"Қарқаралы ауданында 2011 жылға арналған орта және жоғары кәсіби білім орындарын бітірген түлектер - жұмыссыз азаматтарға Жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы" Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 14 маусымдағы N 170 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 шілдедегі N 231 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 тамызда N 8-13-102 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 364 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 14.12.2015 № 364 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 маусымдағы "Қарқаралы ауданында 2011 жылға арналған орта және жоғары кәсіби білім орындарын бітірген түлектер-жұмыссыз азаматтарға Жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы" N 170 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-99 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 9 шілдедегі N 53-54 (10969) сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) жұмыспен қамту бөлімінде жұмыссыз ретінде тіркелген, кәсіби және техникалық орта білімнен кейінгі, жоғары оқыту бағдарламасын жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын бітіруші, жиырма тоғыз жастан аспаған жұмыссыз жастар арасында Жастар тәжірибесін ұйымдастыру жұмыстарын жүргізсін;";
1 тармақтың 3) тармақшасындағы "трансферт" деген сөзден кейін "және аудандық бюджет" деген сөздермен толықтырылсын;
2 тармақтағы "жалпы трансферт сомасынан" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары С.С. Дюсетаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкiмi
К. Максутов

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Каркаралинского района N 170 от 14 июня 2011 года "Об организации Молодежной практики для безработных граждан – выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования в Каркаралинском районе на 2011 год"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 26 июля 2011 года N 231. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 5 августа 2011 года N 8-13-102. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 14 декабря 2015 года N 364
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 14.12.2015 № 364.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каркаралинского района от 14 июня 2011 года N 170 "Об организации Молодежной практики для безработных граждан – выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования в Каркаралинском районе на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-99, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 9 июля 2011 года N 53-54 (10969) следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) организовать работу по проведению Молодежной практики среди безработной молодежи, зарегистрированной в качестве безработных в Отделе занятости, из числа выпускников организаций образования, реализующих профессиональные образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет;";
в подпункте 3) пункта 1 после слова "трансферта" дополнить словами "и районного бюджета";
в пункте 2 слова "исходя из общей суммы трансферта," исключить.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Каркаралинского района С.С. Дюсетаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района
К. Максутов