"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 33-2 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 мамырда 6-11-110 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жыддарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі №  34-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1773 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-103 болып тіркелген, 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 3-4 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 568 999» сандары «6 594 570» сандармен ауыстырылсын;
«1427297» сандары «1539374» сандарымен ауыстырылсын;
«15899» сандары « 16806» сандарымен ауыстырылсын;
«108379» сандары «113379» сандарымен ауыстырылсын;
«5 017 424» сандары «4 925 011» сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 469 464» сандары «6 495 035» сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«15 185» сандары «16 478» сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" № 29-2 от 27 декабря 2010 года
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2011 года № 33-2. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 04 мая 2011 года за № 6-11-110. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2011 года № 34-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1773) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» № 29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-11-103, опубликовано в районной газете «Шуская долина» за № 3-4 от 11 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 568 999» заменить цифрами «6 594 570»;
цифры «1427297» заментить цифрами «1539374»;
цифры «15899» заменить цифрами «16806»;
цифры 108379» заменить цифрами «113379»;
цифры «5 017 424» заменить цифрами «4 925 011»;
в подпункте 2):
цифры «6 469 464» заменить цифрами «6 495 035»;
в пункте 4:
цифры «15 185» заменить цифрами «16 478».

Аталған шешімнің 1 және 6 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Н.Досымбаев                                Б.Cаудабаев
Шу аудандық маслихатының 2011 жылғы
28 сәуірдегі № 33-2 шешіміне
№ 1- қосымша
Шу аудандық маслихатының 2010 жылғы
27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне
№ 1- қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

Приложения-1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Н.Досымбаев                                Б.Cаудабаев
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 28 апреля 2011 года № 33-2
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 29-2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ