"Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LVII сессиясының 2011 жылғы 7 қарашадағы N 598 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада N 8-1-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-121 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 148 (752) жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының XLVІІ сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 483 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-131 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 046 (798) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 497 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-133 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 25 мамырдағы N 062 (814) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының LII сессиясының 2011 жылғы 10 тамыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 556 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-138 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 24 тамыздағы N 100 (852) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының LV сессиясының 2011 жылғы 5 қазандағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 586 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-140 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 19 қазандағы N 121 (873) жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 -2013 годы"
Решение LVII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 7 ноября 2011 года N 598. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 11 ноября 2011 года N 8-1-142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-121, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2010 года N 148 (752)), в которое внесены изменения решением XLVII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 483 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-131, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 апреля 2011 года N 046 (798)), решением XLVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 497 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-133, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 мая 2011 года N 062 (814)), решением LII сессии Карагандинского городского маслихата от 10 августа 2011 года N 556 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-138, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 августа 2011 года N 100 (852)), решением LV сессии Карагандинского городского маслихата от 5 октября 2011 года N 586 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-140, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 19 октября 2011 года N 121 (873)) следующие изменения:

16359467
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5053168
Нысаналы даму трансферттері
7807966
Бюджеттік кредиттер
3498333
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5053168
оның ішінде:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
9360
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
97996
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20480
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16213
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
87050
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
302437
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
40900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
23400
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
34716
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1238
Қала маңындағы және аудан ішіндегі тасымалдар
48963
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1392361
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2948054
Мәдениетті дамытуға
30000
Нысаналы даму трансферттері
7807966
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және(немесе) сатып алуға
1029012
оның ішінде:
- ҚР - дағы тұрғын үй құрылысының 2011-2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде
221665
- Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде
807347
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1324337
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1912215
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
2487641
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
320196
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
429971
720 оқушыға арналған 120 орындық жатын корпусы бар химиялық-биологиялық бағыттары бойынша интеллектуалды мектепке инженерлік желілер құруға ЖСҚ әзірлеуге
2300
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
254294
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге

16359467
в том числе:
Целевые текущие трансферты
5053168
Целевые трансферты на развитие
7807966
Бюджетные кредиты
3498333
Целевые текущие трансферты
5053168
в том числе:
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
9360
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
97996
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20480
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16213
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
87050
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
302437
На введение стандартов специальных социальных услуг
40900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
23400
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставления субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
34716
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1238
На пригородные и внутрирайонные перевозки
48963
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1392361
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
2948054
На развитие культуры
30000
Целевые трансферты на развитие
7807966
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1029012
в том числе:
- в рамках Программы жилищного строительства в РК на 2011-2014 годы
221665
- в рамках Программы занятости 2020
807347
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1324337
На развитие системы водоснабжения
1912215
На развитие теплоэнергетической системы
2487641
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
320196
На развитие транспортной инфраструктуры
429971
На разработку ПСД на строительство инженерных сетей к Интеллектуальной школе химико-биологического направления на 720 учащихся со спальным корпусом на 120 мест
2300
На развитие коммунального хозяйства
254294
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда