Қазақстан Республикасының Президентін, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарын, облыс және қала мәслихаттары депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайларды анықтау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы N 06/01 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда N 8-2-137 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 33/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011.12.23 N 33/01 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6 тармақтарына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттығына, облыс және қала мәслихат депутаттығына үміткерлердің Жезқазған қаласы бойынша сайлаушылармен кездесулері үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.

Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан, депутатов в Парламент Республики Казахстан, депутатов в областной и городской маслихаты
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 2 марта 2011 года N 06/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 2 марта 2011 года N 8-2-137. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 23 декабря 2011 года N 33/01
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 23.12.2011 N 33/01 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Жезказгана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Парламента Республики Казахстан, депутатов в областной и городской маслихаты по городу Жезказган согласно приложению 1.

2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (Н.Г. Яресько - келісім бойынша) Жезқазған қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Б.Қ. Шыңғысовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі                  Б. Әбдіғалиұлы
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 2 наурыздағы
N 06/01 қаулысына
1 қосымша
Жезқазған қаласы бойынша сайлаушылармен кездесулерге арналған үй-жайлардың мекен-жайлары
N
Елді мекеннің атауы
Үй-жайлардың мекен-жайлары
Үй-жайдың жалпы көлемі (шаршы метр)
1
Жезқазған қаласы
С. Қожамқұлов атындағы сазды-драма театрының көрме залы Желтоқсан көшесі, 2 үй (келісім бойынша)

2. Совместно с городской избирательной комиссией (Яресько Н.Г. – по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов по городу Жезказган согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказгана Шингисова Б.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Жезказгана                     Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1
к постановлению акимата
города Жезказгана
от 2 марта 2011 года N 06/01
Адреса помещений для встреч с избирателями по городу Жезказган
N
Наименование
населенного
пункта
Адреса помещений
Общая площадь
помещения
(квадратный
метр)
1
город Жезказган
Зрительный зал музыкально-драматического театра имени С. Кожамкулова, улица Желтоқсан, дом 2 (по согласованию)