Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және мәслихаттар депутаттығына сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 323 қаулысы. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 8-12-118 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6 тармақтарына сәйкес Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау кезеңінде Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (Қ. Жахметов – келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа аудан әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
N 323 қаулысына 1 қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуге арналған үй–жайлардың мекенжайлары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 23.11.2020 № 129/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үй-жайлардың мекенжайы
Жалпы орны
1.
Жаңаарқа кенті
"Бименде Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы "Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, А.Оспанова көшесі, 43
80 орын
2.
Қызылжар кенті
Мәдениет үйінің акт залы, 40 лет Победы көшесі, 22
40 орын
3.
Айнабулақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Достық көшесі, 11
50 орын
4.
Ақтау ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Жеңіс көшесі, 5
150 орын
5.
Ынтымақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Саябақ көшесі, 11
120 орын
6.
Орынбай ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Мектеп көшесі 7
150 орын
7.
Ералиев ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Орталық көшесі, 13
150 орын
8.
Атасу ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Достық көшесі, 1
110 орын
9.
Талдыбұлақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 46
60 орын
10.
Бидайық ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Жеңіс көшесі, 15
40 орын
11.
Қараағаш ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Төлебай сал көшесі, 1
160 орын
12.
Түгіскен ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Ы.Жумабеков атындағы көшесі, 49
150 орын
13.
М.Жұмажанов ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Тәуелсіздік көшесі, 1а
120 орын
14.
Ақтүбек ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Бәйтерек көшесі, 1
120 орын
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
N 323 қаулысына 2 қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары

Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 22 ноября 2011 года N 323. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 9 декабря 2011 года N 8-12-118.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период выборов определить помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Совместно с районной территориальной избирательной комиссией (Жахметов К. – по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района Г. Омаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 22 ноября 2011 года N 323
Адреса помещений для встреч кандидатов с избирателями по Жанааркинскому району
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 23.11.2020 № 129/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Адреса помещений
Общее место
1.
поселок Жаңаарқа
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) на базе "Общеобразовательной школы имени Бименде Амалбекова", улица А.Оспанова, 43
80 мест
2.
поселок Кызылжар
Актовый зал дома культуры, улица 40 лет Победы, 22
40 мест
3.
село Айнабулак
Актовый зал дома культуры, улица Достык, 11
50 мест
4.
село Ақтау
Актовый зал дома культуры, улица Жеңіс, 5
150 мест
5.
село Интумак
Актовый зал дома культуры, улица Саябак, 11
120 мест
6.
село Орынбай
Актовый зал дома культуры, улица Мектеп, 7
150 мест
7.
село Ералиево
Актовый зал дома культуры, улица Орталық, 13
150 мест
8.
село Атасу
Актовый зал дома культуры, улица Достык, 1
110 мест
9.
село Талдыбулак
Актовый зал дома культуры, улица Бейбітшілік, 46
60 мест
10.
село Бидаик
Актовый зал дома культуры, улица Жеңіс, 15
40 мест
11.
село Караагаш
Актовый зал дома культуры, улица Төлебай сал, 1
160 мест
12.
село Тугускен
Актовый зал дома культуры, улица имени Ы. Жумабекова, 49
150 мест
13.
село М.Жумажанов
Актовый зал дома культуры, улица Тәуелсіздік, 1а
120 мест
14.
село Актубек
Актовый зал дома культуры, улица Бәйтерек, 1
120 мест
Приложение 2
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 22 ноября 2011 года N 323
Места для размещения агитационных печатных материалов по Жанааркинскому району

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 23.11.2020 № 129/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1.
Жаңаарқа кенті
Телекоммуникация ғимараты алдындағы ақпараттық қалқан, Тәуелсіздік даңғылы, 22
2.
Жаңаарқа кенті
"Диана" кафесі жанындағы жарнамалық қалқан, Абай көшесі, 75 А
3.
Жаңаарқа кенті
Өрт сөндіру бекетінің алдындағы жарнамалық қалқан, С.Сейфуллин даңғылы, 4
4.
Жаңаарқа кенті
"Ғ. Жарылғапов атындағы аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы ақпараттық қалқан, Жамбыл көшесі, 18
5.
Жаңаарқа кенті
"Аяжан" дүкенінің жанындағы ақпараттық қалқан, С.Сейфуллин даңғылы, 35
6.
Қызылжар кенті
Фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимаратының жанындағы ақпараттық қалқан, 40 лет Победы көшесі, 7
7.
Айнабұлақ ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Достық көшесі, 11
8.
Ақтүбек ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Бәйтерек көшесі, 1
9.
Ақтау ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Жеңіс көшесі, 5
10.
М.Жумажанов ауылы
"Мирас" дүкенінің жанындағы жарнамалық қалқан, С.Сейфуллин көшесі, 7
11.
Атасу ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Достық көшесі, 1
12.
Бидайық ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан,Жеңіс көшесі, 15
13.
Ералиев ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Орталық көшесі, 13
14.
Талдыбұлақ ауылы
Жеке кәсіпкер А.Апиеваның дүкенінің жанындағы жарнамалық қалқан, Достық көшесі, 5/1
15.
Түгіскен ауылы
Ауылдық клуб ғимараты жанындағы ақпараттық қалқан, Ы.Жумабеков көшесі, 49
16.
Қараағаш ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Төлебай сал көшесі, 1
17.
Орынбай ауылы
Ауылдық клуб ғимараты жанындағы ақпараттық қалқан, Мектеп көшесі, 7
18.
Ынтымақ ауылы
Мәдениет үйінің жанындағы ақпараттық қалқан, Саябақ көшесі, 11

Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 23.11.2020 № 129/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места предназначенные для размещения агитационных печатных материалов
1.
поселок Жаңаарқа
Информационный щит перед зданием телекоммуникации, проспект Тәуелсіздік, 22
2.
поселок Жаңаарқа
Рекламный щит возле кафе "Диана", улица Абая, 75 А
3.
поселок Жаңаарқа
Рекламный щит напротив пожарной части, проспект С. Сейфуллина, 4
4.
поселок Жаңаарқа
Информационный щит возле коммунального государственного учреждения "Аграрный колледж имени Г. Жарылгапова", улица Жамбыл, 18
5.
поселок Жаңаарқа
Информационный щит возле магазина "Аяжан", проспект С.Сейфуллина, 35
6.
поселок Кызылжар
Информационный щит возле здания фельдшерско-акушерского пункта, улица 40 лет Победы, 7
7.
село Айнабулак
Информационный щит возле дома культуры, улица Достык, 11
8.
село Актубек
Информационный щит возле дома культуры, улица Бәйтерек, 1
9.
село Актау
Информационный щит возле дома культуры, улица Жеңіс, 5
10.
село М.Жумажанова
Рекламный щит возле магазина "Мирас", улица С.Сейфуллина, 7
11.
село Атасу
Информационный щит возле дома культуры, улица Достық, 1
12.
село Бидаик
Информационный щит возле дома культуры, улица Жеңіс, 15
13.
село Ералиево
Информационный щит возле дома культуры, улица Орталық, 13
14.
село Талдыбулак
Рекламный щит возле магазина частного предпринимателя Апиева А.,улица Достық, 5/1
15.
село Тугускен
Информационный щит возле здания сельского клуба, улица Ы.Жумабекова, 49
16.
село Караагаш
Информационный щит возле дома культуры, улица Төлебай сал, 1
17.
село Орынбай
Информационный щит возле здания сельского клуба, улица Мектеп, 7
18.
село Интумак
Информационный щит возле дома культуры, улица Саябақ, 11