Жезқазған қаласында азаматтарды тіркеуді жүргізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 2 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-2-146 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2012 жылғы 22 маусымдағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2012.06.22 N 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Занына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занына сәйкес Жезқазған қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды облысы Жезқазған қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Қасимов С.Қ. – келісім бойынша) 2012 жылдың қаңтар-наурызында Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасының әскерге шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын, сондай-ақ жасы үлкен бұрын тіркеуден өтпеген Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын тіркеу жүргізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Ахановқа жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі                  Б. Әбдіғалиұлы
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарағанды облысы Жезқазған
қаласының қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    C.Қ. Қасимов
23.11.2011 ж.

О проведении приписки граждан в городе Жезказгане
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 23 ноября 2011 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-2-146. Утратило силу решением акима города Жезказган Карагандинской области от 22 июня 2012 года N 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Жезказган Карагандинской области от 22.06.2012 N 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. Государственному учреждению "Управление по делам обороны города Жезказгана Карагандинской области" (Касимов С.К. - по согласованию) в январе-марте 2012 года провести приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку, к призывному участку управления по делам обороны города Жезказган Карагандинской области.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Жезказгана Аханова Б.М.
3. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Жезказгана                     Б. Әбдіғалиұлы
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Управление по делам обороны города
Жезказгана Карагандинской области"         Касимов C.К.
23.11.2011 г.