Жезқазған қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруіне әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 30/366 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 мамырда N 8-2-139 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы N 3/42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 24.08.2016 N 3/42 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабы 1 тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі Заңының 13 бабына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қаласы азаматтарының келесі жекелеген санаттарына қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруіне әлеуметтік көмек көрсетілсін:
1) бірінші және екінші топ мүгедектеріне тегін жол жүру;
2) зейнетақы мөлшері он алты жарым айлық есептік көрсеткіштен аспайтын, жасына байланысты зейнетақы және әлеуметтік зейнетақы алушыларға тегін жол жүру.
2. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жеке категориялы азаматтарға қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2006 жылғы 9 ақпандағы N 27/295 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-20 нөмірімен тіркелген, 2006 жылдың 3 наурыздағы N 16 (7211) "Сарыарқа" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2006.02.09 N 27/295 шешімі РҚАО-ға түскен жоқ.
3. Қаржыландыру көзі ретінде қалалық бюджет анықталсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы
Распопов Н.И.
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Әбдіров Қ.С.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
Мырзаханов Бағлан
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Мырзаханұлы
07.04.2011 жыл

Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан города Жезказгана для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2011 года N 30/366. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 4 мая 2011 года N 8-2-139. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 августа 2016 года N 3/42
Сноска Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.08.2016 N 3/42.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь следующим отдельным категориям граждан города Жезказгана для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси):
1) инвалидам первой и второй группы – бесплатный проезд;
2) получателям пенсий и социальных пенсий по возрасту, размеры пенсий которых не превышают шестнадцати с половиной месячных расчетных показателей - бесплатный проезд.
2. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском транспорте (кроме такси)" от 9 февраля 2006 года N 27/295 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 8-2-20, опубликованное 3 марта 2006 года N 16 (7211) в газете "Сарыарқа").
Сноска. Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 09.02.2006 N 27/295 в РЦПИ не поступало.
3. Определить источником финансирования городской бюджет.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 февраля 2011 года.
Председатель сессии
Распопов Н.И.
Секретарь городского маслихата
Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Мырзаханов Баглан
города Жезказгана"
Мырзаханович
07.04.2011 год