2012 жылы шақыру учаскесінде тіркеуге алуды өткізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімінің 2011 жылғы 7 қарашадағы N 5 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 8-3-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабының 3-тармағына сәйкес Теміртау қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылы қаңтардан наурызға дейін "Қарағанды облысы Теміртау қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 1995 жыл туған еркек жынысты азаматтарды тіркеуге алу заңда белгіленген тәртіпте өткізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарағанды облысы Теміртау қаласының
қорғаныс істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________М. Бекболатов
07.11.2011 жыл

О проведении приписки к призывному участку в 2012 году
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 7 ноября 2011 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 6 декабря 2011 года N 8-3-127
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Провести, в установленном законодательством порядке, приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Управление по делам обороны города Темиртау Карагандинской области" с января по март 2012 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Темиртау Жулина Юрия Викторовича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Султанов
Согласовано
Начальник государственного учреждения
"Управление по делам обороны города
Темиртау Карагандинской области"
_____________________ М. Бекболатов
07.11.2011 года