Абай ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізудің тәртібін және орындарын қосымша регламенттеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 33 сессиясының 2011 жылғы 1 наурыздағы N 33/395 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 наурызда N 8-9-102 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2016 жылғы 14 наурыздағы N 54/591 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 14.03.2016 N 54/591 (алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңдарының негізінде және азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, сондай-ақ көліктің, инфрақұрылым объектілерінің үздіксіз қызмет етуін, жасыл желектердің және кіші архитектуралық формаларының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданында өткізілетін бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялардың орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім оны ресми түрде жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
Абай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 1 наурыздағы
33 кезектен тыс сессиясының
N 33/395 шешіміне қосымша
Абай ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізуге арналған орындар
N
Тұрғылықты жер
Өткізу орны
1.
Абай қаласы
3 – шахта – құрылыс басқармасының аумағында
2.
Топар кенті
Өрт сөндіру депосының ауданында, гараждардың жанындағы бос жерлер
3.
Карабас кенті
Трансформаторная көшесінің бойындағы соңғы автобус аялдамасының жанында
4.
Южный кенті
"Қарағанды-Жезқазған" трассасы жағындағы аурухана аумағында
5.
Көксу ауылы
Орталық жайдағы бұрынғы аялдаманың жанында
6.
Құлаайгыр ауылы
Футбол стадионының аумағында
7.
Агрогородок ауылы
Колледж жанында, автостанция маңында
8.
Юбилейный ауылы
Парк аумағында
9.
Жартас ауылы
Емхана ауданында
10.
Есенгелді ауылы
Ауылдық клуб аумағында
11.
Самарка ауылы
Крайняя көшесінде, көл маңында
12.
Сарепта ауылы
Трудовая көшесіндегі жанұялық-дәрігерлік амбулатория маңында
13.
Құрма ауылы
Жұмабек бөлімшесіндегі подстанция ауданында
14.
Ақбастау ауылы
Орталық технологиялық тазалау кешенінің ауданында

О дополнительном регламентировании порядка и мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Абайском районе
Решение 33 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 1 марта 2011 года N 33/395. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 9 марта 2011 года N 8-9-102. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 14 марта 2016 года № 54/591
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 14.03.2016 № 54/591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Абайском районе согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие cо дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
Приложение
к решению 33 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 1 марта 2011 года N 33/395
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Абайском районе
N
Населенный пункт
Место проведения
1.
город Абай
В районе шахто-строительного управления-3
2.
поселок Топар
В районе пожарного депо, на пустыре у гаражного массива
3.
поселок Карабас
Около конечной остановки автобуса по улице Трансформаторная
4.
поселок Южный
На территории больницы со стороны трассы "Караганда-Жезказган"
5.
село Коксу
Около бывшей остановки на центральной усадьбе
6.
село Кулаайгыр
На территории футбольного стадиона
7.
село Агрогородок
Около автостанции, возле колледжа
8.
село Юбилейное
На территории парка
9.
село Жартас
В районе поликлиники
10.
село Есенгельды
В районе сельского клуба
11.
село Самарка
На улице Крайняя, у озера
12.
село Сарепта
Возле семейно-врачебной амбулаторий по улице Трудовая
13.
село Курма
В районе подстанции отделения Жумабек
14.
село Акбастау
В районе центрального технологического очистительного комплекса