Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 7 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда N 8-3-128 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 17.03.2014 № 1 (оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабын басшылыққа ала отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теміртау қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Серікжан Ғабдұлғазизұлы Көшімбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Н.Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
N 7 шешіміне
қосымша
Теміртау қаласының сайлау учаскелері N 153 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 62 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, N N 1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/5, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 19/1, 21, 24, 24А, 24/2, 24/4, 25/1, 26, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 49/1 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, N N 37, 38 үйлер; Гайдар көшесі, N N 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9/1, 9, 11, 11/1 үйлер; Калинин көшесі, N N 54, 57, 59, 59/1, 61, 61/1, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 66/2, 67, 67/1, 68, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 72, 72/2, 74, 74/2, 74/4, 76, 76/2, 78, 80 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, N N 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; Кольцевая көшесі, N N 1, 2, 7, 12, 13, 14, 15, 18, 24, 26, 28, 32, 36, 37, 38, 39, 42, 46А, 50, 54, 58, 62, 64, 74, 74/1, 78 үйлер; 1-ая Кольцевая көшесі, N N 1, 1А, 2, 3, 3А, 3/5, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер; 4-ая Кольцевая көшесі, N N 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 97 үйлер; Крупская көшесі, N N 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7/1, 8А, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29А, 30, 39, 41, 44, 51, 76/2 үйлер; Матросов көшесі, N N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75А, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 114 үйлер; Молодежная көшесі, N N 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер; Морозов көшесі, N N 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер; Нүркен Әбдіров көшесі, N N 4, 4/2, 5, 7, 9, 10/1, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16/1, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 28 үйлер; Сергей Лазо көшесі, N N 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 35, 37, 41 үйлер; Ушинский көшесі, N N 3, 5, 9, 11, 13, 15 үйлер; 91А квартал, N N 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83 үйлер; 91Б квартал, N N 3, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 74 үйлер.
N 154 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков в городе Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 30 ноября 2011 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 7 декабря 2011 года N 8-3-128. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 17 марта 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 17.03.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Темиртау согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Кушумбаева Серикжана Габдулгазизовича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Султанов
Приложение
к решению акима
города Темиртау
от 30 ноября 2011 года N 7
Избирательные участки в городе Темиртау Избирательный участок N 153
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 23 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 62.
В границах: проспект Мира, дома NN 1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/5, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 19/1, 21, 24, 24А, 24/2, 24/4, 25/1, 26, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 49/1; микрорайон Горка Дружбы, дома NN 37, 38; улица Гайдара, дома NN 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9/1, 9, 11, 11/1; улица Калинина, дома NN 54, 57, 59, 59/1, 61, 61/1, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 66/2, 67, 67/1, 68, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 72, 72/2, 74, 74/2, 74/4, 76, 76/2, 78, 80; улица Карагандинское шоссе, дома NN 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Кольцевая, дома NN 1, 2, 7, 12, 13, 14, 15, 18, 24, 26, 28, 32, 36, 37, 38, 39, 42, 46А, 50, 54, 58, 62, 64, 74, 74/1, 78; улица 1-ая Кольцевая, дома NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 3/5, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; улица 4-ая Кольцевая, дома NN 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 97; улица Крупской, дома NN 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7/1, 8А, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29А, 30, 39, 41, 44, 51, 76/2; улица Матросова, дома NN 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72,74, 75, 75А, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 114; улица Молодежная, дома NN 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Морозова, дома NN 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Нуркена Абдирова, дома NN 4, 4/2, 5, 7, 9, 10/1, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16/1, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 28; улица Сергея Лазо, дома NN 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 35, 37, 41; улица Ушинского, дома NN 3, 5, 9, 11, 13, 15; 91А квартал, дома NN 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83; 91Б квартал, дома NN 3, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 74.
Избирательный участок N 154

Орталығы – Димитров көшесі, 1 мекенжайдағы "N 24 кәсіби лицей" мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Строителей даңғылы, N N 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Димитров көшесі, N N 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10 үйлер; Калинин көшесі, N N 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, N N 34, 36, 44, 46, үйлер; Победа көшесі, N N 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5, 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер; Ушинский көшесі, N N 14, 19 үйлер; Фурманов көшесі, N N 8, 10/1, 10, 10/2, 12, 12/1,12/2, 14, 14/1, 14/2, 16 үйлер.
N 155 сайлау учаскесі
Орталығы – Строителей даңғылы, 27/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 5 Ғабиден Мұстафин атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, N N 5, 7, 9/1, 11, 11/1 үйлер; Строителей даңғылы, N N 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 33, 33/1, 35 үйлер; Димитров көшесі, N N 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2 үйлер; Калинин көшесі, N N 29, 31, 33, 35, 23/1, 23 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, N N 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30 үйлер; Победа көшесі, N N 6, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 15, 15/1, 15/2, 19, 19/1, 19/2, 21 үйлер.
N 156 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 21/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 11 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 53/1, 55/2 үйлер; Республика даңғылы, N N 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, N 39 үй; Блюхер көшесі, N N 21, 25, 27, 29, 29/1, 31, 31/1, 31/2, 32/2, 33, 33/1 үйлер; Димитров көшесі, N N 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 34, 36 үйлер; Калинин көшесі, N N 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 36/1, 36/2 үйлер.
N 157 сайлау учаскесі
Орталығы – Байсейітова көшесі, 7 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 15 қазақ гимназия мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, N N 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2 үйлер; Строителей даңғылы, N N 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 13,17 үйлер; Байсейітова көшесі, N N 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, N N 2, 4, 12, 14, 14/1 үйлер; Коммунаров көшесі, N N 1, 3, 4, 5, 8, 8Б үйлер; Мичурин көшесі, N N 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4/1, 5, 6, 7, 9, 19, 21, 23, 25 үйлер; Металлургическая стансасы, N N 7/1, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 25, 29, 32, 37, 42 үйлер.
N 158 сайлау учаскесі

Центр – государственное учреждение "Профессиональный лицей N24" по адресу: улица Димитрова, 1.
В границах: проспект Строителей, дома NN 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57, улица Димитрова, дома NN 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10; улица Калинина, дома NN 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2; улица Карагандинское шоссе, дома NN 34, 36, 44, 46; улица Победы, дома NN 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5, 7, 7/1, 7/2, 9; улица Ушинского, дома NN 14, 19; улица Фурманова, дома NN 8, 10/1, 10, 10/2, 12, 12/1,12/2, 14, 14/1, 14/2, 16.
Избирательный участок N 155
Центр – коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа N5 имени Габидена Мустафина города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Строителей, 27/1.
В границах: проспект Республики, дома NN 5, 7, 9/1, 11, 11/1; проспект Строителей, дома NN 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 33, 33/1, 35; улица Димитрова, дома NN 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2; улица Калинина, дома NN 29, 31, 33, 35, 23/1, 23; улица Карагандинское шоссе, дома NN 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30; улица Победы, дома NN 6, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 15, 15/1, 15/2, 19, 19/1, 19/2, 21.
Избирательный участок N 156
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N11 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Республики, 21/1.
В границах: проспект Комсомольский, дома NN 53/1, 55/2; проспект Республики, дома NN 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27; микрорайон Горка Дружбы, дом N 39; улица Блюхера, дома NN 21, 25, 27, 29, 29/1, 31, 31/1, 31/2, 32/2, 33, 33/1; улица Димитрова, дома NN 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 34, 36; улица Калинина, дома NN 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 36/1, 36/2.
Избирательный участок N 157
Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа гимназия N15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Байсеитовой, 7.
В границах: проспект Республики, дома NN 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2; проспект Строителей, дома NN 1, 1А,1Б, 3, 3/1, 13,17; улица Байсеитовой, дома NN 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13; улица Карагандинское шоссе, дома NN 2, 4, 12, 14,14/1; улица Коммунаров, дома NN 1, 3, 4, 5, 8, 8Б; улица Мичурина, дома NN 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4/1, 5, 6, 7, 9, 19, 21, 23, 25; станция Металлургическая, дома NN 7/1, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 25, 29, 32, 37, 42.
Избирательный участок N 158

Орталығы – Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, N N 10, 12, 14 үйлер; Строителей даңғылы, N N 6, 12, 14, 14/1, 18 үйлер; Калинин көшесі, N N 7, 11, 13, 15, 15/1, 17 үйлер; Коммунаров көшесі, N N 9, 11, 12,13 үйлер; Мичурин көшесі, N N 27, 29, 31,33, 35, 41, 43, 43А (балалар үйі), 45, 47 үйлер; Жаңа-Ауыл стансасы, N N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 29, 36 үйлер; 17 километр, N N 6, 7, 8, 9, 14, 23, 26, 27, 28, 29, 37, 45, 48, 48А, 49, 50, 51, 59 үйлер.
N 159 сайлау учаскесі
Орталығы –Блюхер көшесі, 13 мекенжайдағы "АрселорМиттал Теміртау" ақционерлік қоғамының күрделі құрылыс басқармасы.
Шекаралар: Республика даңғылы, N N 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 26А үйлер; Блюхер көшесі, N N 1, 9, 11, 11/1, 13/1 үйлер; Калинин көшесі, N N 8/1, 10, 12, 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 22/2 үйлер; Коммунаров көшесі, N N 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 32, 32/1, 34, 36 үйлер; Карьерная стансасы, N N 1, 1Б, 3, 4, 7 үйлер.
N 160 сайлау учаскесі
Орталығы – Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 70 квартал, N N 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21А, 22, 22А үйлер.
N 161 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 30 мекенжайдағы "Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекаралар: 70 квартал, N N 2, 3, 4Б, 5 үйлер; 71 квартал, N N 1, 1A, 1Б, 2 үйлер; N 31 кәсіби мектептің жатақханасы; Республика даңғылы, N N 26/1, 26/2, 29, 31, 33, 35 үйлер; Коммунаров көшесі, N N 35, 37, 39, 41, 43А, 43Б үйлер; Чайковский көшесі, N N 20, 22/3 үйлер.
N 162 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 37/2 мекенжайдағы "Әубәкіров атындағы гимназия" жеке мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2 үйлер; Республика даңғылы, N N 37, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41, 41/1, 43, 43/1, 43/2 үйлер; Чайковский көшесі, N N 24/1, 24, 24/2, 26, 22, 22/1, 22/2 үйлер.
N 163 сайлау учаскесі
Орталығы – Димитров көшесі, 34/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 21 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1 үйлер; Димитров көшесі, N N 38, 40, 42 үйлер.
N 164 сайлау учаскесі
Орталығы – 2-ықшамаудан мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының әйелдер гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 31 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: проспект Республики, дома NN 10, 12, 14; проспект Строителей, дома NN 6, 12, 14, 14/1, 18; улица Калинина, дома NN 7, 11, 13, 15, 15/1, 17; улица Коммунаров, дома NN 9, 11, 12,13; улица Мичурина, дома NN 27, 29, 31,33, 35, 41, 43, 43А (детский дом), 45, 47; станция Жана-Аул, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 29, 36; 17 километр, дома NN 6, 7, 8, 9, 14, 23, 26, 27, 28, 29, 37, 45, 48, 48А, 49, 50, 51, 59.
Избирательный участок N 159
Центр - управление капитального строительства акционерного общества "АрселорМиттал Темиртау" по адресу: улица Блюхера, 13.
В границах: проспект Республики, дома NN 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 26А; улица Блюхера, дома NN 1, 9, 11, 11/1, 13/1; улица Калинина, дома NN 8/1, 10, 12, 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 22/2; улица Коммунаров, дома NN 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 32, 32/1, 34, 36; станция Карьерная, дома NN 1, 1Б, 3, 4, 7.
Избирательный участок N 160
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 31 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: 70 квартал, дома NN 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21А, 22, 22А.
Избирательный участок N 161
Центр – республиканское государственное предприятие "Карагандинский государственный индустриальный университет" по адресу: проспект Республики, 30.
В границах: 70 квартал, дома NN2, 3, 4Б, 5; 71 квартал, дома NN 1, 1A, 1Б, 2; общежитие профессиональной школы N 31; проспект Республики, дома NN 26/1, 26/2, 29, 31, 33, 35; улица Коммунаров, дома NN 35, 37, 39, 41, 43А, 43Б; улица Чайковского, дома NN 20, 22/3.
Избирательный участок N 162
Центр – частное учреждение "Гимназия имени Аубакирова" по адресу: проспект Республики, 37/2.
В границах: проспект Комсомольский, дома NN 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2; проспект Республики, дома NN 37, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41, 41/1, 43, 43/1, 43/2; улица Чайковского, дома NN 24/1, 24, 24/2, 26, 22, 22/1, 22/2.
Избирательный участок N 163
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 21 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Димитрова, 34/1.
В границах: проспект Комсомольский, дома NN 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1; улица Димитрова, дома NN 38, 40, 42.
Избирательный участок N 164
Центр - коммунальное государственное учреждение "Женская гимназия города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 2 микрорайон.

Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 36/1, 36/2 үйлер; Республика даңғылы, N 47 үй; Димитров көшесі, N N 48, 48/1 үйлер.
N 165 сайлау учаскесі
Орталығы – 2-ықшамаудан мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының әйелдер гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, N N 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 13/1 үйлер; Димитров көшесі, N N 60, 62, 64, 66 үйлер.
N 166 сайлау учаскесі
Орталығы – Димитров көшесі, 58/2 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 20 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, N N 7/4А, 7/4Б, 7/5 үйлер; Димитров көшесі, N N 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 58, 58/1 үйлер.
N 167 сайлау учаскесі
Орталығы – Димитров көшесі, 58/2 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 20 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, N N 3, 3/1 үйлер; Республика даңғылы, N N 49, 49/1, 49/2, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, 55/2, 55/1, 57, 57/1, 59, 61 үйлер.
N 168 сайлау учаскесі
Орталығы – 5-ықшамаудан мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, N N 15/1, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1 үйлер; Димитров көшесі, N N 35, 35/1, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45 үйлер.
N 169 сайлау учаскесі
Орталығы – 5-ықшамаудан мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, N N 21, 21/2, 21/1, 21/2Б, 21/2A, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 29, 29/1 үйлер; Мир даңғылы, N N 50/6, 50/7, 50/8, 76/2, 78, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/8, 78/9, 82, 84, 84/1, 84/2, 86 үйлер.
N 170 сайлау учаскесі
Орталығы – 5-ықшамаудан мекенжайындағы "Строитель" спорт кешені.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 38, 40, 42, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50, 50/8Б, 52, 54, 54/1, 56, 56/2, 56/3, 58, 60, 60/1, 62, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 69 үйлер; Мир даңғылы, N N 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 74/1, 76 үйлер; Димитров көшесі, N N 21, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33 үйлер.
N 171 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 62 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 35, 39, 41, 51/1, 51/2, 55/1, 61 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, N N 1, 2, 3, 6, 6/1, 8, 10, 12А, 12Б, 13, 14, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36 үйлер; Димитров көшесі, N N 13, 13/1, 13/2, 17 үйлер; 94-квартал, N 1 үй.
N 172 сайлау учаскесі

В границах: проспект Комсомольский, дома NN 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 36/1, 36/2; проспект Республики, дом N 47; улица Димитрова, дома NN 48, 48/1.
Избирательный участок N 165
Центр - коммунальное государственное учреждение "Женская гимназия города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 2 микрорайон.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 13/1; улица Димитрова, дома NN 60, 62, 64, 66.
Избирательный участок N 166
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 20 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Димитрова, 58/2.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 7/4А, 7/4Б, 7/5; улица Димитрова, дома NN 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 58, 58/1.
Избирательный участок N 167
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 20 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Димитрова, 58/2.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 3, 3/1; проспект Республики, дома NN 49, 49/1, 49/2, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, 55/2, 55/1, 57, 57/1, 59, 61.
Избирательный участок N 168
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 2 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 5 микрорайон.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 15/1, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1; улица Димитрова, дома NN 35, 35/1, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45.
Избирательный участок N 169
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 2 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 5 микрорайон.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 21, 21/2, 21/1, 21/2Б, 21/2A, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 29, 29/1; проспект Мира, дома NN 50/6, 50/7, 50/8, 76/2, 78, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/8, 78/9, 82, 84, 84/1, 84/2, 86.
Избирательный участок N 170
Центр - спортивный комплекс "Строитель" по адресу: 5 микрорайон.
В границах: проспект Комсомольский, дома NN 38, 40, 42, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50, 50/8Б, 52, 54, 54/1, 56, 56/2, 56/3, 58, 60, 60/1, 62, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 69; проспект Мира, дома NN 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 74/1, 76; улица Димитрова, дома NN 21, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33.
Избирательный участок N 171
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 23 города Темиртау" по адресу: проспект Мира, 62.
В границах: проспект Комсомольский, дома NN 35, 39, 41, 51/1, 51/2, 55/1, 61; микрорайон Горка Дружбы, дома NN 1, 2, 3, 6, 6/1, 8, 10, 12А, 12Б, 13, 14, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36; улица Димитрова, дома NN 13, 13/1, 13/2, 17; 94 квартал, дом N1.
Избирательный участок N 172

Орталығы – Мир даңғылы, 75 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N N 63, 63/1, 67/1, 69/1, 71, 73, 75, 75/1, 77, 79, 81, 81/1, 83, 83/1, 85, 85/1, 87, 87/1 үйлер; Амангелді көшесі, N N 18, 20 үйлер; 7 ықшамаудан, N N 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64 үйлер; 68 квартал, N N 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
N 173 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 75 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7-ықшамаудан, N N 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
N 174 сайлау учаскесі
Орталығы – 7-ықшамаудан, 22/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7-ықшамаудан, N N 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
N 175 сайлау учаскесі
Орталығы – Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, N 97 үй; Амангелді көшесі, N N 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 39/1 үйлер; Жамбыл көшесі, N N 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2 үйлер; Дорожников көшесі, N N 1, 7, 8, 12, 16, 21 үйлер; Каменщиков көшесі, N N 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25, 31, 35, 39 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, N N 138/1, 158/2, 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170 үйлер; Кошевой көшесі, N N 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42 үйлер; Кулибин көшесі, N N 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 53, 61, 63, 65, 67 үйлер; Лисовенко көшесі, N N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 76, 78 үйлер; Малярлар көшесі, N N 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер; Отделочников көшесі, N N 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62 үйлер; Плотников көшесі, N N 3, 19, 21, 23 үйлер; Станиславский көшесі, N N 1, 1/1, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 8, 10/1, 12, 14/1 үйлер; Штукатурлар көшесі, N N 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21 үйлер; Звездный тұйығы, N N 1, 3, 6, 7, 8 үйлер; Зенитный тұйығы, N N 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А үйлер; Лунный тұйығы, N N 1, 2, 3, 6, 7, 9 үйлер; Марсовый тұйығы, N N 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88 үйлер; Планетный тұйығы, N N 2, 5, 6, 8, 10, 15 үйлер; Полярный тұйығы, N N 1, 3, 5, 7, 8, 10 үйлер; Ракетный тұйығы, N N 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер; Солнечный тұйығы, N N 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1 үйлер; 9А ықшамаудан, N N 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37,7, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 63, 65, 67, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 93 үйлер.
N 176 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 8 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 75.
В границах: проспект Комсомольский, дома NN 63, 63/1, 67/1, 69/1, 71, 73, 75, 75/1, 77, 79, 81, 81/1, 83, 83/1, 85, 85/1, 87, 87/1; улица Амангельды, дома NN 18, 20; 7 микрорайон, дома NN 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64; 68 квартал, дома NN 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок N 173
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 8 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 75.
В границах: 7 микрорайон, дома NN 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок N 174
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 27 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 7 микрорайон, 22/1.
В границах: 7 микрорайон, дома NN 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок N 175
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 12 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: проспект Комсомольский, дом N 97; улица Амангельды, дома NN 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 39/1; улица Джамбула, дома NN 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2; улица Дорожников, дома NN 1, 7, 8, 12, 16, 21; улица Каменщиков, дома NN 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25, 31, 35, 39; улица Карагандинское шоссе, дома NN 138/1, 158/2, 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170; улица Кошевого, дома NN 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42; улица Кулибина, дома NN 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 53, 61, 63, 65, 67; улица Лисовенко, дома NN 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 76, 78; улица Маляров, дома NN 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13; улица Отделочников, дома NN 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62; улица Плотников, дома NN 3, 19, 21, 23; улица Станиславского, дома NN 1, 1/1, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 8, 10/1, 12, 14/1; улица Штукатуров, дома NN 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21; переулок Звездный, дома NN 1, 3, 6, 7, 8; переулок Зенитный, дома NN 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А; переулок Лунный, дома NN 1, 2, 3, 6, 7, 9; переулок Марсовый, дома NN 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88; переулок Планетный, дома NN 2, 5, 6, 8, 10, 15; переулок Полярный, дома NN 1, 3, 5, 7, 8, 10; переулок Ракетный, дома NN 2, 3, 4, 5, 6, 8; переулок Солнечный, дома NN 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1; 9А микрорайон, дома NN 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37,7, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 63, 65, 67, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 93.
Избирательный участок N 176

Орталығы – Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, N N 53, 55, 55/1, 57, 61, 63, 65, 67 үйлер; 7 ықшамаудан, N N 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; 68 квартал, N N 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 17А, 18, 19 үйлер.
N 177 сайлау учаскесі
Орталығы – 6-ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6-ықшамаудан, N N 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 29, 30, 30А, 37, 38 үйлер.
N 178 сайлау учаскесі
Орталығы – 6-ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6-ықшамаудан, N N 5, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 70, 71 үйлер.
N 179 сайлау учаскесі
Орталығы – 6-ықшамаудан, 49 А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6-ықшамаудан, N N 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 54, 55, 56, 56А үйлер.
N 180 сайлау учаскесі
Орталығы – 6-ықшамаудан, 49 А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6-ықшамаудан, N N 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 35А, 36, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
N 181 сайлау учаскесі
Орталығы – 8-ықшамаудан, 98 А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 8-ықшамаудан, N N 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 үйлер.
N 182 сайлау учаскесі
Орталығы – 8-ықшамаудан, 98 А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 8-ықшамаудан, N N 48, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 үйлер.
N 183 сайлау учаскесі
Орталығы – Шоқан Уәлиханов көшесі, 17/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 19 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 12 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: проспект Мира, дома NN 53, 55, 55/1, 57, 61, 63, 65, 67; 7 микрорайон, дома NN 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; 68 квартал, дома NN 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 17А, 18, 19.
Избирательный участок N 177
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 6 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон.
В границах: 6 микрорайон, дома NN 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 29, 30, 30А, 37, 38.
Избирательный участок N 178
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 6 города Темиртау" по адресу: 6 микрорайон.
В границах: 6 микрорайон, дома NN 5, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 70, 71.
Избирательный участок N 179
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 10 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон, 49А.
В границах: 6 микрорайон, дома NN 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 54, 55, 56, 56А.
Избирательный участок N 180
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 10 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон, 49А.
В границах: 6 микрорайон, дома NN 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 35А, 36, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок N 181
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 17 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 8 микрорайон, 98А.
В границах: 8 микрорайон, дома NN 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142.
Избирательный участок N 182
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 17 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 8 микрорайон, 98А.
В границах: 8 микрорайон, дома NN 48, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97.
Избирательный участок N 183
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 19 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чокана Валиханова, 17/1.

Шекаралар: Металлургтер даңғылы, N N 30/1, 32/1, 32/2, 34, 34/1 үйлер; Мир даңғылы, 88, 90, 90/1, 92, 94/1, 96, 96/1, 96/2, 98, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3 үйлер.
N 184 сайлау учаскесі
Орталығы – Шоқан Уәлиханов көшесі, 17/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 19 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, NN 16, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 30, 32 үйлер; Димитров көшесі, NN 47, 49, 51 үйлер.
N 185 сайлау учаскесі
Орталағы - Тәуелсіздік гүлзары, 26 мекенжайдағы "Ғазиза Жұбанова атындағы өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, NN 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23 үйлер; Мир даңғылы, NN 104/1, 104/2, 104/3, 106, 106/1, 106/2, 108/1 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, NN 17, 19, 19/1, 20, 20/1, 22 үйлер; Чернышевский көшесі, N 103 үй.
N 186 сайлау учаскесі
Орталығы – Металлургтер даңғылы, 26/6 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 24 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, NN 11, 11/1, 13, 13/1 үйлер; Металлургтер даңғылы, N 26/5 үй; Мир даңғылы, NN 98/2 үй; Герцен көшесі, NN 12/1, 14, 16 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, NN 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 18 үйлер; 4-ықшамаудан, NN 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер.
N 187 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 14 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, NN 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 12/1 үйлер; Димитров көшесі, NN 68, 68/1, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74/1 үйлер.
N 188 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 73 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 9 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Димитров көшесі, NN 76, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 84, 84/3, 84/5, 86, 88 үйлер.
N 189 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 73 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 9 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, NN 3, 3/1, 5, 5/1, 7 үйлер; Республика даңғылы, NN 69, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 75/1, 77, 79, 81, 85 үйлер; Димитров көшесі, NN 90, 92, 94, 96 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8 үйлер.
N 190 сайлау учаскесі

В границах: проспект Металлургов, дома NN 30/1, 32/1, 32/2, 34, 34/1; проспект Мира, дома 88, 90, 90/1, 92, 94/1, 96, 96/1, 96/2, 98, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3.
Избирательный участок N 184
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 19 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чокана Валиханова, 17/1.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 16, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 30, 32; улица Димитрова, дома NN 47, 49, 51.
Избирательный участок N 185
Центр - коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств имени Газизы Жубановой" по адресу: Бульвар Независимости, 26.
В границах: Бульвар Независимости, дома NN 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23; проспект Мира, дома NN 104/1, 104/2, 104/3, 106, 106/1, 106/2, 108/1; улица Чокана Валиханова, дома NN 17, 19, 19/1, 20, 20/1, 22; улица Чернышевского, дом N103.
Избирательный участок N 186
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 24 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Металлургов, 26/6.
В границах: Бульвар Независимости, дома NN 11, 11/1, 13, 13/1; проспект Металлургов, дом N 26/5; проспект Мира, дом NN 98/2; улица Герцена, дома NN 12/1, 14, 16; улица Чокана Валиханова, дома NN 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 18; 4 микрорайон, дома NN 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
Избирательный участок N 187
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 14 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3 микрорайон.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 12/1; улица Димитрова, дома NN 68, 68/1, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74/1.
Избирательный участок N 188
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 9 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Республики, 73.
В границах: улица Димитрова, дома NN 76, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 84, 84/3, 84/5, 86, 88.
Избирательный участок N 189
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 9 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Республики, 73.
В границах: Бульвар Независимости, дома NN 3, 3/1, 5, 5/1, 7; проспект Республики, дома NN 69, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 75/1, 77, 79, 81, 85; улица Димитрова, дома NN 90, 92, 94, 96; улица Чокана Валиханова, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8.
Избирательный участок N 190

Орталығы – 3 А ықшамаудан, 7/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, NN 2, 4, 6, 6/1, 6/2 үйлер; Республика даңғылы, NN 63/1, 63/2, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5, 67 үйлер; Мичурин көшесі, "SOS – деревня"; 3А ықшамаудан, N 7 үй.
N 191 сайлау учаскесі
Орталығы – 3 А ықшамаудан, 7/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 3А ықшамаудан, NN 1, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 19 үйлер.
N 192 сайлау учаскесі
Орталығы – Чернышевский көшесі, 106/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, NN 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 24 үйлер; Герцен көшесі, NN 2, 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 9/1, 11 үйлер; Димитров, NN 81, 83, 83/1, 87, 87/1, 89, 89/1, 91 үйлер; Менделеев көшесі, NN 1, 3 үйлер; Чернышевский көшесі, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 97/1, 98, 100, 100/1, 102, 104, 106, 108 үйлер.
N 193 сайлау учаскесі
Орталығы – Чернышевский көшесі, 106/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, NN 110, 110A, 110Б, 110В, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4 үйлер; Димитров көшесі, NN 93/4, 99/1, 93, 93/1, 93/2, 93/3 үйлер; Чернышевский көшесі, NN 110, 110/1, 112, 112/1, 112/2, 114, 114/1, 116, 118 үйлер.
N 194 сайлау учаскесі
Орталығы – Луначарский көшесі, 48/1 мекенжайдағы "Теміртау медицина колледжі" жеке мекеме.
Шекаралар: Республика даңғылы, NN 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 99 үйлер; Димитров көшесі, NN 104, 110/1, 112/1, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 130/1, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138/1, 139, 140, 140/1, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152 үйлер; Луначарский көшесі, NN 42, 44/1, 45А, 45Б, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78/1, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 84А, 85, 86, 86/1, 88, 88А, 89, 90, 91А, 92, 92А, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 98А, 98/1, 99, 99А, 100, 100/1, 100/2, 101А, 102, 102А, 102/1, 104, 105, 105А, 106, 107, 107А, 108, 108Б, 130А үйлер; Менделеев көшесі, NN 2, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 16, 17, 17/1, 19, 19/1, 23, 25, 27, 31, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 39/1, 41, 41/1, 43, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 51 үйлер; Пионерская көшесі, NN 2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4/1, 5/1, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14А, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43А, 44, 45, 46, 48, 50, 52 үйлер; Темиртауская көшесі, NN 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 18, 20, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26А, 26/1, 28/1, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42/2, 44, 46, 46/2, 46/1, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 56 үйлер; Төлебаев көшесі, NN 3, 5, 5/1, 5А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, 31-үйден 79-үйге дейін: NN 31, 33, 35/1, 37А, 37/1, 37/2, 39, 41, 41А, 41/1, 43А, 43Б, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 63А, 65, 65/1, 67, 67А, 67/1, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79; жұп сандар жағы, NN 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68А, 70, 70А, 72, 72А, 72/1, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1, 84А, 86, 86А, 86/1, 88, 90, 90/1, 92, 96 үйлер; Школьная көшесі, NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 41, 41/2, 43, 45, 45/2, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 62, 64, 72, 74, 76, 79, 82, 90, 104, 108, 111, 116, 117, 119, 120, 124, 128, 130, 132, 134, 138, 144, 148, 149, 150, 152, 160, 162, 166, 168 үйлер; Электриктер көшесі, NN 13, 13А, 13Б, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 20А, 21А, 21Б, 21/1, 22А, 23, 23А, 23/2, 24А, 25, 26, 26А, 26/1, 26/2, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 32, 34, 35, 35А, 36, 37А, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 40/2, 41, 41А, 41/1, 42, 43, 43A, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48А, 48/1, 49, 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54/1, 55, 56, 56А, 56/1, 58, 60, 60/1, 60/2, 62, 62/1, 62/2 үйлер; Спортивный тұйығы, NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21Б, 22, 24, 28, 31 үйлер; Клубный тұйығы, NN 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А үйлер; Школьный проезд, NN 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, 47 үйлер.
N 195 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия N 1 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3А микрорайон, 7/1.
В границах: проспект Металлургов, дома NN 2, 4, 6, 6/1, 6/2; проспект Республики, дома NN 63/1, 63/2, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5, 67; улица Мичурина, "SOS – деревня"; 3А микрорайон, дом N 7.
Избирательный участок N 191
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия N 1 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3А микрорайон, 7/1.
В границах: 3А микрорайон, дома NN 1, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 19.
Избирательный участок N 192
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа N 4 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чернышевского, 106/1.
В границах: Бульвар Независимости, дома NN 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 24; улица Герцена, дома NN 2, 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 9/1, 11; улица Димитрова, дома NN 81, 83, 83/1, 87, 87/1, 89, 89/1, 91; улица Менделеева, дома NN 1, 3; улица Чернышевского, дома 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 97/1, 98, 100, 100/1, 102, 104, 106, 108.
Избирательный участок N 193
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа N 4 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чернышевского, 106/1.
В границах: проспект Мира, дома NN 110, 110A, 110Б, 110В, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4, улица Димитрова, дома NN 93/4, 99/1, 93, 93/1, 93/2, 93/3, улица Чернышевского, дома NN 110, 110/1, 112, 112/1, 112/2, 114, 114/1, 116, 118.
Избирательный участок N 194
Центр – частное учреждение "Темиртауский медицинский колледж" по адресу: улица Луначарского, 48/1.
В границах: проспект Республики, дома NN 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 99; улица Димитрова, дома NN 104, 110/1, 112/1, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 130/1, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138/1, 139, 140, 140/1, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152; улица Луначарского, дома NN 42, 44/1, 45А, 45Б, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78/1, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 84А, 85, 86, 86/1, 88, 88А, 89, 90, 91А, 92, 92А, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 98А, 98/1, 99А, 99, 100, 100/1, 100/2, 101А, 102, 102А, 102/1, 104, 105, 105А, 106, 107, 107А, 108, 108Б, 130А; улица Менделеева, дома NN 2, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 16, 17, 17/1, 19, 19/1, 23, 25, 27, 31, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 39/1, 41, 41/1, 43, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 51; улица Пионерская, дома NN 2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4/1, 5/1, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14А, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43А, 44, 45, 46, 48, 50, 52; улица Темиртауская, дома NN 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 18, 20, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26А, 26/1, 28/1, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42/2, 44, 46, 46/2, 46/1, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 56; улица Тулебаева, дома NN 3, 5, 5/1, 5А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома с 31 по 79: NN 31, 33, 35/1, 37А, 37/1, 37/2, 39, 41, 41А, 41/1, 43А, 43Б, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 63А, 65, 65/1, 67, 67А, 67/1, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79; четная сторона: дома NN 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68А, 70, 70А, 72, 72А, 72/1, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1, 84А, 86, 86А, 86/1, 88, 90, 90/1, 92, 96; улица Школьная, дома NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 41, 41/2, 43, 45, 45/2, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 62, 64, 72, 74, 76, 79, 82, 90, 104, 108, 111, 116, 117, 119, 120, 124, 128, 130, 132, 134, 138, 144, 148, 149, 150, 152, 160, 162, 166, 168; улица Электриков, дома NN 13, 13А, 13Б, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 20А, 21А, 21Б, 21/1, 22А, 23, 23А, 23/2, 24А, 25, 26, 26А, 26/1, 26/2, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 32, 34, 35, 35А, 36, 37А, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 40/2, 41, 41А, 41/1, 42, 43, 43A, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48А, 48/1, 49, 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54/1, 55, 56, 56А, 56/1, 58, 60, 60/1, 60/2, 62, 62/1, 62/2; переулок Спортивный, дома NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21Б, 22, 24, 28, 31; Клубный проезд, дома NN 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А; Школьный проезд, дома NN 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, 47.
Избирательный участок N 195

Орталығы – Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, NN 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210 үйлер; Ватутин көшесі, NN 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1 үйлер; Гастелло көшесі, NN 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96 үйлер; Димитров көшесі, NN 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1 үйлер; Лебедев көшесі, NN 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 44 үйлер; Озерная көшесі, NN 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33А, 33/1, 33/2, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/2, 67 үйлер; Пионерская көшесі, жұп сандар жағы, NN 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер; тақ сандар жағы, NN 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 99, 101, 103, 105 үйлер; Полетаев көшесі, NN 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23/1, 23, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144 үйлер; Тельман көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86 үйлер; Темиртауская көшесі, NN 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29 үйлер; Новый тұйығы, NN 29, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90 үйлер; Пионерский тұйығы, NN 2, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128 үйлер; 1-ші заезд, NN 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 34, 82 үйлер.
N 196 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 16 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: проспект Мира, дома NN 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Ватутина, дома NN 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1; улица Гастелло, дома NN 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96; улица Димитрова, дома NN 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1; улица Лебедева, дома NN 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 44; улица Озерная, дома NN 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33А, 33/1, 33/2, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/2, 67; улица Пионерская, четная сторона: дома NN 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; нечетная сторона: дома NN 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 99, 101, 103, 105; улица Полетаева, дома NN 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23/1, 23, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144; улица Тельмана, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86; улица Темиртауская, дома NN 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29; переулок Новый, дома NN 29, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90; переулок Пионерский, дома NN 2, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128; 1-ый заезд, дома NN 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 34, 82.
Избирательный участок N 196

Орталығы – Химиктер көшесі, 63 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, NN 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 212, 214, 215, 216, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246/1, 248, 248/1, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 258/1, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274 үйлер; Азербаев көшесі, NN 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 54 үйлер; Ватутин көшесі, NN 1, 5, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104 үйлер; Демьян Бедный көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; Димитров көшесі, NN 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/2, 167, 169, 171, 177, 179, 183 үйлер; Заслонов көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 18, 20 үйлер; Карбидчиктер көшесі, NN 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер; Карбышев көшесі, NN 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Клочков көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 47, 48, 49 үйлер; Котовский көшесі, NN 2, 2/2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Левитан көшесі, NN 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 35, 37, 41, 43, 45, 85 үйлер; Лиза Чайкина көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 26 үйлер; Луганский көшесі, NN 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40А, 41, 41А, 44/1, 45, 45А, 47, 62 үйлер; Маковский көшесі, NN 2, 4, 4/1, 6, 10, 12 үйлер; Порик көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлер; Темиртауская көшесі, N 33 үй; Тоқтаров көшесі, NN 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 27/2, 27, 27/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 49/1 үйлер; Төлебаев көшесі, NN 43, 43/2, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 87, 89, 91 үйлер; Фаворский көшесі, NN 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер; 8 март көшесі, NN 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 125, 136, 140 үйлер; 6А квартал, NN 2/1, 2/2, 17, 20, 23, 33 үйлер; 136А квартал, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/1, 26, 26/2, 33 үйлер.
N 197 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 22 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Химиков, 63.
В границах: проспект Мира, дома NN 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 212, 214, 215, 216, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246/1, 248, 248/1, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 258/1, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274; улица Азербаева, дома NN 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 54; улица Ватутина, дома NN 1, 5, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104; улица Демьяна Бедного, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Димитрова, дома NN 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/2, 167, 169, 171, 177, 179, 183; улица Заслонова, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 18, 20; улица Карбидчиков, дома NN 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица Карбышева, дома NN 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Клочкова, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 47, 48, 49; улица Котовского, дома NN 2, 2/2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Левитана, дома NN 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 35, 37, 41, 43, 45, 85; улица Лизы Чайкиной, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 26; улица Луганского, дома NN 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40А, 41, 41А, 44/1, 45, 45А, 47, 62; улица Маковского, дома NN 2, 4, 4/1, 6, 10, 12; улица Порика, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; улица Темиртауская, дом N 33; улица Токтарова, дома NN 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 27/2, 27, 27/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 49/1; улица Тулебаева, дома NN 43, 43/2, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 87, 89, 91; улица Фаворского, дома NN 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица 8 марта, дома NN 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 125, 136, 140; 6А квартал, дома NN 2/1, 2/2, 17, 20, 23, 33; 136А квартал, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/1, 26, 26/2, 33.
Избирательный участок N 197

Орталығы – Карьерная көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 1 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, N 179 үй; Заводская көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20Б, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/2, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 31, 33, 34, 35, 36, 36Г, 37, 38А, 40, 40А, 40Б, 45, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 71, 78, 81, 81А үйлер; 1-ші Загородная көшесі, NN 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 24, 27, 34, 36 үйлер; 2-ші Загородная көшесі, NN 2, 4, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 14, 17, 18, 19, 21, 21/1, 37 үйлер; Казахстанская көшесі, NN 1, 1/2, 1/18, 1/21, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/1, 21, 22, 22/1, 23, 33 үйлер; Карьерная көшесі, NN 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 23, 23/2, 25, 27 үйлер; Маяковский көшесі, NN 4, 5, 6 үйлер; Мұстафин көшесі, NN 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 8 үйлер; Парковая көшесі, NN 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 29, 29А, 35, 35А, 37, 39 үйлер; Подгорная көшесі, NN 1, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 16, 17, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлер; Привокзальная көшесі, NN 9/1, 11 үйлер; Советский көшесі, NN 12, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 23, 26, 27/1, 27/2, 31, 35, 39/1, 42 үйлер; Тольятти көшесі, NN 19, 21, 23, 23/1, 25 үйлер; Торговая көшесі, N 9/2 үй; 1-ші Подгорный тұйығы, NN 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 9, 13, 15, 16, 23/1 үйлер; 2-ші Подгорный тұйығы, NN 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 14, 26 үйлер; Строительный тұйығы, NN 1, 1А, 1Б, 3А, 3, 3/1, 3/4, 4, 5, 5/5, 6, 7, 7А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 32, 33, 33/1, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 57, 80 үйлер; Телеграфный тұйығы, NN 3, 4, 17, 19, 21, 28 үйлер.
N 198 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 136 мекенжайдағы "Балалар мен жасөспірімдер театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралар: Республика даңғылы, NN 185, 187 үйлер; Мусалимов көшесі, NN 1А, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 38/1, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91А, 91, 91/1, 93/1, 93, 94, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 104/1, 104/2, 104А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 116/2, 117, 118, 119, 120, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 135/2, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер; Мұстафин көшесі, NN 2, 9, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 40/1 үйлер; Огородная көшесі, NN 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116/2, 116/1 үйлер; Панфилов көшесі, NN 11, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 40А, 46, 48, 48/1, 51, 59 үйлер; Тольятти көшесі, NN 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/2, 36, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 44, 46, 68, 68/1, 68/2 үйлер; Тұрмағамбетов көшесі, NN 3, 4, 6, 14, 16 үйлер; Школьная көшесі, NN 12, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/2, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 51/3, 52, 53, 53/2, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 112/1, 113, 114, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128/1, 128/2, 130, 130/1, 130/2, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 146/1, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 152, 152/1, 154, 154/1, 154/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 үйлер; Строительный тұйығы, N 20 үй; Телеграфный тұйығы, NN 25, 35, 37, 40 үйлер.
N 199 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 1 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Карьерная, 1
В границах: проспект Республики, дом N 179; улица Заводская, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20Б, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/2, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 31, 33, 34, 35, 36, 36Г, 37, 38А, 40, 40А, 40Б, 45, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 71, 78, 81, 81А; улица 1-ая Загородная, дома NN 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 24, 27, 34, 36; улица 2-ая Загородная, дома NN 2, 4, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 14, 17, 18, 19, 21, 21/1, 37; улица Казахстанская, дома NN 1, 1/2, 1/18, 1/21, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/1, 21, 22, 22/1, 23, 33; улица Карьерная, дома NN 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13,13/1, 14, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 23, 23/2, 25, 27; улица Маяковского, дома NN 4, 5, 6; улица Мустафина, дома NN 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 8; улица Парковая, дома NN 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 29, 29А, 35, 35А, 37, 39; улица Подгорная, дома NN 1, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 16, 17, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33; улица Привокзальная, дома NN 9/1, 11; улица Советская, дома NN 12, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 23, 26, 27/1, 27/2, 31, 35, 39/1, 42; улица Тольятти, дома NN 19, 21, 23, 23/1, 25; улица Торговая, дом N 9/2; 1-ый Подгорный переулок, дома NN 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 9, 13, 15, 16, 23/1; 2-ой Подгорный переулок, дома NN 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 14, 26; переулок Строительный, дома NN 1, 1А, 1Б, 3А, 3, 3/1, 3/4, 4, 5, 5/5, 6, 7, 7А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 32, 33, 33/1, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 57, 80; переулок Телеграфный, дома NN 3, 4, 17, 19, 21, 28.
Избирательный участок N 198
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Театр для детей и юношества" по адресу: проспект Республики, 136
В границах: проспект Республики, дома NN 185, 187; улица Мусалимова, дома NN 1А, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 38/1, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91А, 91, 91/1, 93/1, 93, 94, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 104/1, 104/2, 104А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 116/2, 117, 118, 119, 120, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 135/2, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162; улица Мустафина, дома NN 2, 9, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 40/1; улица Огородная, дома NN 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116/2, 116/1; улица Панфилова, дома NN 11, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 40А, 46, 48, 48/1, 51, 59; улица Тольятти, дома NN 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/2, 36, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 44, 46, 68, 68/1, 68/2; улица Турмагамбетова, дома NN 3, 4, 6, 14, 16; улица Школьная, дома NN 12, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/2, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 51/3, 52, 53, 53/2, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 112/1, 113, 114, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128/1, 128/2, 130, 130/1, 130/2, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 146/1, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 152, 152/1, 154, 154/1, 154/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; переулок Строительный, дом N 20; переулок Телеграфный, дома NN 25, 35, 37, 40.
Избирательный участок N 199

Орталығы – 4а квартал мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, NN 138, 140 үйлер; Береговая көшесі, N 1 үй; Колхозная көшесі, NN 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 26, 26/1, 28, 29, 33, 35, 35/2, 36, 37, 39, 40, 43А, 44, 74 үйлер; Нулевой подъемы көшесі, N 7 үй; Нуринский көшесі, NN 1, 1/2, 3, 4, 9, 12, 13, 13/1, 15, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 43, 44, 45, 53, 55, 55/1, 55/2, 61, 63 үйлер; Панфилов көшесі, NN 3, 4, 10, 12, 14, 14А, 14Б, 14Г, 16, 18 үйлер; Тольятти көшесі, N 13 үй; Школьная көшесі, NN 5, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26 үйлер; Аптечный тұйығы, NN 3, 5, 9 үйлер; Базарный тұйығы, NN 1, 3, 16 үйлер, Больничный тұйығы, NN 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 17, 19 үйлер; Красноармейский тұйығы, NN 1, 3, 5, 7, 14/2 үйлер; Набережный тұйығы, NN 5А, 7, 8, 9, 12 үйлер; Октябрьский тұйығы, N 7, 18 үйлер; Пожарный тұйығы, NN 1, 12, 16, 76 үйлер; Почтовый тұйығы, NN 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 40, 42, 42A үйлер; Рабочий тұйығы, NN 1А, 4, 7, 8, 10, 37, 59 үйлер; 4а квартал, NN 1, 1А, 2, 2А, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14 үйлер; Лесхоз, NN 1, 9, 20, 22, 22/2, 25, 29, 30, 30/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/2, 40, 41, 54 үйлер.
N 200 сайлау учаскесі
Орталығы – Северная көшесі, 36 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Восточная көшесі, NN 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19А, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21, 36, 38 үйлер; Верхняя көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 үйлер; Джаур көшесі, NN 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 7Б, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, 31, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 36/1, 37, 37/2, 37/1, 38, 39, 40, 40/1, 42, 42/1, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 51/1, 53, 54, 55, 56, 56/1, 58, 58/1, 59, 60, 62, 71, 95 үйлер; Западная көшесі, NN 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 25/1, 25/2, 25, 26, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 36, 38, 38А, 40, 40А, 40/1, 42А, 42А/1, 42А/2, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 74 үйлер; Зеленая көшесі, NN 1, 2, 3/1, 3/2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 26/2, 30, 32 үйлер; Литейщиков көшесі, NN 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Луговая көшесі, NN 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 11, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер; Мартеновская көшесі, NN 3, 4, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16А,16/1, 19, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 45/1, 74, 78 үйлер; Нижняя көшесі, NN 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер; Песчаная көшесі, NN 1, 1/1, 2, 3/1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 30, 81 үйлер; Прокатная көшесі, NN 3, 4, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 40/1, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 45, 47, 50, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 71 үйлер; Самарканд көшесі, NN 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 29, 29/1, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 50/1, 52, 52/1, 55, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 61/1, 63 үйлер; Северная көшесі, NN 1, 3/1, 3/2, 3, 5, 5/1, 5/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 18, 19, 19/1, 21, 21/1, 23, 23/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47/2, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Центральная көшесі, NN 3, 3/9, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20А, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 33А, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 46, 46/1, 46/2, 47, 48,  48/1, 48/2, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 62 үйлер; Энергетиктер көшесі, NN 3, 4, 4А, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33, 34, 36, 36/2, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/2, 57А, 87 үйлер; Южная көшесі, NN 1, 3, 5, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69/1, 69/2, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 73, 74 үйлер; 1-ая Горная көшесі, NN 9, 15, 19, 20, 21, 25, 37 үйлер; 3-ая Горная көшесі, NN 8, 15, 19, 21, 23, 25, 30, 33, 37 үйлер, Мостовая көшесі, NN 4, 8, 10, 14 үйлер.
N 201 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 3 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 4а квартал.
В границах: проспект Республики, дома NN 138, 140; улица Береговая, дом N 1; улица Колхозная, дома NN 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 26, 26/1, 28, 29, 33, 35, 35/2, 36, 37, 39, 40, 43А, 44, 74; улица Нулевого подъема, дом N 7; улица Нуринская, дома NN 1, 1/2, 3, 4, 9, 12, 13, 13/1, 15, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 43, 44, 45, 53, 55, 55/1, 55/2, 61, 63; улица Панфилова, дома NN 3, 4, 10, 12, 14, 14А, 14Б, 14Г, 16, 18; улица Тольятти, дом N 13; улица Школьная, дома NN 5, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26; переулок Аптечный, дома NN 3, 5, 9; переулок Базарный, дома NN 1, 3, 16, переулок Больничный, дома NN 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 17, 19; переулок Красноармейский, дома NN 1, 3, 5, 7, 14/2; переулок Набережный, дома NN 5А, 7, 8, 9, 12; переулок Октябрьский, дома NN 7, 18; переулок Пожарный, дома NN 1, 12, 16, 76; переулок Почтовый, дома NN 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 40, 42, 42A; переулок Рабочий, дома NN 1А, 4, 7, 8, 10, 37, 59; 4а квартал, дома NN 1, 1А, 2, 2А, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14; Лесхоз, дома NN 1, 9, 20, 22, 22/2, 25, 29, 30, 30/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/2, 40, 41, 54.
Избирательный участок N 200
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 7 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Северная, 36.
В границах: улица Восточная, дома NN 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19А, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21, 36, 38; улица Верхняя, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Джаурская, дома NN 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 7Б, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, 31, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 36/1, 37, 37/2, 37/1, 38, 39, 40, 40/1, 42, 42/1, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 51/1, 53, 54, 55, 56, 56/1, 58,58/1, 59, 60, 62, 71, 95; улица Западная, дома NN 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 25/1, 25/2, 25, 26, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 36, 38, 38А, 40, 40А, 40/1, 42А, 42А/1, 42А/2, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 74; улица Зеленая, дома NN 1, 2, 3/1, 3/2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 26/2, 30, 32; улица Литейщиков, дома NN 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Луговая, дома NN 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 11, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73; улица Мартеновская, дома NN 3, 4, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16А,16/1, 19, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 45/1, 74, 78; улица Нижняя, дома NN 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Песчаная, дома NN 1, 1/1, 2, 3/1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 30, 81; улица Прокатная, дома NN 3, 4, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 40/1, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 45, 47, 50, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 71; улица Самаркандская, дома NN 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 29, 29/1, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 34/1,35, 36,
36/1, 37,37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 50/1, 52, 52/1, 55, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 61/1, 63; улица Северная, дома NN 1, 3/1, 3/2, 3, 5, 5/1, 5/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 18, 19, 19/1, 21, 21/1, 23, 23/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47/2, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57; улица Центральная, дома NN 3, 3/9, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20А, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 33А, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 62; улица Энергетиков, дома NN 3, 4, 4А, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33, 34, 36, 36/2, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/2, 57А, 87; улица Южная, дома NN 1, 3, 5, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1,27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 51, 52,52/1, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69/1, 69/2, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 73, 74; улица 1-ая Горная, дома N 9, 15, 19, 20, 21, 25, 37; улица 3-ая Горная, дома NN 8, 15, 19, 21, 23, 25, 30, 33, 37, улица Мостовая, дома NN 4, 8, 10, 14.
Избирательный участок N 201

Орталығы – Ақтау кенті, Индустриальная көшесі, 4 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 28 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Абай көшесі, NN 1/8, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 27 үйлер; Амангельді көшесі, NN 1, 1/1, 1/2, 2/1, 4, 5, 5В, 6, 6/1, 7, 8, 9, 37, 39, 39/1, 42 үйлер; Восточная көшесі, NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 10А, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 29, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 47А, 50, 53, 57, 69,77 үйлер; Горький көшесі, NN 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 19, 21, 23 үйлер; Железнодорожная көшесі, NN 1, 1Д, 1/2, 2, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 7, 9, 12, 14, 15, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 29А, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 46 үйлер; Индустриальная көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18/1, 57, 74/1 үйлер; Коллективная көшесі, NN 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49 үйлер; Комсомольская көшесі, NN 4, 6, 16, 18, 20/1, 22, 23, 26/1, 27, 27/1, 35, 44, 51/2, 53/1, 54/1, 55/1, 56, 58, 60/2, 64/1, 85/1, 87 үйлер, Ленин көшесі, NN 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер; Малая Садовая көшесі, NN 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/2, 18, 20, 22 үйлер; Нагорная көшесі, NN 3, 5, 15, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер; Озерная көшесі, NN 1, 3, 9, 11, 13 үйлер; Парковая көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36 үйлер; Первомайская көшесі, NN 5, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25/3, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 38/4, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53,54, 55, 56, 57, 57/2, 57/3, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 114, 116 үйлер; Почтовая көшесі, NN 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 28/2, 28, 29, 30, 30/2, 30А, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 38А, 40, 42, 42А, 61 үйлер; Правда көшесі, NN 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24 үйлер; Пушкин көшесі, NN 1, 2А, 3, 5, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 38, 39, 41, 42, 55, 69 үйлер; Советская көшесі, NN 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 23, 24, 27, 27А, 29, 29А, 30, 33, 34, 35, 37, 47, 55, 89 үйлер; Степная көшесі, NN 1, 1А, 3, 3А, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 55 үйлер; Фабрично-Заводская көшесі, NN 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36 үйлер; Центральная көшесі, NN 3, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлер; Шоссейная көшесі, NN 1А, 1, 1/3, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18А, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39А, 41, 43, 45 үйлер; 25-квартал, NN 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 31 үйлер; 26-квартал, NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 18, 19, 21, 23, 26, 37, 85 үйлер.
N 202 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 28 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, улица Индустриальная, 4.
В границах: поселок Актау, улица Абая, дома NN 1/8, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 27; улица Амангельды, дома NN 1, 1/1, 1/2, 2/1, 4, 5, 5В, 6, 6/1, 7, 8, 9, 37, 39, 39/1, 42; улица Восточная, дома NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 10А, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 29, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 47А, 50, 53, 57, 69, 77; улица Горького, дома NN 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 19, 21, 23; улица Железнодорожная, дома NN 1, 1Д, 1/2, 2, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 7, 9, 12, 14, 15, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 29А, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 46; улица Индустриальная, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18/1, 57, 74/1; улица Коллективная, дома NN 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49; улица Комсомольская, дома NN 4, 6, 16, 18, 20/1, 22, 23, 26/1, 27, 27/1, 35, 44, 51/2, 53/1, 54/1, 55/1, 56, 58, 60/2, 64/1, 85/1, 87, улица Ленина, дома NN 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Малая Садовая, дома NN 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/2, 18, 20, 22; улица Нагорная, дома NN 3, 5, 15, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; улица Озерная, дома NN 1, 3, 9, 11, 13; улица Парковая, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36; улица Первомайская, дома NN 5, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25/3, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/2, 38/4, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53,54, 55, 56, 57, 57/2, 57/3, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 114, 116; улица Почтовая, дома NN 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 28/2, 28, 29, 30, 30/2, 30А, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 38А, 40, 42, 42А, 61; улицы Правды, дома NN 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24; улица Пушкина, дома NN 1, 2А, 3, 5, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 38, 39, 41, 42, 55, 69; улица Советская, дома NN 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 23, 24, 27, 27А, 29, 29А, 30, 33, 34, 35, 37, 47, 55, 89; улица Степная, дома NN 1, 1А, 3, 3А, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 55; улица Фабрично-Заводская, дома NN 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36; улица Центральная, дома NN 3, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26; улица Шоссейная, дома NN 1А, 1, 1/3, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18А, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39А, 41, 43, 45; 25 квартал, дома NN 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 31; 26 квартал, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 18, 19, 21, 23, 26, 37, 85.
Избирательный участок N 202

Орталығы – Ақтау кенті, 8-квартал, 54 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 32 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Әуезов көшесі, NN 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 14 үйлер, Гагарин көшесі, NN 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10/2, 12, 12/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 26, 28, 30, 30/1, 32, 32/2, 34, 36, 37, 38, 47, 50, 54, 68А, 72 үйлер; Зоя Космодемьянская көшесі, NN 4, 18, 20, 20/2, 22, 26/2, 27/1, 35, 99 үйлер; Крупская көшесі, NN 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 9/1, 10, 11/1, 12, 13, 17, 21/1, 21/2, 44, 51 үйлер; Лумумба көшесі, NN 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37 үйлер; Макаренко көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 11, 13, 13/1 үйлер; Менделеев көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11 үйлер; Новая көшесі, NN 1, 3,3/1, 3/2, 4А, 4, 5, 5А, 6, 6/1, 7, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8A, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 64А, 64Б, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 85 үйлер; Октябрьская көшесі, NN 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 37, 37А, 38, 40, 41, 41А, 41/2, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 51/1, 52, 52А, 54, 56, 56А, 56Б, 57, 57А, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б, 106, 110 үйлер; Спартак көшесі, NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 22 үйлер; Циолковский көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 21/1, 23, 24, 25, 25/6, 43, 51 үйлер; Чайковский көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер; Шевченко көшесі, NN 2/5, 4, 6, 7/1, 14, 14/1, 15, 16, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 80 үйлер; Школьная көшесі, NN 7, 8, 9, 9/1, 9/11, 51/1, 52, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 62, 66, 72, 74, 77, 78, 82, 82/2 үйлер; Энгельс көшесі, NN 3, 4, 6, 8, 10, 10А, 11, 14, 16, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 28/1, 29, 30, 32, 33, 34, 35А, 36, 38, 40, 42, 78 үйлер; 8-квартал, NN 5, 6, 7, 8, 9, 10, 42, 43, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58 үйлер.
N 203 сайлау учаскесі
Орталығы – Ақтау кенті, 8-квартал мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 29 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 32 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, 8 квартал, 54.
В границах: поселок Актау, улица Ауэзова, дома NN 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 14, улица Гагарина, дома NN 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10/2, 12, 12/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 26, 28, 30, 30/1, 32, 32/2, 34, 36, 37, 38, 47, 50, 54, 68А, 72; улица Зои Космодемьянской, дома NN 4, 18, 20, 20/2, 22, 26/2, 27/1, 35, 99; улица Крупской, дома NN 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 9/1, 10, 11/1, 12, 13, 17, 21/1, 21/2, 44, 51; улица Лумумбы, дома NN 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37; улица Макаренко, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 11, 13, 13/1; улица Менделеева, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11; улица Новая, дома NN 1, 3, 3/1, 3/2, 4А, 4, 5, 5А, 6, 6/1, 7, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8A, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 64А, 64Б, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 85; улица Октябрьская, дома NN 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 37, 37А, 38, 40, 41, 41А, 41/2, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 51/1, 52, 52А, 54, 56, 56А, 56Б, 57, 57А, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б, 106, 110; улица Спартака, дома NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 22; улица Циолковского, дома NN 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 21/1, 23, 24, 25, 25/6, 43, 51; улица Чайковского, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Шевченко, дома NN 2/5, 4, 6, 7/1, 14, 14/1, 15, 16, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 80; улица Школьная, дома NN 7, 8, 9, 9/1, 9/11, 51/1, 52, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 62, 66, 72, 74, 77, 78, 82, 82/2; улица Энгельса, дома NN 3, 4, 6, 8, 10, 10А, 11, 14, 16, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 28/1, 29, 30, 32, 33, 34, 35А, 36, 38, 40, 42, 78; 8 квартал, дома NN 5, 6, 7, 8, 9, 10, 42, 43, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58.
Избирательный участок N 203
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 29 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, 8 квартал.

Шекаралар: Ақтау кенті, Уәлиханов көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 20 үйлер; К. Маркс көшесі, NN 1, 3 үйлер; Лермонтов көшесі, NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 48, 63/1 үйлер; Маяковский көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 12/2, 22, 24, 24/1, 39 үйлер; Мичурин көшесі, NN 4, 6, 8, 10 үйлер; Молодежная көшесі, NN 2, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 15, 16, 51, 60 үйлер; 3-квартал, NN 1, 5 үйлер; 5-квартал, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 19, 22, 41, 50, 53, 54, 55/2 үйлер; 8-квартал, NN 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 44, 45, 46, 48 үйлер.
N 204 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы – Чайковский көшесі, 22 мекенжайдағы "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
N 205 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы – 5516 әскери бөлім.
N 767 сайлау учаскесі
Орталығы – Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9-ықшамаудан, NN 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98 үйлер.
N 768 сайлау учаскесі
Орталығы – 7-ықшамаудан, 22/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9-ықшамаудан, NN 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1Ж, 1И, 1К, 1Л, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3Е, 3Ж, 3И, 3К, 3Л, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е үйлер.
N 769 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 14 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, NN 67/1, 67/2, 67/3, 73/1, 73/2 үйлер; Димитров көшесі, NN 67/1, 67/2, 67/3, 76/1, 80/2, 80/3, 80/4, 82/4, 84/2, 84/4, 86/1, 86/2, 86/3 үйлер.
N 770 сайлау учаскесі
Орталығы – Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, NN 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183 үйлер; Некрасов көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; Озерная көшесі, NN 71, 71/1, 73, 73/1, 75, 75/1, 77 үйлер; Островский көшесі, NN 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 51/3, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 65, 67 үйлер; Пионерская көшесі, NN 107, 109, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 118/1, 118/2, 128, 134 үйлер; Пушкин көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 40, 42 үйлер; Юных Космонавтов көшесі, NN 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 18Б, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25/1, 26, 28,29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 34, 35/1, 36, 37/1, 38, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 62, 64, 68, 74, 74/1, 76, 85 үйлер; 8-ықшамаудан, NN 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46 үйлер; "Отрадное" селосы, NN 13, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 38, 39, 54, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61/1, 63/1, 64, 64/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 71/1, 73, 76, 84, 85, 86, 103, 104, 105, 107, 114, 121, 123, 125, 126, 129, 155, 164, 171, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 197, 198, 201, 211, 242, 243, 244, 246, 249, 250, 251, 263, 265, 270, 272, 336, 375, 582, 589 үйлер; 144-квартал, NN 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42 үйлер; 146-квартал, NN 10, 11, 12, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 40, 41, 44, 49, 51 үйлер.
N 771 сайлау учаскесі

В границах: поселок Актау, улица Валиханова, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 20; улица К. Маркса, дома NN 1, 3; улица Лермонтова, дома NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 48, 63/1; улица Маяковского, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 12/2, 22, 24, 24/1, 39; улица Мичурина, дома NN 4, 6, 8, 10; улица Молодежная, дома NN 2, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 15, 16, 51, 60; 3 квартал, дома NN 1, 5; 5 квартал, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 19, 22, 41, 50, 53, 54, 55/2; 8 квартал, дома NN 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 44, 45, 46, 48.
Избирательный участок N 204 (закрытый)
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Темиртау" по адресу: улица Чайковского, 22.
Избирательный участок N 205 (закрытый)
Центр – войсковая часть 5516.
Избирательный участок N 767
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 12 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: 9 микрорайон, дома NN 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98.
Избирательный участок N 768
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 27 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 7 микрорайон, 22/1.
В границах: 9 микрорайон, дома NN 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1Ж, 1И, 1К, 1Л, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3Е, 3Ж, 3И, 3К, 3Л, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е.
Избирательный участок N 769
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей N 14 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3 микрорайон.
В границах: проспект Республики, дома NN 67/1, 67/2, 67/3, 73/1, 73/2; улица Димитрова, дома NN 67/1, 67/2, 67/3, 76/1, 80/2, 80/3, 80/4, 82/4, 84/2, 84/4, 86/1, 86/2, 86/3.
Избирательный участок N 770
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 16 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: проспект Мира, дома NN 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; улица Некрасова, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Озерная, дома NN 71, 71/1, 73, 73/1, 75, 75/1, 77; улица Островского, дома NN 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 51/3, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 65, 67; улица Пионерская, дома NN 107, 109, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 118/1, 118/2, 128, 134; улица Пушкина, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 40, 42; улица Юных Космонавтов, дома NN 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1,18, 18Б, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25/1, 26, 28,29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 34, 35/1, 36, 37/1, 38, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 62, 64, 68, 74, 74/1, 76, 85; 8 микрорайон, дома NN 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46; село "Отрадное", дома NN 13, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 38, 39, 54, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61/1, 63/1, 64, 64/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 71/1, 73, 76, 84, 85, 86, 103, 104, 105, 107, 114, 121, 123, 125, 126, 129, 155, 164, 171, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 197, 198, 201, 211, 242, 243, 244, 246, 249, 250, 251, 263, 265, 270, 272, 336, 375, 582, 589; 144 квартал, дома NN 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42; 146 квартал, дома NN 10, 11, 12, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 40, 41, 44, 49, 51.
Избирательный участок N 771

Орталығы – Химиктер көшесі, 63 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, NN 223, 225, 227, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245 үйлер; Республика даңғылы, NN 103, 105, 107, 109, 111 үйлер; Ватутин көшесі, NN 13, 103, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер; Димитров көшесі, NN 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 212 үйлер; Луначарский көшесі, NN 8, 10, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 42 үйлер; Степан Разин көшесі, NN 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115 үйлер; Темиртауская көшесі, NN 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96 үйлер; Төлебаев көшесі, жұп сандар жағы, NN 4, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 112, 112/1, 112/2, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, NN 1, 3, 3А, 5А, 5, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11/1, 11Б, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19/1, 19А, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27 үйлер, жұп сандар жағы NN 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Химиктер көшесі, NN 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18А, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 үйлер; Электриктер көшесі, NN 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24 үйлер; Новый тұйығы, NN 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Темиртауский тұйығы, NN 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 19 үйлер; Клубный проезд, NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25 үйлер; Школьный проезд, NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер; 125-квартал, NN 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68 үйлер; 125А квартал, NN 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер; Сетевой участок, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
N 772 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 22 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Химиков, 63.
В границах: проспект Мира, дома NN 223, 225, 227, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245; проспект Республики, дома NN 103, 105, 107, 109, 111; улица Ватутина, дома NN 13, 103, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134; улица Димитрова, дома NN 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 212; улица Луначарского, дома NN 8, 10, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 42; улица Степана Разина, дома NN 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115; улица Темиртауская, дома NN 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96; улица Тулебаева, четная сторона, дома NN 4, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 112, 112/1, 112/2, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома NN 1, 3, 3А, 5А, 5, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11/1, 11Б, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19/1, 19А, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А, четная сторона, дома NN 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Химиков, дома NN 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18А, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; улица Электриков, дома NN 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24; переулок Новый, дома NN 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27; переулок Темиртауский, дома NN 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 19; Клубный проезд, дома NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25; Школьный проезд, дома NN 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; 125 квартал, дома NN 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68; 125А квартал, дома NN 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Сетевой участок, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок N 772

Орталығы – Северная көшесі, 36 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының N 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Бардин көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 81 үйлер; Восточная көшесі, NN 3, 22, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27/1, 27А, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 33, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 45А, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 49, 49А, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 64, 69, 77 үйлер; Западная көшесі, NN 54, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 58, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 66, 66/1, 68, 68/1, 70; 70/1, 71, 72/1, 74, 74А, 74В, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 76, 80, 82 үйлер; Мартеновская көшесі, NN 40, 41, 42, 43, 44/4, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51А, 51/2, 52, 52/1, 53, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 72, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер; Нагорная көшесі, NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 72/1 үйлер; Привольная көшесі, NN 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 10, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50 үйлер; Прокатная көшесі, NN 48, 48/1, 48/2, 50, 50/2, 52, 54/1, 54/2 үйлер; Северная көшесі, NN 2, 2/1, 4, 18, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34 үйлер; Совхозная көшесі, NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46 үйлер; Сталеварлар көшесі, NN 1, 1А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17А, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36А, 37, 38/1, 38/2, 38, 39, 39/2, 40, 41, 42, 43, 45, 45/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/2, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 72 үйлер; Энергетиктер көшесі, NN 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 53, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 87 үйлер; Чапаев көшесі, NN 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 22/3, 23, 26, 28, 30, 30А, 30Б, 30Д, 32, 32А, 32Б, 34, 34Б, 38, 38Б, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 49, 49/1, 51, 52, 53/1, 53/2, 53, 53А, 55, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер; Шевченко көшесі, NN 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38 үйлер; Щорс көшесі, NN 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 37 үйлер.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 7 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Северная, 36.
В границах: улица Бардина, дома NN 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 81; улица Восточная, дома NN 3, 22, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27/1, 27А, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 33, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 45А, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 49, 49А, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 64, 69, 77; улица Западная, дома NN 54, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 58, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 66, 66/1, 68, 68/1, 70; 70/1, 71, 72/1, 74, 74А, 74В, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 76, 80, 82; улица Мартеновская, дома NN 40, 41, 42, 43, 44/4, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51А, 51/2, 52, 52/1, 53, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 72, 76, 78, 80, 82, 84; улица Нагорная, дома NN 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/2, 28А, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 72/1; улица Привольная, дома NN 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 10, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50; улица Прокатная, дома NN 48, 48/1, 48/2, 50, 50/2, 52, 54/1, 54/2; улица Северная, дома NN 2, 2/1, 4, 18, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34; улица Совхозная, дома NN 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46; улица Сталеваров, дома NN 1, 1А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17А, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22,23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36А, 37, 38/1, 38/2, 38, 39, 39/2, 40, 41, 42, 43, 45, 45/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/2, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 72; улица Энергетиков, дома NN 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 53, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 87; улица Чапаева, дома NN 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 22/3, 23, 26, 28, 30, 30А, 30Б, 30Д, 32, 32А, 32Б, 34, 34Б, 38, 38Б,40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 49, 49/1, 51, 52, 53/1, 53/2, 53, 53А, 55, 57, 58, 59, 60, 61; улица Шевченко, дома NN 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38; улица Щорса, дома NN 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 37.