2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Тараз қаласы бойынша азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы N 215 Қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 мамырда 6-1-127 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 19-бабына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығына және «Белгiленген әскери қызмет мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 Қаулысына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір - маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшiн қалалық шақыру комиссиясы құрылсын:
Мельников Сергей Иванович
«Жамбыл облысы Тараз қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы, полковник, комиссия төрағасы (келісім бойынша);
Сембекова Жанна Досайқызы
«Тараз қаласы Әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыру-кадрлар және инспекторлық жұмыс бөлімінің бас маманы; төраға орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Құлшынбаев Қиясхан Сапақұлы
«Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің Тараз қалалық ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесінің  бастығының орынбасары (келісім бойынша);
Тәуірбеков Ербол Тоқтасынұлы
«Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы № 1 қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының травматолог дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша);
Нұрқадірова Рабиға Әбдіқадірқызы
«Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы № 2 қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медбикесі, медициналық комиссияның хатшысы (келісім бойынша).

Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года по городу Тараз
Постановление Таразского городского акимата от 28 марта 2011 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 04 мая 2011 года за номером 6-1-127
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи-19 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», Постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года, граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу образовать городскую комиссию в следующем составе:
Мельников Сергей Иванович
начальник государственного учреждения «Управление по делам обороны города Тараз Жамбылской области», полковник, председатель комиссии (по согласованию);
Сембекова Жанна Дусаевна
Главный специалист отдела организационно-кадровой и инспекторской работы государственного учреждения «Аппарат акима города Тараз», заместитель председателя комиссии;
Члены комиссии:
Кулшынбаев Киясхан Сапакович
заместитель начальника  государственного учреждения «Управление внутренних дел города Тараз Департамента внутренних дел Жамбылской области» (по согласованию);
Таурбеков Ербол Токтасынович
врач-травматолог государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская больница № 1 управления здравоохранения акимата Жамбылской области», председатель медицинской комиссии (по согласованию);
Нуркадирова Рабига Абдикадыровна
медицинская сестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская больница № 2 управления здравоохранения акимата Жамбылской области», секретарь медицинской комиссии (по согласованию).

3. «Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің Тараз қалалық ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) өздерінің құзыреті шегінде қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары К. М. Тоғызбаеваға жүктелсін.
5. Осы Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оны алғашқы ресми жарияланғанан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Орынбеков
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Жамбыл облысы Тараз қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С.Мельников
29.03.2011 жылғы
«Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің
Тараз қалалық ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
К.Досанов
29.03.2011 жылғы
«Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы № 1 қалалық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының бас дәрігері
Б. Кайназаров
29.03.2011 жылғы
«Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы № 2 қалалық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының бас дәрігері
У. Байдарбеков
29.03.2011 жылғы

3. Государственному учреждению «Управление внутренних дел города Тараз Департамента внутренних дел Жамбылской области» (по согласованию) рекомендовать в пределах своей компетенции обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Тогузбаеву К.М.
5. Настоящее Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Орынбеков
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Управление по делам обороны города
Тараз Жамбылской области»
Мельников С.
29.03.2011 год
Начальник государственного учреждения
«Управление внутренних дел города Тараз
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Досанов К.
29.03.2011 год
Главный врач государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
«Городская больница № 1 управления здравоохранения
акимата Жамбылской области»
Кайназаров Б.
29.03.2011 год
Главный врач государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
«Городская больница № 2 управления здравоохранения
акимата Жамбылской области»
Байдарбеков У.
29.03.2011 год