 695
261
Управление образования области
629 965
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
599 194
037
Социальная реабилитация
30 771
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202 170
003
Социальная поддержка инвалидов
202 170
256
Управление координации занятости и социальных программ области
557 384
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 335
007
Капитальные расходы государственного органа
1 787
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
11 190
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
446 258
265
Управление предпринимательства и промышленности области
3 333
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
3 333
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 060 963
1
Жилищное хозяйство
2 073 937
256
Управление координации занятости и социальных программ области
33 937
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
33 937
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 040 000
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
65 111
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 250 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
138 889

520 250
257
Облыстың қаржы басқармасы
520 250
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
520 250
Жамбыл облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 41-3 шешіміне 4 – қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

520 250
257
Управление финансов области
520 250
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
520 250
Приложение – 4
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-3 от 7 декабря 2011 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета. Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения. Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь