Қарағанды қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру шаралары туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 64/01 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 қаңтарда N 8-1-147 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 25/35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012.05.22 N 25/35 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 18-1 бабына және 4 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының 4.3.1 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" N 972 қаулысына сәйкес, нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтардағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Жұмыспен қамту бөлімі) Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының Қазыбек би ауданының жұмыспен қамту орталығы", Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының Октябрь ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі – Жұмыспен қамту орталықтары) заңда белгіленген тәртіппен Жұмыспен қамту бөлімдерінде немесе Жұмыспен қамту орталықтарында тіркелген нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша он екі айға дейін жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша жұмыстарды ұйымдастырсын.
3. Әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша шараларды қаржыландыру облыстық бюджеттегі 037 "Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге арналған аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджетінің ағымдағы мақсатты түрде трансферті" бағдарламасы бойынша көзделген облыстық бюджеттегі ағымдағы трансферттердің, сондай-ақ 002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасы 103 "Республика бюджетінің ағымдағы нысаналы трансферттері есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту" қосымша бағдарламасында көзделген Қарағанды қаласының бюджеті есебінен жүргізілсін.

О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Караганде
Постановление акимата города Караганды от 29 декабря 2011 года N 64/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 10 января 2012 года N 8-1-147. Утратило силу - постановлением акимата города Караганды от 22 мая 2012 года N 25/35
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Караганды от 22.05.2012 N 25/35 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 2 статьи 4 и статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 4.3.1 Программы занятости 2020 и постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (далее - Отдел занятости), коммунальным государственным учреждениям "Центр занятости района имени Казыбек би города Караганды" акимата города Караганды, "Центр занятости Октябрьского района города Караганды" акимата города Караганды (далее – Центры занятости) организовать работу по созданию социальных рабочих мест для временного трудоустройства безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных в Отделе занятости, Центрах занятости, в установленном законодательством порядке, сроком до двенадцати месяцев.
3. Финансирование мероприятий по созданию социальных рабочих мест производить в пределах целевых трансфертов, предусмотренных в областном бюджете по бюджетной программе 037 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики", а также за счет средств бюджета города Караганды, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости" подпрограммы 103 "Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета".