2012 жылға арналған бір жолдық талондардың құнын және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 42/500 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 қаңтарда N 8-9-124 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады - (Абай аудандық мәслихатының хатшысының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 3-19-240 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады - (Абай аудандық мәслихатының хатшысының 18.12.2015 № 3-19-240 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңдарына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Эпизодтық сипаттағы 2012 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Абай ауданында орналасқан бір салық салу объектісіне тіркелген салық ставкаларының 2012 жылға арналған мөлшерлері 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Абай ауданының мәслихатының 31 кезекті сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 31/360 "2011 жылға арналған бір жолдық талондардың және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерінің құнын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылғы 10 қаңтардағы N 8-9-97 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 12 қаңтардағы N 2 (3853) санында жарияланған) бұрын қабылданған шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Черепанов
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы                                    Т. Дүйсенова
12.12.2011 ж.
Абай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
42 кезекті сессиясының
N 42/500 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны
р./с N
Базар атауы
Мамандандыру
Сауда орнының түрі
Бір жолдық талондар құны 1 күнге (теңге)
1.
Абай қаласы бойынша базар
азық-түліктік емес
жылжымалы сөре
250
үлкен металл сөресі
300
азық-түліктік
жылжымалы сөре
300
үлкен металл сөресі
350
ет сөресі
350
сүт сөресі
100
қолдан сату орны
80
саяжайлық сөре
30
автодүкен
1200
2.
Топар кенті бойынша базар
азық-түліктік емес
жылжымалы сөре
200
үлкен металл сөресі
250
азық-түліктік
жылжымалы сөре
250
үлкен металл сөресі
300
ет сөресі
350
саяжайлық сөре
30
автодүкен
1200
Абай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
42 кезекті сессиясының
N 42/500 шешіміне
2 қосымша
Эпизодтық сипаттағы 2012 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны
р./с. N
Эпизодтық сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің түрлері.
Сату (тұрақты үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтен басқасы)
Бір жолдық талондар құны 1 күнге (теңге)
1.
Газеттер мен журналдар
100
2.
Тұқым, сондай-ақ отырғызу материалдары (тікпе көшет, көшет)
100
3.
Бақша дақылдары
250
4.
Саяжай және үй жанындағы учаскелерде өсірілген тірі гүлдер
200
5.
Үй жанындағы ауыл шаруашылығы, бау өнендері
100
6.
Жануарлар мен құстарға арналған дайын жемшөп
100
7.
Сыпырғылар, сыпыртқылар, орман жидектерін, бал, саңырауқұлақтар және балық
100
8.
Үй жануарлары мен құстарды жаю
100
9.
Жер учаскелерін өңдеу бойынша жеке трактор иелерінің қызмет көрсетулері

Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2012 год
Решение 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2011 года N 42/500. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 12 января 2012 года N 8-9-124. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо секретаря Абайского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 3-19-240)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо секретаря Абайского районного маслихата от 18.12.2015 № 3-19-240).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2012 год, согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2012 год, согласно приложению 2.
3. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения расположенных в Абайском районе на 2012 год, согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу ранее принятое решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/360 "Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-97 от 10 января 2011 года, опубликованное в районной газете "Абай-Ақиқат" N 2 (3853) от 12 января 2011 года).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Черепанов
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник налогового
управления по Абайскому
району                                     Т. Дюсенова
12.12.2011 г.
Приложение 1
к решению 42 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2011 года N 42/500
Стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2012 год
N п./п.
Наименование рынка
Специализация
Вид торгового места
Стоимость разовых талонов на 1 день (тенге)
1.
Рынок по городу Абай
не продовольственный
выносной прилавок
250
большой металлический прилавок
300
продовольственный
выносной прилавок
300
большой металлический прилавок
350
мясной прилавок
350
молочный прилавок
100
с рук
80
дачный прилавок
30
автолавка
1200
2.
Рынок по поселку Топар
не продовольственный
выносной прилавок
200
большой металлический прилавок
250
продовольственный
выносной прилавок
250
большой металлический прилавок
300
мясной прилавок
350
дачный прилавок
30
автолавка
1200
Приложение 2
к решению 42 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2011 года N 42/500
Стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2012 год
N п./п.
Виды предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Стоимость разовых талонов на 1 день (тенге)
1.
Газет и журналов
100
2.
Семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
100
3.
Бахчевых культур
250
4.
Живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
200
5.
Продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства
100
6.
Кормов для животных и птиц
100
7.
Веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы
100
8.
Выпас домашних животных и птиц
100
9.
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков