Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы N 39 Қаулысы. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызында 6-11-105 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 06.01.2016 № 6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6 тармағына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес Шу аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Осы Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 наурызынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
3. Осы Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Б.Нүркеновке жүктелсін.
Шу ауданының әкімі Қ. Жабағиев
Шу ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 ақпандағы
№ 39 Қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіт баспа материалдарын орналасқан
жері
1
Төле би ауылдық округі
"Қуаныш" балалар бақшасы жанындағы тақта, Төле би ауылы Балуан Шолақ көшесі № 49/а;
Аудандық мәдениет үйінің ғимараты,
Төле би ауылы Төле би көшесі № 173
2
Шу қаласы
Театральный көшесі № 1, Қалалық мәдениет үйінің жанындағы тақта;
Қ. Сәтпаев пен Ж.Түйебеков көшелерінің қиылысындағы тақта;
Қ. Сәтпаев көшесі,қалалық емхананың ғимараты;
Халыққа қызмет көрсету орталығының жанындағы тақта, Голиков көшесі № 1
3
Алға селолық округі
Жайсан ауылы, Жайсан орта мектебінің жанындағы тақта;
Алға ауылы, Амангелді орта мектебінің жанындағы тақта;
Сауытбек ауылы, ауылдық клуб жанындағы тақта
4
Ақсу ауылдық округі
Оразалы ауылы, Ауылдық клуб жанындағы тақта
5
Ақтөбе селолық округі
Ақтөбе селолық округі әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
6
Бірлікүстем селолық округі
Ауылдық мәдениет үйінің жанындағы тақта, Бірлікүстем ауылы
7
Балуан Шолақ селолық округі
Балуан Шолақ ауылы, М. Ғабдуллин орта мектебінің жанындағы тақта
8
Бірлік селолық округі
Бірлік ауылы, Восточная көшесі бойындағы тақта
9
Далақайнар ауылы
Төле би көшесі бойындағы тақта
10
Дулат селолық округі
Бөлтірік ауылы, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы жанындағы тақта
11
Жанақоғам селолық округі
Көктөбе ауылы, ауылдық мәдениет үйінің жанындағы тақта
12
Ескішу селолық округі
Ескішу селолық округі әкімі аппараты ғимаратының алдандағы тақта;
Мектеп ғимараты жанындағы тақта, С. Муканов көшесі №3;
Тасөткел су қоймасы
13
Корағаты селолық округі
Жиенбет ауылы, спорт алаңы жанындағы тақта
14
Қонаев ауылы
Қонаев ауылы әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
15
Көкқайнар селолық округі
Көкқайнар ауылдық Мәдениет үйінің жанындағы тақта
16
Тасөткел селолық округі
Тасөткел ауылы, Фельдшерлік амбулаторлық пункті ғимаратының алдындағы тақта
17
Шоқпар селолық округі
О. Жандосов атындағы орта мектебінің жанындағы тақта
18
Өндіріс ауылдық округі
Өндіріс ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
19
Жанажол ауылдық округі
Жаңа жол ауылдық округі әкімі аппаратының алдындағы тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 28 февраля 2011 года № 39. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 11 марта 2011 года за № 6-11-105. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 6 января 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 06.01.2016 № 6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 6 статьи-28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Шуской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложения.
2. Настоящее Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции, вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2011 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б. Нуркенова.
Аким Шуского района К. Жабагиев
Приложение к Постановлению
акимата Шуского района
от 28 февраля 2011 года № 39
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных материалов
1
Толебийский аульный округ
Щит возле детского сада "Куаныш",
село Толе би, улица Балуан Шолака № 49/а;
Здание районного дома культуры,
село Толе би, улица Толе би № 173
2
город Шу
Щит возле городского дома культуры, улица Театральная, № 1;
Щит на пересечении улиц Ж. Туйебекова и К. Сатпаева;
Здание городской поликлиники, улица Сатпаева;
Щит возле здания центра обслуживания населения, улица Голикова, № 1
3
Алгинский сельский округ
Село Жайсан, Щит возле Жайсанской средней школы;
Село Алга, щит возле Амангельдинской средней школы;
село Саутбек, Щит возле аульного клуба
4
Аксуийский сельский округ
Село Оразалы, Щит возле аульного клуба
5
Актобинский сельский округ
Щит перед зданием аппарата акима Актобинского сельского округа
6
Бирликустемский сельский округ
село Бирликустем, Щит возле аульного дома культуры
7
Балуан Шолакский сельский округ
село Балуан Шолак, Щит возле средней школы имени Габдуллина
8
Берликский сельский округ
село Берлик, Щит вдоль улицы Восточная
9
Село Далакайнар
Щит вдоль улицы Толе би
10
Дулатский сельский округ
село Болтирик, Щит возле здания сельской врачебной амбулатории
11
Жанакогамский сельский округ
Село Коктобе, Щит возле аульного дома культуры
12
Ески-Шуский сельский округ
Щит перед зданием аппарата акима Ески-Шуского сельского округа;
Тасоткельское водохранилище;
Щит возле здания школы, улица С. Муканова, № 3
13
Корагатинский сельский округ
село Жиенбет, Щит возле спортивной площадки
14
Село Конаева
Щит перед зданием аппарата акима села Конаева
15
Коккайнарский сельский округ
Щит возле Коккайнарского аульного дома культуры
16
Тасоткельский сельский округ
село Тасоткел, Щит перед зданием Фельдшерского амбулаторного пункта
17
Шокпарский сельский округ
Возле средней школы имени О. Жандосова
18
Ондириский аульный округ
Щит перед зданием аппарата акима Ондириского аульного округа
19
Жанажолский аульный округ
Щит перед зданием аппарата акима Жанажолского аульного округа