Бір жолғы әлеуметтік көмек туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 сәуірдегі N 32-8 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде № 6-11-108 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 9-5 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 9-5 шешімімен
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шу ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Шу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Г.Керімбаева) бір жолғы әлеуметтік көмекті төлеуін қамтамасыз етсін.
3. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                             Мәслихат хатшысы
Н.Ибраимов                                 Б.Саудабаев

Об оказании единовременной социальной помощи
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 5 апреля 2011 года № 32-8. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 22 апреля 2011 года за № 6-11-108. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2012 года № 9-5
Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2012 года № 9-5
В соответствии с пунктом 5 статьи-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. За счет средств местного бюджета оказать единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере двух месячных расчетных показателей специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шуского района.
2. Районному отделу занятости и социальных программ (Г.Керимбаева) обеспечить выплату единовременной социальной помощи.
3. Настоящие решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Н.Ибраимов                                 Б.Саудабаев