"Байзақ ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" Байзақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-10 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 6-2-134 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 7-15 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 7-15 шешімімен
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97 - бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағыЗаңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Байзақ ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы» Байзақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-125 болып тіркелген, 2011 жылдың 29 қаңтарда № 12-13 «Ауыл жаңалығы» - «Сельская новь» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Байзақ ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiнің:
3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Тұрғын үй көмегін тағайындау уәкілетті органмен – «Байзақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесімен жүзеге асырылады.»;
4-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«4.Тұрғын үй көмегі телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп ұстауға арналған шығыстар төлемін, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының осы мақсаттарға жұмсаған шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалады.»;
7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Тұрғын үй көмегінің мөлшері тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп ұстауға арналған шығыстар төлемін, коммуналдық қызметтерді және телекоммуникацияның желісіне қосылған телефонға абоненттік ақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтыну, жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын жайды пайдаланғаны үшін жалға алу ақысын төлеуге кеткен нақты шығындардың сомасынан асыра алмайды.»;
8 тармағы алынып тасталсын.

О внесении изменений в решение маслихата Байзакского района от 24 декабря 2010 года № 36-13 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малоообеспеченным семьям (гражданам) по Байзакскому району"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 47-10. Зарегистрировано управлением юстиции Байзакского района 26 декабря 2011 года за № 6-2-134. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2012 года № 7-15
Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2012 года № 7-15
В соответствии со статьей - 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Байзакского района от 24 декабря 2010 года № 36-13 «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малоообеспеченным семьям (гражданам) по Байзакскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-125, опубликовано 29 января 2011 года в газете «Ауыл жаңалығы» - «Сельская новь» № 12-13) следующие изменения:
в Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Байзакскому району, утвержденным указанным решением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Назначение жилищной помощи осуществляется уполномоченным органом – коммунальным государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ акимата Байзакского района»;
Первый абзац пункта 4 изложить в следующей редакции:
«4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи на эти цели.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Размер жилищной помощи не может превышать сумму фактических расходов на оплату на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увелечения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.»;
пункт 8 исключить.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ ауданы мәслихатының экология, табиғатты пайдалану, денсаулық, жанұя мен әйелдер ісі, мүгедектер және тұрғындардың тұрмысы төмен бөлігін әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ж. Есенқұловқа) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоланысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Есимов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    А. Унетаева

2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по экологии, природопользования, охране здоровья и социальной защите семьи и женщин, инвалидов и малообеспеченных слоев населения (Ж. Есенкулов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистраций в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                         Н. Есимов
Секретарь
районного маслихата                        А. Унетаева