2012 жылғы қаңтар-наурызында әскерге шақыру учаскесіне азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және өткізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 13 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 8-4-260 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4-13/140 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 31.01.2014 № 4-13/140 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы N 371 "Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" қаулысын жүзеге асыру мақсатында, Балқаш қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысы Балқаш қалалық қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Ә. Бекмағамбетов келісім бойынша) 2012 жылғы қаңтар-наурыз аралығында, тіркеу жылында жастары 17 келетін азаматтарды, сондай-ақ тіркелуге тиіс, бірақ тіркелу үшін белгіленген мерзімде келмеген азаматтарды, тұрғылықты жері бойынша әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді өткізсін.
2. Қоңырат, Гүлшат, Саяқ кенттерінің әкімдері, ұйымдардың, оқу орындарының, үйлердің пайдалануын жүзеге асырушы тұтынушы пәтер иелері кооперативтерінің басшыларына, "Қарағанды облысы Балқаш қалалық қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы N 371 "Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ережесінің 1 қосымшасына сәйкес 1995 жылы туған азаматтардың тізімін шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу үшін тапсыру ұсынылсын.
3. Білім беру ұйымдары мен басқа да ұйымдардың басшыларына әскерге шақырылатын жасөспірімдер медициналық комиссияға шақыру қағазын алған кезде медициналық куәландыруды өту және құжаттарды жинау үшін жұмыстан, оқудан босату ұсынылсын.
4. "Қарағанды облысы Балқаш қалалық қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Ә. Бекмағамбетов келісім бойынша) 2012 жылғы 15 сәуірге дейін қала әкіміне 1995 жылы туған азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу қортындысы жөнінде ақпарат берсін.

Об организации и проведении приписки граждан на воинский учет к призывному участку в январе-марте 2012 года
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 14 декабря 2011 года N 13. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 26 декабря 2011 года N 8-4-260. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31 января 2014 года № 4-13/140)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31.01.2014 № 4-13/140).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", аким города Балхаша РЕШИЛ:
1. Государственному учреждению "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" (Бекмагамбетов Б.А. по согласованию) в течение января-марта 2012 года провести приписку к призывному участку граждан, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также граждан подлежащих приписке, но не явившихся в установленные сроки, к призывному участку по их месту жительства.
2. Рекомендовать акимам поселков Конырат, Гулшат, Саяк, руководителям организаций, учебных заведений, потребительским кооперативам собственников квартир, осуществляющих эксплуатацию домов представить списки юношей 1995 года рождения согласно приложению 1 к правилам о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" для прохождения приписки к призывному участку.
3. Рекомендовать руководителям организаций образования и иных организаций при получении допризывниками повесток на медицинскую комиссию освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
4. Государственному учреждению "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" (Бекмагамбетов Б.А. по  согласованию) до 15 апреля 2012 года представить акиму города информацию об итогах приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Махмұт Сәдуақасұлы Жарылғапқа жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов
КЕЛІСІЛДІ
«Қарағанды облысы Балқаш
қалалық қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
13 желтоқсан 2011 жыл
_________________ Б.Бекмағамбетов

5. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Балхаша Жарылгап Махмута Садуакасовича.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаша                        К. Тейлянов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Объединенный отдел
по делам обороны города Балхаш
Карагандинской области"
13 декабря 2011 года
____________ Б. Бекмагамбетов