Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар, сондай-ақ, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 47/16 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 8-4-258 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы N 18/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 12.05.2016 N 18/02 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбына өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 21.02.2013 N 04/31 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық меншік нысандарындағы мекемелерде және ұйымдарда, кәсіпорындарда, жұмыс орындарының жалпы санының 0,5 (нөл бүтін оннан бес) пайыз мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар, сондай-ақ, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 21.02.2013 N 04/31 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес, бар бос орындарына жұмысқа орналастыру үшін бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектеріне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі N 32/02 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде N 8-4-246 болып тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Бахит Кадыровна Молдабаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі
Қ. Тейлянов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 23 ноября 2011 года N 47/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 15 декабря 2011 года N 8-4-258. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12 мая 2016 года N 18/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12.05.2016 N 18/02.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 21.02.2013 N 04/31 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 0,5 (ноль целых пять десятых) процента от общей численности рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях всех форм собственности.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 21.02.2013 N 04/31 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Балхаша" обеспечить направление лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на имеющиеся вакантные рабочие места в соответствии с квотой.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаша от 15 сентября 2011 года N 32/02 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-246).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Молдабаеву Бахит Кадыровну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаша
К. Тейлянов