Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 34 сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 544 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 сәуірде N 8-7-118 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2-29/6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2012.01.19 N 2-29/6 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-115, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 42 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "2342063" саны "2397213" санымен алмастырылсын;
бесінші азат жолда "1571400" саны "1626550" санымен алмастырылсын;
2) тармақшада:
"2322777" саны "2413035" санымен алмастырылсын;
3) тармақшада:
бірінші азат жолда "0" саны "183000" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "0" саны "183000" санымен алмастырылсын;
4) тармақшада:
бірінші азат жолда "19286" саны "33786" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "19286" саны "33786" санымен алмастырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "алу 232608" санымен алмастырылсын;
6) тармақшада:
бірінші азат жолда "0" саны "232608" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "0" саны "183000" санымен алмастырылсын;

О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 34 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2011 года N 544. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 5 апреля 2011 года N 8-7-118. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2-29/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 19.01.2012 № 2-29/6).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 510 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-115, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете "Саран газеті" N 42), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "2342063" заменить на цифры "2397213";
в абзаце пятом цифры "1571400" заменить на цифры "1626550";
в подпункте 2):
цифры "2322777" заменить на цифры "2413035";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "0" заменить на цифры "183000";
в абзаце втором цифру "0" заменить на цифры "183000";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "19286" заменить на цифры "33786";
в абзаце втором цифры "19286" заменить на цифры "33786";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить на цифры "минус 232608";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить на цифры "232608";
в абзаце втором цифру "0" заменить на цифры "183000";