Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXIX сессиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 759/39 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 8-8-101 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 628/28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-90 тіркелген, 2011 жылғы 18 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 18 наурыздағы XXXI сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 677/31 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-95 тіркелген, 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 2 тамыздағы XXXIV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 721/34 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-96 тіркелген, 2011 жылғы 9 қыркүйектегі N 36 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы XXVIII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 751/38 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-97 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы N 47 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXIX сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 759/39. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 9 декабря 2011 года N 8-8-101. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2011 - 2013 годы" от 24 декабря 2010 года N 628/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-90, опубликовано 18 февраля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 7), внесены изменения решением XXXI сессии Шахтинского городского маслихата от 18 марта 2011 года N 677/31 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-95, опубликовано 22 апреля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 16), внесены изменения решением XXXIV сессии Шахтинского городского маслихата от 2 августа 2011 года N 721/34 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-96, опубликовано 9 сентября 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 36), внесены изменения решением XXXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 10 ноября 2011 года N 751/38 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-97, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 47), следующие изменения: