Қазақстан Республикасы Президентінің және Парламент Мәжілісінің депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 22 ақпандағы N 06/01 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда N 8-4-222 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 48/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011.12.01 N 48/04 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президентігіне және Парламент Мәжілісінің депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жай берілсін.
2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (Жақсылықова С.Ж. - келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Балқаш қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 9 шілдедегі N 27/02 "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу нөмірі 8-4-76, 2007 жылғы 18 шілдедегі N 59 (11173) "Балқаш өңірі", N 78 (170) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі аппаратының жетекшісі Сандуғаш Сәбетқызы Асылбековаға жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов
Балқаш қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 22 ақпандағы
N 06/01 қаулысына қосымша
Балқаш қаласы бойынша
сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекенжайлары
N
Қаланың атауы
Үй-жайдың мекенжайы
Жалпы көлемі
1
Балқаш қаласы
"Балық шаруашылығының Қазақ ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Балқаш филиалының акт залы, Желтоқсан көшесі, N 20 үй (келісім бойынша)
200 шаршы метр
Балқаш қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 22 ақпандағы
N 06/01 қаулысына қосымша
Балқаш қаласы және іргелес кенттер бойынша баспа материалдарды орналастыру орны
N
Тұрғылықты жер атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
1
Балқаш қаласы
Ленин және ағайынды Мусиндер көшелерінің қиылысыдағы ақпараттық қалқан
2
3. Сабитова атындағы мөлтек аудан, N 34 үйде орналасқан ақпараттық қалқан
3

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты и депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 22 февраля 2011 года N 06/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 28 февраля 2011 года N 8-4-222. Утратило силу - постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 1 декабря 2011 года N 48/04
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 01.12.2011 N 48/04 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещение для встреч с избирателями кандидатов в Президенты и депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (Жаксылыкова С.Ж.- по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаша от 9 июля 2007 года N 27/02 "Об утверждении дислокации мест для размещения агитационных печатных материалов и перечня помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-76, опубликован в газетах "Балқаш өңірі" N 59 (11173) и "Северное Прибалхашье" N 78 (170) от 18 июля 2007 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Асылбекову Сандугаш Сабетовне.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Балхаш                         К. Тейлянов
Приложение к постановлению
акимата города Балхаша
от 22 февраля 2011 года N 06/01
Адрес помещений
для встреч с избирателями по городу Балхаш
N
Наименование города
Адрес помещений
Общая площадь
1
город Балхаш
Актовый зал Балхашского филиала Товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно- исследовательский институт рыбного хозяйства", улица Желтоксан, дом N 20 (по согласованию)
200 квадратных метров.
Приложение 2 к постановлению
акимата города Балхаша
от 22 февраля 2011 года N 06/01
Дислокация мест для размещения печатных материалов по городу Балхашу и прилегающим поселкам
N
Наименование населенного пункта
Для размещения агитационных печатных материалов
1
город Балхаш
Информационный щит на пересечении улиц Ленина и братьев Мусиных
2
Информационный щит на микрорайоне 3. Сабитовой, дом N 34
3