Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 491 Қаулысы. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда № 6-4-111 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 - бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттарына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Амангелды Наметкулович Наметкуловқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Қарашолақов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 492 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу өтетін орны
1
Б.Момышұлы ауылы
Жамбыл көшесі, № 14 Б.Момышұлы ауылы мәдениет үйі
2
Ақсай ауылдық округі
Абай көшесі, № 5 Мыңбұлақ орта мектебі
3
Ақтөбе ауылдық округі
Набережная көшесі, № 2 мәдениет үйі
4
Билікөл ауылдық округі
Жамбыл көшесі, нөмірсіз мәдениет үйі
5
Боралдай ауылдық округі
Д.Қонаев көшесі, № 59 мәдениет үйі
6
Жетітөбе ауылдық округі
М.Үсіпбеков көшесі, нөмірсіз Жетітөбе орта мектебі
7
Көкбастау ауылдық округі
А.Иманалыұлы көшесі, № 51 мәдениет үйі
8
Күреңбел ауылдық округі
Бейбітшілік көшесі, № 64 мәдениет үйі
9
Қарасаз ауылдық округі
Ю.Гагарин көшесі, № 49 мәдениет үйі
10
Қошқарата ауылдық округі
Б.Үсенов көшесі, № 44 Абай орта мектебі
11
Қызыларық ауылдық округі
Советская көшесі, № 19 А мәдениет үйі
12
Мыңбұлақ ауылдық округі
Д.Қонаев көшесі, № 52 А.Гайдар орта мектебі
13
Нұрлыкент ауылдық округі
Н.Замбаев көшесі, № 49 М.Ломоносов орта мектебі
14
Тоғызтарау ауылдық округі
Жамбыл көшесі, № 5А мәдениет үйі
15
Шақпақ ауылдық округі
А.Пахомов көшесі, № 45А ауыл әкімшілігі ғимараты

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 30 ноября 2011 года № 491. Зарегистрировано управлением Юстиции Жуалынского района Жамбылской области 7 декабря 2011 года за № 6-4-111
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Жуалынской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Жуалынского района Наметкулова Амангелды Наметкуловича.
Аким района                                Б.Карашолаков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 30 ноября 2011 года № 491
Места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Наименование населенного округа
Места размещения агитационных материалов
1
Село Б.Момышулы
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села Б.Момышулы улица Рысбек батыр № 62
2
Аксайский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села улица Абая № 1
3
Актобинский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте средней школой им.Т.Тастандиева улица Трудовая № 1
4
Биликулский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте дома культуры с. Карабастау улица Жамбыла без номера
5
Боралдай сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села улица Д.Конаева № 38
6
Жетитобинский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села улица М.Кожаназарова № 42
7
Кокбастауский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте дома культуры с. Коктобе улица А.Иманалыулы № 51
8
Куренбелский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте дома культуры с. Куренбел улица Бейбитшилик № 64
9
Карасазский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания производственного кооператива «Бірлік» улица Ю.Гагарина № 2
10
Кошкаратинский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села улица Б.Усенова № 34
11
Кызыларыкский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте средней школой им. Кызыларык улица Т.Тастандиева № 30
12
Мынбулакский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте средней школой им. А.Гайдара улица Абая № 5
13
Нурлыкентский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте средней школой им. М.Ломоносова улица Н.Замбаева № 49
14
Тогызтарауский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села улица Жамбыла № 5А
15
Шакпакский сельский округ
Расположено на доске для объявлений в специально определенном месте здания акимата села улица А.Пахомова № 45А