Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы N 32/396 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 тамызда N 8-2-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-128 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (7699), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (7700) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (245), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (246) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы XXIX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 29/350 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (7705) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (251) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі XXX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 30/361 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-138 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 сәуірдегі N 16 (7714), 2011 жылдың 29 сәуірдегі N 17 (7715) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 22 сәуірдегі N 16 (260) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 маусымдағы XXXI сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 31/378 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-142 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 1 шілдедегі N 26 (7724) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 1 шілдедегі N 26 (270) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18 августа 2011 года N 32/396. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 27 августа 2011 года N 8-2-143
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-128, опубликованное 7 января 2011 года N 1 (7699), 14 января 2011 года N 2 (7700) газеты "Сарыарқа" и 7 января 2011 года N 1 (245), 14 января 2011 года N 2 (246) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXIX сессии Жезказганского городского маслихата от 31 января 2011 года N 29/350 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-136, опубликованное 18 февраля 2011 года N 7 (7705) газеты "Сарыарқа" и 18 февраля 2011 года N 7 (251) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнениями решением XXX сессии Жезказганского городского маслихата от 7 апреля 2011 года N 30/361 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-138, опубликованное 22 апреля 2011 года N 16 (7714), 29 апреля 2011 года N 17 (7715) газеты "Сарыарқа" и 22 апреля 2011 года N 16 (260) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 15 июня 2011 года N 31/378 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-142, опубликованное 1 июля 2011 года N 26 (7724) газеты "Сарыарқа" и 1 июля 2011 года N 26 (270) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения и дополнение:

1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "4503545" деген сандар "4508262" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "4258395" деген сандар "4269037" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "9778" деген сандар "7794" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "19528" деген сандар "10870" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "215844" деген сандар "220561" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4839396" деген сандар "4844113" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
екінші абзацтағы "11511" деген сандар "12956" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қала аймақтық және ауданішілік тасымалдарына 3272 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Жұмашұлы Б.
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Әбдіров Қ.С.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"           Лекеров Журсинбай
мемлекеттік мекемесінің бастығының         Дюсенбаевич
міндетін атқарушы
18 тамыз 2011 жыл
Жезқазған қалалық мәслихатының
2011 жылғы 18 тамыздағы
XXXII сессиясының N 32/396 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 28/329 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "4503545" заменить цифрами "4508262";
в абзаце втором цифры "4258395" заменить цифрами "4269037";
в абзаце третьем цифры "9778" заменить цифрами "7794";
в абзаце четвертом цифры "19528" заменить цифрами "10870";
в абзаце пятом цифры "215844" заменить цифрами "220561";
в подпункте 2):
цифры "4839396" заменить цифрами "4844113";
2) в пункте 3:
в абзаце втором цифры "11511" заменить цифрами "12956";
в абзаце пятнадцатом знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на пригородные и внутрирайонные перевозки 3272 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Жумашулы Б.
Секретарь городского маслихата             Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного              Лекеров Журсинбай
планирования города Жезказгана"            Дюсенбаевич
Приложение 1
к решению XXXII сессии Жезказганского городского маслихата
от 18 августа 2011 года N 32/396
Приложение 1
к решению XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 28/329
Бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы