"Қарағанды облысының су қоймалары акваториясында, оның ішінде Қарағанды облысының әкімшілік шекаралары шегіндегі Балқаш көлінде шағын өлшемді кемелерді және олардың тұрағы үшін базаларды (құрылыстарды) пайдалану Жергілікті ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 ақпандағы N 04/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 17/04 қаулысы. Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 маусымда N 1894 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі N 32/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2012.07.04  N 32/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 849 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының ішкі су жолдарында жүзу ережелеріне (1999 жылғы 24 желтоқсанда N 1009 нөмірімен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген), Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 1998 жылғы 10 тамыздағы N 172 бұйрығымен бекітілген Шағын өлшемді кемелерді және олардың тұрағы үшін базаларды (құрылыстарды) пайдалану ережелеріне (1998 жылғы 1 қыркүйекте N 591 нөмірімен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген) сәйкес және облыстың су қоймалары акваториясында шағын өлшемді кемелердің қозғалыс қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының су қоймалары акваториясында, оның ішінде Қарағанды облысының әкімшілік шекаралары шегіндегі Балқаш көлінде шағын өлшемді кемелерді және олардың тұрағы үшін базаларды (құрылыстарды) пайдалану Жергілікті ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 ақпандағы N 04/01 қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) (2011 жылғы 8 ақпандағы N 1889 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген, 2011 жылғы 15 ақпандағы "Орталық Қазақстан" N 25 (21020) және 2011 жылғы 15 ақпандағы "Индустриальная Караганда" N 18 (21032)) келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқалған Қаулымен бекітілген Ережеде:
"2. Кеме иелеріне, кеме жүргізушілерге және демалыс аймақтарының иелеріне қойылатын жалпы талаптар" бөлімінде:
5 тармақ алынып тасталсын;
8 тармақ алынып тасталсын;
9 тармақтың 2) – 9) тармақшалары алынып тасталсын;
10 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.С. Рақымбековке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 2 февраля 2011 года N 04/01 "Об утверждении Местных правил пользования маломерными судами и базами (сооружениями) для их стоянок на акватории водоемов Карагандинской области, в том числе озера Балхаш в пределах административных границ Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2011 года N 17/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июня 2011 года N 1894. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 4 июля 2012 года N 32/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 04.07.2012 N 32/01.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами плавания по внутренним водным путям Республики Казахстан, утвержденными приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 849 (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1009), Правилами пользования маломерными судами и базами (сооружениями) для их стоянок, утвержденными приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 августа 1998 года N 172 (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 1 сентября 1998 года N 591) и в целях обеспечения безопасности движения маломерных судов в акватории водоемов области, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 2 февраля 2011 года N 04/01 "Об утверждении Местных правил пользования маломерными судами и базами (сооружениями) для их стоянок на акватории водоемов Карагандинской области, в том числе озера Балхаш в пределах административных границ Карагандинской области" (далее - Постановление) (зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области от 8 февраля 2011 года N 1889, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 15 февраля 2011 года N 25 (21020) и "Индустриальная Караганда" от 15 февраля 2011 года N 18 (21032)) следующие изменения:
в Правилах, утвержденном указанным Постановлением:
в разделе "2. Общие требования к судовладельцам, судоводителям и владельцам зон отдыха":
пункт 5 исключить;
пункт 8 исключить;
подпункты 2) – 9) пункта 9 исключить;
пункт 10 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Рахимбекова Т.С.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Қарағанды облысының әкімі                  С. Ахметов

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области                С. Ахметов