Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 41 сессиясының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 385 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 қаңтарда N 8-10-141 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012.12.12 N 92 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении размера ставок фиксированного налога
Решение 41 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2011 года N 385. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 17 января 2012 года N 8-10-141. Утратило силу решением 10 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2012 года N 92
Сноска. Утратило силу решением 10 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 12.12.2012 N 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога согласно приложения.