2012 жылы Сарысу ауданының аумағында тұратын 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесiнде тiркеудi жүргiзудi ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 12 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 қаңтарда 6-9-129 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1 тармағының 13) тармақшасы негiзiнде, «Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 17-бабы 3 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 36-бабына және «Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 Қаулысына сәйкес ШЕШIМ ЕТТІ:
1. «Жамбыл облысы Жаңатас қаласының Қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы Е.Байділдаевқа (келiсiм бойынша) шақыру учаскесiнде 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында Сарысу ауданының аумағында тұратын 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды әскери есепке қою үшiн тiркеу жүргiзу ұсынылсын.
2. Жаңатас қаласы және ауылдық округ әкiмдерi «Жамбыл облысы Жаңатас қаласының Қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiне тiркеуге шақырылғаны туралы хабардар етiп, тіркеу жүргізу учаскесіне 1995 жылғы жасөспірімдерді тіркеуге келуін қамтамасыз етсін.
3. «Сарысу ауданы әкiмдiгiнiң бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi «Жамбыл облысы Жаңатас қаласының Қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiмен келiсiлген кесте бойынша ауданның бiлiм беру мекемелерiнде оқитын 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесiне уақытылы және ұйымшылдықпен жiберудi қамтамасыз етсiн.
4. «Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық сақтау басқармасы Сарысу орталық аудандық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының бас дәрiгерi Р.Мұхановқа (келiсiм бойынша) шақыру учаскелерiне тiркелу кезiнде әскери қызметке жарамдылық деңгейiн анықтау үшiн «Әскери-дәрiгерлiк сараптаманы жүргiзу қағидасын және Әскери-дәрiгерлiк сараптама органдары туралы ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 44 қаулысында айқындалған тәртiппен азаматтарды медициналық куәландырудан өткiзу ұсынылсын.

Об организации приписки в 2012 году к призывному участку граждан мужского пола 1995 года рождения, проживающие на территории Сарысуского района
Решение акима Сарысуского района Жамбылской области от 23 декабря 2011 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 26 января 2012 года за № 6-9-129
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи-33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в соответствии с пунктом 3 статьи-17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», со статьей-36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан» РЕШИЛ:
1. Начальнику государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области» Е.Байдильдаеву (по согласованию) рекомендовать в январе-марте месяце 2012 года провести приписку для воинского учета к призывному участку граждан мужского пола 1995 года рождения, проживающие на территории Сарысуского района.
2. Акимам города Жанатас и аульных округов обеспечить явку юношей 1995 года к призывному участку к приписке, оповестить о призыве к приписке в государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области».
3. Коммунальному государственному учреждению «Отдел образования, физической культуры и спорта акимата Сарысуского района» обеспечить организованное и своевременное направление граждан мужского пола 1995 года рождения, обучающихся в учреждениях образования района в призывной участок по согласованному графику с государственным учреждением «Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области».
4. Рекомендовать главному врачу коммунального государственного казенного предприятия «Центральная районная больница Сарысуского района управления здравоохранения акимата Жамбылской области» Р.Муханову (по согласованию) провести во время проведения приписки к призывному участку медицинское освидетельствование для установления степени годности граждан к воинской службе в порядке, определяемом Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 44 «Об утверждении Правил проведения военно-врачебной экспертизы и Положения об органах военно-врачебной экспертизы».

5. «Жамбыл облысының Iшкi iстер Департаментi Сарысу ауданының iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы Б.Нүркеновке (келiсiм бойынша) әскери мiндеттерiн орындаудан жалтарған адамдарды iздестiрудi және ұстауды өз құзыретi шегiнде жүзеге асыру ұсынылсын.
6. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмi орынбасары М.Тоқсанбаеваға жүктелсiн.
7. Осы шешім Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                Ж.Омаров
«КЕЛIСIЛДI»
«Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық
сақтау басқармасы Сарысу орталық
аудандық ауруханасы» коммуналдық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
бас дәрiгерi
Р.Мұханов
23 желтоқсан 2011 жыл
«Жамбыл облысы Жаңатас қаласының
Қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген
бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
Е.Байділдаев
23 желтоқсан 2011 жыл
«Жамбыл облысының Iшкi iстер
Департаментi Сарысу ауданының iшкi
iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
Б.Нүркенов
23 желтоқсан 2011 жыл

5. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Сарысуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области» Б.Нуркенову (по согласованию) в пределах своей компетенции осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района М.Токсанбаеву.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Омаров
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач коммунального государственного
казенного предприятия «Центральная
районная больница Сарысуского района
управления здравоохранения акимата
Жамбылской области»
Р.Муханов
23 декабря 2011 года
Начальник государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам обороны
города Жанатас Жамбылской области»
Е.Байдильдаев
23 декабря 2011 года
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Сарысуского района
Департамента внутренних дел Жамбылской
области»
Б.Нуркенов
23 декабря 2011 года