"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 42-2 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 мамырда № 6-10-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 – бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 34 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1773 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–115 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 9 – 10 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 164 754» сандары «5 205 941» сандарымен ауыстырылсын;
«500 533» сандары «505 532» сандарымен ауыстырылсын;
«1 600» сандары «2 351» сандарымен ауыстырылсын;
«4 660 511» сандары «4 695 948» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 183 219» сандары «5 224 406» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
тоғызыншы абзацтағы «және өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеу» деген сөздер алынып тасталсын;
оныншы абзац алынып тасталсын.
Аталған шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 26 апреля 2011 года № 42-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 13 мая 2011 года за № 6-10-119. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2011 года № 34 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30 – 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1773), районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–115, опубликованное в газете «Талас тынысы» 22 января 2011 года № 9 – 10), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 164 754» заменить цифрами «5 205 941»;
цифры «500 533» заменить цифрами «505 532»;
цифры «1 600» заменить цифрами «2 351»;
цифры «4 660 511» заменить цифрами «4 695 948»;
в подпункте 2):
цифры «5 183 219» заменить цифрами «5 224 406»;
в пункте 4:
в девятом абзаце слова «и установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования» исключить;
десятый абзац исключить.
Приложения-1,6 указаного решения изложить в новой редакции согласно приложениям-1, 2 настоящего решения.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жүзеге асыру аудан әкімі орынбасары Ғ.Қартабаевқа жүктелсін, шешімнің бақылау жасау аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы жөніндегі тұрақты комиссиясы З.Сабыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Х.Джолдасов                                Ж.Әсемов
Талас аудандық аудандық мәслихатының
2011 жылғы 26 сәуірдегі
№ 42-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР

2. Реализацию исполнения решения возложить на заместителя акима района Г.Картабаева, контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развитию района, по бюджету, местным налогам и городскому хозяйству З.Сабыров.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Х.Джолдасов                                Ж.Асемов
Приложение - 1
к решению Таласского районного маслихата
от 26 апреля 2011 года № 42-2
Приложение - 1
к решению Таласского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 39-3
Районный бюджет на 2011 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ