Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы "Балқаш қаласының жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері үшін жастар практикасын ұйымдастыру туралы" N 23/16 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 26 тамыздағы N 34/11 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қыркүйекте N 8-4-243 тіркелді. Қаулының қабылданған мерзімі өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-15/1866 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылданған мерзімі өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысының 25.12.2014 N 4-15/1866 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектерін жұмысқа орналастыру және біліктілігін тәжірибелі түрде меңгеру мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы "Балқаш қаласының жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері үшін жастар практикасын ұйымдастыру туралы" N 23/16 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу N  8-4-146, 2009 жылғы 19 маусымдағы N 72-73 (11430) "Балқаш өңірі", N 71-72 (467) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысына, Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы "Балқаш қаласының жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері үшін жастар практикасын ұйымдастыру туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 23/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу N 8-4-183, 2010 жылғы 7 мамырдағы N 57-58 "Балқаш өңірі", N 52-53 (601) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) N 11/02 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 3) тармақшасы мынандай редакцияда жазылсын:
"3) жастар практикасына қатысушылардың еңбекақылары бір қатысушыға жиырма алты мың теңге мөлшерінде өз есеп шоттарына аудару арқылы жүзеге асырылсын".
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 14 шілдедегі "Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы "Балқаш қаласының жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері үшін жастар практикасын ұйымдастыру туралы" N 23/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 29/02 қаулысының күші жойылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Балхаша от 28 мая 2009 года N 23/16 "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев города Балхаша"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 26 августа 2011 года N 34/11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 28 сентября 2011 года N 8-4-243. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима города Балхаш Карагандинской области от 25 декабря 2014 года N 4-15/1866)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима города Балхаш Карагандинской области от 25.12.2014 N 4-15/1866).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях трудоустройства выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев и приобретения ими практического опыта, акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Балхаша от 28 мая 2009 года N 23/16 "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев города Балхаша" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-146, опубликован в газетах " Балқаш өңірі" N 72-73 (11430), "Северное Прибалхашье" N 71-72 (467) от 19 июня 2009 года), в которое внесены изменения постановлением акимата города Балхаша от 25 марта 2010 года N 11/02 "О внесении изменений в постановление акимата города Балхаша N 23/16 от 28 мая 2009 года "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев города Балхаша" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных актов N 8-4-183, опубликован в газетах "Балқаш өңірі" N 57-58, "Северное Прибалхашье" N 52-53 (601) от 7 мая 2010 года) внести следующее изменение:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) оплату труда участников молодежной практики осуществлять в размере двадцати шести тысяч тенге на одного участника путем зачисления на их лицевые счета".
2. Отменить постановление акимата города Балхаша от 14 июля 2011 года N 29/02 "О внесении изменения в постановление акимата города Балхаша от 28 мая 2009 года N 23/16 "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев города Балхаша".

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Бахит Кадыровна Молдабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 шілдесінен туындаған құқықтық қатынасына қолданылады.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Молдабаеву Бахит Кадыровну.
4. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2011 года.
Аким города Балхаша                        К. Тейлянов