Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 492 Қаулысы. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда № 6-4-112 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 - бабының 4 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Амангелды Наметкулович Наметкуловқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Қарашолақов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 492 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу өтетін орны
1
Б.Момышұлы ауылы
Жамбыл көшесі, № 14 Б.Момышұлы ауылы мәдениет үйі
2
Ақсай ауылдық округі
Абай көшесі, № 5 Мыңбұлақ орта мектебі
3
Ақтөбе ауылдық округі
Набережная көшесі, № 2 мәдениет үйі
4
Билікөл ауылдық округі
Жамбыл көшесі, нөмірсіз мәдениет үйі
5
Боралдай ауылдық округі
Д.Қонаев көшесі, № 59 мәдениет үйі
6
Жетітөбе ауылдық округі
М.Үсіпбеков көшесі, нөмірсіз Жетітөбе орта мектебі
7
Көкбастау ауылдық округі
А.Иманалыұлы көшесі, № 51 мәдениет үйі
8
Күреңбел ауылдық округі
Бейбітшілік көшесі, № 64 мәдениет үйі
9
Қарасаз ауылдық округі
Ю.Гагарин көшесі, № 49 мәдениет үйі
10
Қошқарата ауылдық округі
Б.Үсенов көшесі, № 44 Абай орта мектебі
11
Қызыларық ауылдық округі
Советская көшесі, № 19 А мәдениет үйі
12
Мыңбұлақ ауылдық округі
Д.Қонаев көшесі, № 52 А.Гайдар орта мектебі
13
Нұрлыкент ауылдық округі
Н.Замбаев көшесі, № 49 М.Ломоносов орта мектебі
14
Тоғызтарау ауылдық округі
Жамбыл көшесі, № 5 А мәдениет үйі
15
Шақпақ ауылдық округі
А.Пахомов көшесі, № 45 А ауыл әкімшілігі ғимараты

О предоставлении кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 30 ноября 2011 года № 492. Зарегистрировано управлением Юстиции Жуалынского района Жамбылской области 7 декабря 2011 года за № 6-4-112
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе помещений для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Жуалынского района Наметкулова Амангелды Наметкуловича.
Аким района                                Б. Карашолаков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 30 ноября 2011 года № 492
Места встреч кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Наименование сельского округа
Места встреч с избирателями
1
Село Б.Момышулы
Дом культуры с.Б.Момышулы улица Жамбыла № 14
2
Аксайский сельский округ
Средная школа им. Мынбулак улица Абая № 5
3
Актобинский сельский округ
Дом культуры с.Байтерек улица Набережная № 2
4
Биликулский сельский округ
Дом культуры с.Карабастау улица Жамбыла без номера
5
Боралдайский сельский округ
Дом культуры с.Колтоган улица Д.Конаева № 59
6
Жетитобинский сельский округ
Средная школа им. Жетитобе улица М.Усипбекова без номера
7
Кокбастауский сельский округ
Дом культуры с.Коктобе улица А.Иманалыулы № 51
8
Куренбелский сельский округ
Дом культуры с.Куренбел улица Бейбитшилик № 64
9
Карасазский сельский округ
Дом культуры с.Карасаз улица Ю.Гагарина № 49
10
Кошкаратинский сельский округ
Средная школа им. Абая улица Б.Усенова № 44
11
Кызыларыкский сельский округ
Дом культуры с.Актобе улица Советская № 19 А
12
Мынбулакский сельский округ
Средная школа им. А.Гайдара улица Д.Конаева № 52
13
Нурлыкентский сельский округ
Средная школа им. М.Ломоносова улица Н.Замбаева № 49
14
Тогызтарауский сельский округ
Дом культуры с.Тогызтарау улица Жамбыла № 5 А
15
Шакпакский сельский округ
Здания акимата села Шакпак улица А.Пахомова № 45 А