Сайлау кезеңінде сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлар, үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 42/01 қаулысы. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 желтоқсанда N 8-7-125 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 08/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 08.02.2024 № 08/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 - бабы 4, 6 тармақтарына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Президенттікке, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттары депутаттығына және Қазақстан Республикасының өзге де жергiлiктi өзiн-өзi басқару органдарының мүшелігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне арналған үй-жайлар және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Саран қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы кезеңінде сайлаушылармен кездесуіне арналған үй-жайлар, үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" N 08/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-7-117 болып тіркелген, N 9 (577) қалалық "Саран газеті" газетінде 2011 жылы 3 наурызда жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің әлеуметтік сала және ішкі саясат мәселелері жөніндегі орынбасарына және Ақтас поселкесінің әкіміне жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған сәттен қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі
В. Иванов
Саран қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 21 қарашадағы
N 42/01 қаулысына
қосымша
Саран қаласы және Ақтас поселкесі бойынша сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекенжайлары
N
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекенжайлары және орналасқан жері (кабинет, телефон)
Үй-жайдың жалпы алаңы
1.
Саран қаласы
"Саран қаласының балалар-жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының акт залы (Саран қаласы, Чкалов көшесі, 3 үй, телефон 23339, 23156, 26246)
250 шаршы метр
2.
Ақтас поселкесі
"Ақтас поселкесінің мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кіші залы (Ақтас поселкесі, Кржижановский көшесі, 16-а үй, телефон 55061, 55044)
300 шаршы метр
Саран қаласы және Ақтас поселкесі бойынша
үгіттік баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар
N
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Саран қаласы
Ленин даңғылы және Жеңіс көшесі қиылысындағы алаң
2.
Ақтас поселкесі
Бірінші май көшесі, 16 үй бойынша дүкеннің қасындағы алаң

Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 21 ноября 2011 года N 42/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 5 декабря 2011 года N 8-7-125. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 8 февраля 2024 года № 08/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 08.02.2024 № 08/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Сарани (по согласованию) перечень помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов и члены иных органов местного самоуправления Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 2 марта 2011 года N 08/01 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-117, опубликовано 3 марта 2011 года в городской газете "Саран газетi" N 9 (577).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани по вопросам социальной сферы и внутренней политики и акима поселка Актас.
4. Настоящее постановление вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким города Сарани
В. Иванов
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани
от 21 ноября 2011 года N 42/01
Адреса помещений
для встреч с избирателями по городу Сарани и поселку Актас
N
Наименование населенного пункта
Адреса и местонахождение помещений для встреч с избирателями (кабинет, телефон)
Общая площадь помещения
1.
Город Сарань
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия "Детско-молодежный центр города Сарани" (город Сарань, улица Чкалова, дом 3, телефон 23339, 23156, 26246)
250 квадратных метров
2.
Поселок Актас
Малый зал коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (поселок Актас, улица Кржижановского, дом 16-а, телефон 55061, 55044)
300 квадратных метров
Дислокация мест
для размещения агитационных печатных материалов
по городу Сарани и поселку Актас
N
Наименование населенного пункта
Дислокация мест для размещения агитационных печатных материалов
1.
Город Сарань
Площадь при пересечении улицы Победы и проспекта Ленина
2.
Поселок Актас
Площадка у магазина по улице Первомайская, дом 16