"2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 49-17 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 6-10-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес және «2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 42 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1800 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–115 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 9 – 10 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
1 «КІРІСТЕР» бөлімінде:
1 «САЛЫҚТЫҚ ТҮСІМДЕР» санатында:
04 «Меншiкке салынатын салықтар» сыныбында «267405» сандары «279 374» сандарымен ауыстырылсын;
1 «Мүлiкке салынатын салықтар» ішкі сыныбында «227 500» сандары «239765» сандарымен ауыстырылсын;
3 «Жер салығы» ішкі сыныбында «10 835» сандары «11 535» сандарымен ауыстырылсын;
4 «Көлiк құралдарына салынатын салық» ішкі сыныбында «26 973» сандары «25 977» сандарымен ауыстырылсын;
05 «Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар» сыныбында «70 126» сандары «58 253» сандарымен ауыстырылсын;
2 «Акциздер» ішкі сыныбында «60297» сандары «46 588» сандарымен ауыстырылсын;
3 «Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер» ішкі сыныбында «7 424» сандары «9 230» сандарымен ауыстырылсын;
4 «Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар» ішкі сыныбында «2 183» сандары «2 129» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2011 года № 49-17. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 27 декабря 2011 года за № 6-10-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи - 106, пункта 5 статьи - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1 пункта 1 статьи 6 - Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2011 года № 42 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30 – 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1800), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39–3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–115, опубликованное в газете «Талас тынысы» 22 января 2011 года № 9 – 10), следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе 1 «ДОХОДЫ:
в категории 1 «Налоговые поступления:
в классе 04 «Hалоги на собственность» цифры «267405» заменить цифрами «279 374»;
в подклассе 1 «Hалоги на имущество» цифры «227 500» заменить цифрами «239765»;
в подклассе 3 «Земельный налог» цифры «10 835» заменить цифрами «11 535»;
в подклассе 4 «Hалог на транспортные средства» цифры «26 973» заменить цифрами «25 977»;
в классе 05 «Внутренние налоги на товары, работы и услуги» цифры «70 126» заменить цифрами «58 253»;
в подклассе 2 «Акцизы» цифры «60297» заменить цифрами «46 588»;
в подклассе 3 «Поступления за использование природных и других ресурсов» цифры «7 424» заменить цифрами «9 230»;
в подклассе 4 «Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности» цифры «2 183» заменить цифрами «2 129»;

5 «Ойын бизнесіне салық» ішкі сыныбында «222» сандары «306» сандарымен ауыстырылсын;
08 «Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер» сыныбында «4 141» сандары «4 045» сандарымен ауыстырылсын;
1 «Мемлекеттік баж» ішкі сыныбында «4 141» сандары «4 045» сандарымен ауыстырылсын;
2 «Шығындар» бөлімінде:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында «159 097» сандары «158 982» сандарымен ауыстырылсын;
454 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша «4745» сандары «4630» сандарымен ауыстырылсын;
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бағдарлама бойынша «4745» сандары «4630» сандарымен ауыстырылсын;
15 «Трансферттер» функционалдық тобында «15 409» сандары «15 524» сандарымен ауыстырылсын;
452 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша «15 409» сандары «15 524» сандарымен ауыстырылсын;
006 «Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару» бағдарлама бойынша «4745» сандары «4630» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын іске асыруды аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қартабаевқа жүктелсін, шешімнің бақылау жасау аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы З.Сабыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
З.Сабыров                                  Ж.Әсемов

в подклассе 5 «Налог на игорный бизнес» цифры «222» заменить цифрами «306»;
в классе 08 «Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами» цифры «4 141» заменить цифрами «4 045»;
в подклассе 1 «Государственная пошлина» цифры «4 141» заменить цифрами «4 045»;
в разделе 2 «Расходы»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифры «159 097» заменить цифрами «158 982»;
по администратору бюджетных программ 454 «Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)» цифры «4745» заменить цифрами «4630»;
по программе 099 «Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета» цифры «4745» заменить цифрами «4630»;
в функциональной группе 15 «Трансферты» цифры «15 409» заменить цифрами «15 524»;
по администратору бюджетных программ 452 «Отдел финансов района (города областного значения)» цифры «15 409» заменить цифрами «15 524»;
по программе 006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» цифры «13916» заменить цифрами «14031».
2. Реализацию исполнения решения возложить на заместителя акима района Г.Картабаева, контроль за выполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию района, по бюджету, местным налогам и городскому хозяйству З.Сабырова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
З.Сабыров                                  Ж.Асемов