Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 7 қазандағы 27 кезектен тыс сессиясының N 27/328 "Абай ауданының елді мекендеріндегі жасыл көшеттерді ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы 35 сессиясының N 35/424 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 шілдеде N 8-9-109 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 6 сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы N 6/58 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 6 сессиясының 2012.06.08 N 6/58 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 7 қазандағы 27 кезектен тыс сессиясының N 27/328 "Абай ауданының елді мекендеріндегі жасыл көшеттерді ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2010 жылғы 15 қарашада N 8-9-89 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 26 қарашадағы N 50 (3846) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Ереженің 3 тарауының атауы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Азаматтарға және жасыл көшеттер меншік иелеріне (жалгерлеріне) талаптар".
2. Осы шешім оларды алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            А. Терешин
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданының ішкі істер
басқармасының бастығы                      С. Айдаров
16.06.2011 ж.
Абай ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиялық
қадағалау басқармасының бастығы            Г. Дауытпаева
16.06.2011
Абай қаласы әкімі                          С. Оспанов
16.06.2011
"Тұрмыстық-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы                          А. Сурауханова
16.06.2011 ж.

О внесении изменения в решение 27 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 7 октября 2010 года N 27/328 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Абайского района"
Решение 35 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 16 июня 2011 года N 35/424. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 18 июля 2011 года N 8-9-109. Утратило силу - решением 6 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2012 года N 6/58
Сноска. Утратило силу - решением 6 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 08.06.2012 N 6/58 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 27 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 7 октября 2010 года N 27/328 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-89 от 15 ноября 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 26 ноября 2010 года N 50 (3846) следующее изменение:
заголовок главы 3 Правил изложить в новой редакции:
"3. Требования к гражданам и собственникам (арендаторам) зеленых насаждений".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Терешин
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Абайского
Управления внутренних
дел Абайского района                       С. Айдаров
16.06.2011 г.
Начальник управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Абайскому району                        Г. Даутпаева
16.06.2011
Аким города Абай                           С. Оспанов
16.06.2011
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Абайского района"                          А. Сурауханова
16.06.2011 г.