Сайлау науқаны кезінде сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 49/14 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 8-3-130 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 14.01.2016 № 2/8 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау науқаны кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін 1-қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент, облыстық және қалалық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға 2-қосымшаға сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
N 49/14 қаулысына
1-қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайлар тізімі
1. Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 136 мекенжайдағы "Теміртау қаласының балалар мен жасөспірімдерге арналған театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жайы.
2. Ақтау кенті, Карл Маркс көшесі, 5 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігі Теміртау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ақтау" мәдени бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жайы.
Теміртау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
N 49/14 қаулысына
2-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Теміртау қаласы
1. "Ардана" кафесі мен "Теміртау қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі ғимараты ортасындағы, Гагарин алаңындағы кіші нысандар.
2. Чернышевский көшесінің бойындағы, "Березка" кафесінің жанындағы "Үгітплакат" ақпараттық қалқан.
3. Республика даңғылы бойындағы, "Альянс Банк" акционерлік қоғамы ғимаратының жанындағы ақпараттық қалқандар.

О предоставлении помещений для встреч с избирателями, определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 8 декабря 2011 года N 49/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 14 декабря 2011 года N 8-3-130. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 14 января 2016 года № 2/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 14.01.2016 № 2/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам помещения для встреч с избирателями в период избирательных кампаний согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента, областного и городского маслихатов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жулина Юрия Викторовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Султанов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау
от 8 декабря 2011 года N 49/14
Перечень помещений, предоставляемых для встреч с избирателями
1. Помещение коммунального государственного казенного предприятия "Темиртауский театр для детей и юношества" по адресу: город Темиртау, проспект Республики, 136.
2. Помещение коммунального государственного казенного предприятия "Культурно – досуговый центр "Актау" акимата города Темиртау отдела культуры и развития языков города Темиртау по адресу: поселок Актау, улица Карла Маркса, 5.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Темиртау
от 8 декабря 2011 года N 49/14
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Темиртау
1. Малые формы на площади Гагарина, между кафе "Ардана" и зданием государственного учреждения "Налоговое управление по городу Темиртау".
2. Стенд "Агитплакат" в районе кафе "Березка", по улице Чернышевского.
3. Информационные щиты у здания акционерного общества "Альянс Банк", по проспекту Республики.

4. Панфилов көшесінің бойындағы, "Энергетик" мәдениет сарайы ғимаратының жанындағы ақпараттық қалқандар.
Ақтау кенті
1. "Цементник" мәдениет сарайы жанындағы қалқандар.
2. "Мырза" стансасы вокзалы жанындағы қалқандар.

4. Информационные щиты у здания Дворца культуры "Энергетик", по улице Панфилова.
поселок Актау
1. Стенды у Дворца культуры "Цементник".
2. Стенды у здания вокзала, станция "Мурза".