Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 30 қарашадағы N 656 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 8-7-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2-29/6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2012.01.19 N 2-29/6 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-115, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 42 жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы 34 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 544 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-118, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 14 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы 37 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 582 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-120, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 15 шілдедегі N 28 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамыздағы 38 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 598 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-121, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 26 тамыздағы N 34 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қазандағы 40 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 636 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-122, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 21 қазандағы N 42 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы 41 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 645 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-123, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 25 қарашадағы N 48 жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 42 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2011 года N 656. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 6 декабря 2011 года N 8-7-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2-29/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 19.01.2012 № 2-29/6).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 510 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-115, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете "Саран газеті" N 42),в которое внесены изменения решением 34 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 30 марта 2011 года N 544 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-118, опубликовано 8 апреля 2011 года в газете "Саран газеті" N 14), решением 37 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 28 июня 2011 года N 582 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-120, опубликовано 15 июля 2011 года в газете "Саран газеті" N 28), решением 38 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 16 августа 2011 года N 598 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-121, опубликовано 26 августа 2011 года в газете "Саран газеті" N 34), решением 40 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 06 октября 2011 года N 636 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-122, опубликовано 21 октября 2011 года в газете "Саран газеті" N 42), решением 41 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 10 ноября 2011 года N 645 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-123, опубликовано 25 ноября 2011 года в газете "Саран газеті" N 48) следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "2695363" саны "2715363" санымен алмастырылсын;
бесінші азат жолда "1944286" саны "1964286" санымен алмастырылсын;
2) тармақшада:
"2504981" саны "2504985" санымен алмастырылсын;
3) тармақшада:
бірінші азат жолда "183000" саны "223000" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "183000" саны "223000" санымен алмастырылсын;
5) тармақшада:
"алу 232608" саны "алу 49608" санымен алмастырылсын;
6) тармақшада:
бірінші азат жолда "232608" саны "49608" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "183000" саны "223000" санымен алмастырылсын;

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "2695363" заменить на цифры "2715363";
в абзаце пятом цифры "1944286" заменить на цифры "1964286";
в подпункте 2):
цифры "2504981" заменить на цифры "2504985";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "183000" заменить на цифры "223000";
в абзаце втором цифру "183000" заменить на цифры "223000";
в подпункте 5):
цифру "минус 232608" заменить на цифры "минус 49608";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "232608" заменить на цифры "49608";
в абзаце втором цифру "183000" заменить на цифры "223000";