"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 37-2 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 мамырда 6-7-70 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 14 сәуірдегі № 34-2 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1773 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-7-63 болып тіркелген, 2010 жылдың 11 қаңтарында аудандық № 4-5 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшада:
«2 983 482» деген сандары «3 268 168» деген сандарымен ауыстырылсын;
«594617» деген сандары «721191» деген сандарымен ауыстырылсын;
«11024» деген сандары «11719» деген сандарымен ауыстырылсын;
«38287» деген сандары «48287» деген сандармен ауыстырылсын;
«2339554» деген сандары «2486971» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 29 апреля 2011 года № 37-2. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 10 мая 2011 года за № 6-7-70. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата № 34-2 от 14 апреля 2011 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1773) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-63, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2983482» заменить цифрами «3268168»;
цифры «594617» заменить цифрами «721191»;
цифры «11024» заменить цифрами «11719»;
цифры «38287» заменить цифрами «48287»;
цифры «2339554» заменить цифрами «2486971»;
в подпункте 2):